جزئیات انتشار بازی Absolver PS4 کمپانی Sloclap

جزئیات انتشار بازی Absolver PS4 کمپانی Sloclap

جزئیات انتشار بازی Absolver PS4 کمپانی Sloclap

امروزه انجام بازی های ویدئویی تبدیل به یکی از فراگیرترین انواع سرگرمی در سرتاسر جهان شده است. این میزان از علاقه مندی به این نوع سرگرمی سبب شده است تا ساخت و انتشار بازی های ویدئویی در کنار صنعت تولید کنسول های بازی گسترش روزافزونی داشته باشد. برای ساخت یک بازی عوامل مختلفی می بایست با یکدیگر همکاری داشته باشند تا نتیجه مطلوب حاصل شود.
از کارگردان و تهیه کننده گرفته تا برنامه نویس، هنرمندان جلوه های بصری، آهنگ ساز و غیره همگی در قالب تیم توسعه دهنده بازی به فعالیت خواهند پرداخت تا امکان تولید و انتشار یک بازی ویدئویی فراهم گردد. در نتیجه فرآیند تولید یک بازی ویدئویی، فرآیندی پرهزینه خواهد بود.

جزئیات انتشار بازی Absolver PS4 کمپانی Sloclap
جزئیات انتشار بازی Absolver PS4 کمپانی Sloclap

اما با توجه به حجم بالای گردش مالی موجود در این عرصه، علی‌رغم تمامی هزینه های انجام شده، یک بازی ویدئویی در صورت کسب موفقیت و جایگاه مناسب در بازار می تواند سود سرشاری را نصیب توسعه دهندگانش نماید. سالانه عناوین نسبتاً زیادی از بازی های ویدئویی منتشر می شوند که برخی جدید و برخی نسخه های جدید از بازی هایی است که پیشتر منتشر شده و در نسخه های قبلی طرفداران خود را به دست آورده اند.
یکی از بازی هایی که در ماه آگوست ۲۰۱۷ برای نخستین بار برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر گردید بازی Absolver است. Absolver یک بازی مبارزه ای در ژانر اکشن است که مبتنی بر هنرهای رزمی بوده و از نوع نقش آفرینی است. با بررسی تولیدکنندگان این بازی شما به نام های مشهوری در صنعت تولید بازی های ویدئویی برخواهید خورد. شاید این بازی به عنوان اولین بازی توسعه داده شده توسط شرکت فرانسوی Slocla شناخته شود.
اما باید توجه داشت که این شرکت توسط کارمندان سابق شرکت Ubisoft با حدود سه دهه سابقه در زمینه توسعه بازی های ویدئویی تشکیل شده است. کار روی Absolver از سال ۲۰۱۵ آغاز و نخستین پرده برداری از آن در نمایشگاه سرگرمی های الکترونیکی سال ۲۰۱۶ صورت پذیرفت. انتشار رسمی بازی برای کنسول پلی استیشن ۴ و PC توسط شرکت آمریکایی Devolver Digital در سال ۲۰۱۷ صورت پذیرفت.

بازی Absolver در یک دنیای باز یکپارچه انجام می شود که پر از میان برهای قابل کشف و فضاهای گسترده برای پرسه‌زدن در آن است. این بازی که به صورت دید سوم شخص بازی می شود، در واقع تلفیقی از بازی های یک نفره، چند نفره و رقابتی است.
برای مبارزه با دیگر بازیکنان و یا حتی شخصیت های کنترل شونده توسط بازی شما می بایست نخست حرکات هجومی، دفاعی و حتی انحرافی شخصی و مخصوص به خود را ایجاد کنید و شاید این نکته ای باشد که باعث تمایز این بازی از سایر بازی ها و جذابیت دو‌چندان آن می شود. تبدیل شدن از Prospect (موجودی که بالقوه توانایی رسیدن به سطحی بالاتر را دارد) به یک Absolver (حافظان صلح در سرزمین افسانه ای Adal ) هدف نهایی شما در این بازی است.
برای رسیدن به این هدف شما پس از طی کردن آموزش های اولیه نائل به دریافت ماسکی خواهید شد که برای شما امکان سفر و مبارزه در سرزمین Adal را فراهم می کند. پس از آن با طی مراحل مختلف بازی که در واقع طی‌کننده روند داستانی خاصی نبوده و هدف در آن تنها مبارزه تن به تن است، شما به سمت مبارزه نهایی با حریف نهایی خود برای حصول جایگاه Absolver در حال حرکت هستید.
در طول بازی شما مبارزه به مبارزه قادر به کسب تجهیزات، زره و اسلحه جدید (که غالباً غنیمتی از دشمن شکست خورده شما است) و یادگیری شیوه های مبارزاتی نو خواهید بود.
باید توجه داشت که شما در مبارزات خود مانند بسیاری دیگر از بازی های این سبک با موجودات شرور و بدذاتی که نوع بشر را تهدید می کنند، سروکار ندارید و حریف شما نیز در واقع با هدفی مشابه شما و برای ارتقای سطح مبارزاتی خود و در نهایت تبدیل شدن به یک Absolver مبارزه می کند.
هنگامی که بازی Playstation 4 را به صورت آنلاین تجربه می کنید امکان جنگیدن در برابر و کنار دیگر بازیکنان را خواهید داشت و حتی امکان تدریس فنون شخصی سازی شده ی خود به دیگران را خواهید داشت.
شما در طول مبارزات امکان اختیار کردن چهار گارد یا طرز ایستادن مختلف را خواهید داشت که با استفاده از هر یک از آن ها حرکات خاصی برای انجام مبارزه در اختیار شما خواهد بود. انتخاب گارد صحیح از موارد تاثیرگذار در پیروزی شما خواهد بود.

جزئیات انتشار بازی Absolver PS4 کمپانی Sloclap
جزئیات انتشار بازی Absolver PS4 کمپانی Sloclap

شخصی سازی حرکات در بخشی موسوم به Combat Deck انجام می شود که در آن امکان اضافه یا حذف نمودن حرکات وجود دارد. در هر یک از گاردهای انتخاب شده، شما دو نوع حمله در اختیار دارید که هر کدام با کلید مربوط به خود کنترل می شود. انتخاب حرکات یا تغییر گارد یا استفاده از حرکات تلفیقی و عملکردهای ثانویه برای شکستن گارد دشمن بستگی مستقیم به شناخت شما از گارد حریف مقابل خواهد داشت.
این بازی عملاً متکی به سلاح نیست زیرا علی‌رغم امکان استفاده از سلاح با توجه به معایبی که استفاده از آن دارد، مانند کند شدن حرکت شما و امکان در اختیار گرفتن آن توسط حریف، شاید مبارزه بدون سلاح منطقی تر باشد.
در انتها می توان گفت که این بازی به عنوان یک بازی مبارزه ای با توجه به کیفیت بالای موجود در طراحی مبارزات، قابلیت جذب مخاطب را داشته است و همین امر سبب شده است تا امتیازات قابل قبولی را از سایت های بررسی باز های ویدئویی کسب کند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + هفت =