جزئیات انتشار بازی ۸Bit Armies PS4 کمپانی Petroglyph Games

جزئیات انتشار بازی 8Bit Armies PS4 کمپانی Petroglyph Games

جزئیات انتشار بازی ۸Bit Armies PS4 کمپانی Petroglyph Games

۸-Bit Armie یک بازی استراتژی هم‌ زمان سریع است که سبکی تقلیدی دارد و به دلیل ویژگی‌ هایی همچون جنبه‌ های تاکتیکی و دست‌ اندرکاران آن، نمی‌توان آن را با Command & Conquer مقایسه نکرد، تنها چیزی که این دو را از هم متفاوت می‌ کند، صحنه‌ هایی است که بین ماموریت‌ های ۸-Bit Armie آن‌ها را مشاهده نمی‌ کنیم. این بازی Xbox one مدتی است که برای کامپیوترهای شخصی در دسترس بوده و حالا در بازار کنسول‌ها نیز عملکرد موفقی داشته است.

جزئیات انتشار بازی 8Bit Armies PS4 کمپانی Petroglyph Games
جزئیات انتشار بازی ۸Bit Armies PS4 کمپانی Petroglyph Games

در ابتدا می‌ توانید به سرعت نکاتی را بیاموزید که نحوه بازی را به شما یاد می‌ دهند، اما کنترل‌ها و جنبه‌ های تاکتیکی بازی بسیار ساده هستند. فقط باید پالایشگاه‌ها و سربازخانه‌ های و وسایل نقلیه خود را راه بیندازید و شروع به ساخت و ساز انبوه کنید. با داشتن ۱۰۰ واحد در میدان نبرد احساس خیلی خوبی پیدا می‌ کنید و وقتی می‌ بینید پیاده نظامتان هرچه دارد رو می‌ کند تا مقر دشمنانتان را از روی زمین محو کند، واقعا لذت می‌ برید. به دلیل آن که می‌ توان واحدها را به صورت مربع، مثلث و دایره‌ ای ایجاد کرد، حالا راحت‌ تر می‌ توان تعداد بالایی از واحدها را در اختیار خود داشت، چون ظاهر آن‌ها متفاوت است و به راحتی می‌ توان آن‌ها را از یکدیگر تشخیص داد.
مهم‌ترین تصمیمی که باید بگیرید، این است که در زمان انجام ماموریت‌ ها، می‌ خواهید کدام ارتش تحت فرمانتان باشد. می‌ خواهید در نقش Ion Cannon ظاهر شوید و Guardian ها را کنترل کنید یا دوست دارید Nuke باشید و Renegade ها تحت امرتان باشند. هر دوی آن‌ها از ساختمان‌ ها و واحدهای یکسانی استفاده می‌کنند و تنها تفاوتشان در برج‌ های دفاعی، ابرسلاح‌ ها و وسائل نقلیه است. این بازی PS4 با محتوای بالا و حجیم خود به اندازه کافی سرتان را گرم خواهد کرد، ۸-Bit Armie شامل ۲۵ مجموعه ماموریت، ۱۲ ماموریت مشترک و امکان بازی به صورت آنلاین تا سقف ۵ نفر است.
بازی شامل گزینه پرطرفداری است که در آن می‌ توانید به هر ساختمان و هر وسیله نقلیه‌ ای که می‌ خواهید دسترسی داشته باشید، در این بخش حریفتان کامپیوتر است و با هوش مصنوعی سر و کار دارید و باید برای تصاحب نقاط بیشتری از نقشه با او گلاویز شوید. نقشه‌ها متفاوت هستند و از دو نفره شروع می‌ شوند و تا سقف ۶ نفره هم پیش می‌ روند، برخی از آن‌ ها مربوط به روستاهایی کوچک هستند و بعضی دیگر در فضایی باز و پهناور بازی می‌ شوند.
ماموریت‌ها امکان بازی مجدد دارند، به علاوه هر ماموریت درجه سختی متفاوتی دارد که بالاترین حد آن حد سه ستاره است که در بعضی شرایط ناچار هستید در همین حالت ماموریت را انجام دهید. هدف شما در این ماموریت‌ ها می‌ تواند ساخت و ساز نوع خاصی از واحد، زنده ماندن در مدت زمانی از قبل تعیین‌ شده و یا نابود کردن تمام ساختمان‌ ها باشد.
اما باید مراقب باشید و فریب ظاهر خوش خط و خال بازی را نخورید. اگر تلاش کنید تا پیش از موعد برای دسترسی به برخی آیتم‌ ها، ماموریت‌ ها را در حالت سه ستاره انجام دهید، ناکام خواهید ماند.
همین‌طور که بازی را پیش می‌ برید و ماموریت‌ ها را انجام می‌ دهید، واحدهای ابتدایی بیشتری را آزاد خواهید کرد که می‌ توانید از آن‌ ها برای آغاز ماموریت‌ ها استفاده کنید. شرط به پایان رساندن آن ماموریت‌ های سه ستاره همین است.
روند بازی سریع است و حتی اگر از ۱۰۰ تانک استفاده کنید و هرچه سر راهتان وجود دارد، نابود کنید، باز هم همه چیز به سرعت اتفاق می‌ افتد. واضح است که گرافیک این بازی Nintendo Switch شبیه به دنیای واقعی نیست، اما تماشای همین طرح و حال و هوای قدیمی لذت‌ بخش است و تاثیر منفی در مخاطب به جا نمی‌ گذارد. طراحی مراحل حاوی جزئیات بسیاری است و دیدن این که درخت‌ها در اثر برخورد با وسائل نقلیه‌ اتان سقوط می‌ کنند، سرگرم‌کننده و هیجان‌ آور است.
البته ممکن است از نظر طرفداران پر و پا قرص ژانر استراتژی همزمان ۸-bit armies فاقد عمق لازم باشد. ساختمان‌ها را نمی‌ توان برای کارآمدی بیشتر ارتقا داد و برای آن که به ۹۰ درصد از واحدهای بازی Playstation دسترسی پیدا کنید، تنها به ۳ ساختمان نیاز دارید. از طرف دیگر، بسیاری با این نظر مخالف هستند و فکر می‌ کنند خود شرکت سازنده به عمد بازی را به این صورت طراحی کرده است، اما این نکته را باید به یاد داشت که وقتی در چنین ژانری فعالیت دارید، انتظار مخاطب را نیز باید در نظر داشته باشید.
جزئیات انتشار بازی 8Bit Armies PS4 کمپانی Petroglyph Games
پیشنهاد می‌ کنیم آن دسته از کسانی که به مسائلی از این دست اهمیت نمی‌ دهند، حتما بازی را امتحان کنند. مفرح‌ ترین بخش بازی آنجاست که می‌ توانید تعداد زیادی از نیروهای پیاده‌ نظام خود را به سمت دشمن حمله‌ ور کنید و قبل از اعزام گروه دوم، صبر کنید تا ببینید تا چه اندازه می‌ توانند در دل پایگاه دشمن پیش بروند. طراحی بازی در این مورد بی‌ نظیر است و می‌ توان آن را بهترین مزیت آن دانست.
به احتمال زیاد شما هم دوباره بازی را تکرار خواهید کرد و بعضی از مراحل را دوباره انجام خواهید داد و بی‌ شک وقتی تعداد مخاطبان آن افزایش یابد، از بازی آنلاین نیز غافل نخواهید شد.
اگر جایزه گرفتن را دوست دارید، حتما اگر بدانید، با جمع‌ آوری ۲۹ جام “Platinum” در انتظارتان خواهد بود، در پوست خود نخواهید گنجید. با اتمام مراحل، جام‌ های بسیاری خواهید گرفت، اما شاید در برخی مراحل غافلگیر شوید، مثلا شاید از شما خواسته شود تا ۵ هزار نفر از نیروهای پیاده‌ نظام دشمن را نابود کنید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 8 =