جزئیات انتشار بازی ۹Monkeys of the Shaolin PS4 کمپانی Sobaka Studio

.

جزئیات انتشار بازی ۹Monkeys of the Shaolin PS4 کمپانی Sobaka Studio

بازی ۹Monkeys of the Shaolin امسال عرضه می شود

در همکاری ای که با شرکت توسعه ی بازی های پلی استیشن ۴ Buka انجام شده، استودیوی Sobaka اعلام کرد که عنوان بازی جدیدش  ۹ Monkeys of the Shaolin امسال برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتدو سوییچ، مک OS، لینوکس و کامپیوتر عرضه می شود. بازی ۹ Monkey of Shaolin تولد دوباره ی ژانر نمادین در مدرسه ی بازی های ویدیویی قدیمی است.
اگر، به عنوان یک کودک می توانید مدت زیادی را صرف بازی های SNES یا SEGA کنید، به این بازی که از سازنده ی بازی جنگی هاردکور  Redeemerعلاقمند خواهید شد. در این مبارزات جنگی، کاربر فضای فیلم های کونگ فوی دهه ی ۷۰ را پیش روی خود می بیند – همه ی این ویژگی ها باعث می شوند بازی ۹ Monkeys of Shaolin انتخاب بسیار عالی ای برای طرفداران واقعی بازی های جنگی هاردکور باشد.

بعلاوه بازی Playstation ۴ ۹Monkeys of Shaolin ویژگی های زیر را به همراه خواهد داشت:

۳ سبک مبارزه ی منحصر به فرد: مبارزه در زمین، هوا و یا استفاده از ابزارهای جادویی مرموز. این سه جزء را ترکیب کرده و همه ی دشمنانی که سر راهتان قرار می گیرد شکست دهید. داستان فریبنده: داستان جذاب Wei Cheng را کشف کرده و همانطوری که از یک ماهیگیر ساده به استاد هنرهای رزمی شائولین تبدیل می شود، این داستان را دنبال کنید.
سبک بصری خیره کننده: ترکیب عجیبی از اجزای تاریخی و عرفانی باعث می شود تجربه ی جالبی از صحنه هایی که روی صفحه نمایش ظاهر می شوند داشته باشید. سیستم توسعه دهنده ی شخصیت ها: حین کشف انواع گزینه های مختلف، اقلام و سبک های مبارزاتی راه های زیادی برای پیروزی یاد خواهید گرفت. بیش از ۲۵ سطح مختلف: روستاهای چینی، کشتی دزدان دریایی، صومعه های بودایی، مجسمه های ژاپنی، ویرانه های باستانی و سطوح دیگر.
۱۰ نوع از کوه نوردی چینی و ژاپنی، هر کدام ویژگی منحصر به فرد خود را دارند. مناظر مختلف را برای یافتن اقلام جدید کشف کنید! بازی همکاری: دوستان خود را دعوت کنید تا در جنگ با دشمنان به شما کمک کنند و بازی را با یکدیگر به اتمام برسانید. تاریخ و قیمت رسمی این بازی هنوز اعلام نشده است. اما احتمالا این بازی در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + 14 =