جزئیات انتشار بازی ۷Days To Die کمپانی The Fun Pimps

جزئیات انتشار بازی 7Days To Die کمپانی The Fun Pimps

جزئیات انتشار بازی ۷Days To Die کمپانی The Fun Pimpsجزئیات انتشار بازی ۷Days To Die کمپانی The Fun Pimps

بازی playstation 4 ۷Days To Die که توسط استودیوی The Fun Pimps در سال ۲۰۱۳ ساخته شده، دارای ژانر ترسناک بوده و موضوع آن حول محور حفظ جان در شرایط سخت و نامساعد و بر آمدن از پس مشکلات می باشد. شرکت استیم که شباهت بسیاری به شبکه های اجتماعی دارد، از این بازی به عنوان جدیدترین بازی پر فروش خود حمایت می کند.
در رابطه با استیم اگر بخواهیم توضیح مختصر و مفیدی داده باشیم، تنها کافی است که بگوییم شرکت استیم فضایی است که گیمر ها از آن بازی اصل و اورجینال خریداری می کنند و با یکدیگر بازی می کنند. این بازی اکشن طبق گفته شرکت استیم، با فروش ۲.۵ میلیون نسخه، عنوان پر فروش ترین بازی های اکشن و ماجراجو را در میان بازی های هم رده خود، از آن خود کرده است. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر به توضیح و توصیف این بازی بپردازیم و شما را از ویژگی های این بازی مطلع سازیم.

موضوع بازی پلی استیشن۴ ۷Days to Die
حتما در مورد جنگ جهانی سوم چیزهایی شنیده اید و می دانید که وضعیت آن زمان تا چه حد سخت و طاقت فرسا بوده است. موضوع این بازی درست به آن زمان بر میگردد که جنگ جهانی سوم رخ داده و بخش عظیمی از جهان از بین رفته و شخصیت اصلی داستان که در واقع همان گیمر است، به عنوان کسی که از این جنگ جان سالم به در برده و در واقع یک بازمانده محسوب می شود، باید نهایت تلاش خود را بکار بگیرد تا بتواند در آن شرایط سخت و طاقت فرسا همچنان زنده بماند.
اینکه گیمر بتواند با توجه به شرایطی که بازی برایش پیش آورده، تمامی مشکلات را از سر بگذراند، نهایت مهارت او را می رساند. شما باید برای تنها بازمانده این بازی، آب و غذا و همچنین پناهگاهی برای در امان ماندن از دشمنان، فراهم کنید. اما خب زامبی های داستان کار را برای شما سخت و پیچیده می کنند.

جزئیات انتشار بازی 7Days To Die کمپانی The Fun Pimps
جزئیات انتشار بازی ۷Days To Die کمپانی The Fun Pimps

چرا که هر لحظه امکان حمله زامبی ها به شما وجود دارد و به همین خاطر شما باید بسیار احتیاط کرده و تمام حواستان را جمع کنید تا مورد حمله زامبی ها قرار نگیرید. بدیهی است که تنها راه مقابله با زامبی ها، مبارزه است و دیگر هیچ! با توجه به اینکه شخصیت داستان در ابتدا بدون هیچ امکاناتی در اختیار شما قرار می گیرد، حتما به این فکر می افتید که چگونه باید در برابر زامبی ها و همچنین حملات سایر حیوانات وحشی، جان سالم به در برید؟
باید بدانید که سازنده، ساختار بازی را به گونه ای طراحی کرده که با بدست آوردن موارد مختلفی که در بخش های گوناگون بازی گنجانده شده، کار را برای شما آسان کرده است. زیرا شما با بدست آوردن آیتم های گوناگون است که می توانید سلاح سرد و گرم برای محافظت از خود در برابر حمله حیوانات و آدمخوارها را بسازید و از آنها استفاده کنید.
همچنین آیتم های دیگری نیز در این بازی وجود دارد که شما برای یافتن آنها باید زحمت بیشتری کشیده و برای بدست آوردنشان باید کمی از وقت خود را به جست و جو بپردازید. شما با این کار امتیاز کسب می کنید که قطعا وجود این امتیازات برای شما در طول بازی سودمند و مفید خواهد بود.

توصیف فضای بازی
محیط بازی دارای فضای بسیار بزرگی بوده که در هر کدام از بخش های خود، شرایط آب و هوایی گوناگونی را گنجانده است. یعنی مثلا ممکن است محیط فعلی که در آن قرار دارید، آب و هوایی خشک داشته باشد و چند دقیقه بعد، درست در زمانی که تغییر مکان داده اید با آب و هوایی مرطوب و بارانی مواجه شوید. دلیل چنین امری می تواند ایجاد تنوع برای گیمر باشد. زیرا شرایط مختلف بازی بر عملکرد بازیکن تاثیر به سزایی دارد.

فواید جمع آوری آیتم های مخفی موجود در بازی و کسب امتیازات
اگر به یاد داشته باشید برای شما از وجود آیتم های گوناگونی که با جست و جو و زحمت بدست می آیند، صحبت کردیم و همینطور به شما گفتیم که یافتن و جمع آوری این آیتم ها قطعا خالی از لطف نیست. یکی از کارآمدهای این آیتم ها، ساخت پناهگاه در برابر حمله حیوانات و زامبی ها به منظور حفاظت از جان شماست.

جزئیات انتشار بازی 7Days To Die کمپانی The Fun Pimps
جزئیات انتشار بازی ۷Days To Die کمپانی The Fun Pimps

حال با توجه به مواردی که بدست آورده اید، کیفیت قلعه دفاعی شما مشخص می شود. مثلا شما با استفاده از چوب و سنگ می توانید دیوارهای پناهگاه خود را سخت و محکم بسازید. حال اگر آیتم هایی را بدست آورده باشید که می تواند به ساخت یک حصار برقی منجر شود، در آنصورت شانس شما برای زنده ماندن در برابر حمله زامبی ها دوچندان می شود.
چرا که وجود حصار الکتریکی و به دنبال آن ایجاد شوک الکتریکی، مانع از نفوذ دشمنانتان به قلعه شما می شود. از دیگر فواید آیتم های بدست آمده می توان افزایش قوای جسمانی شخصیت داستان را مثال زد. به طور مثال با استفاده از مواردی که با جست و جو آنها را بدست آورده اید، می توانید سلامتی جسمانی شخصیت داستان را افزایش دهید و این خود از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
در نهایت شما با ساخت قلعه ای محکم و نفوذ ناپذیر، شکار حیوانات برای رفع گرسنگی و مبارزه با حیوانات و زامبی ها می توانید به پیروزی دست یابید.با این حال اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که به بازی های اکشن و ماجراجویانه و تا حدودی ترسناک علاقه دارید، همین حالا بازی ۷Days To Die را نصب کرده و از تجربه آن لذت ببرید. مطمئن باشید که هرگز پشیمان نخواهید شد.

مرکز خرید دات کام

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + نه =