جزئیات انتشار بازی Ace Combat 7: Skies Unknown PS4 کمپانی Bandai Namco Entertainment

.

جزئیات انتشار بازی Ace Combat 7: Skies Unknown PS4 کمپانی Bandai Namco Entertainment

بررسی بازیAce Combat 7: Skies Unknown

  • تاریخ انتشار اولیه: ۱۸ ژانویه ۲۰۱۹
  • ژانر: شبیه­سازی جنگ هوایی
  • پلتفرم: PlayStation ۴, Xbox One, Microsoft Windows

بازی Ace Combat 7: Skies Unknown یک بازی شبیه سازی هواپیماهای جنگنده است که توسط شرکت Bandai Namco Entertainment تولید و منتشر خواهد شد. یک بازی جدید در سری بازی­های long-running Ace Combat است که برای PlayStation 4 و Xbox One در ژانویه ۲۰۱۹ و برای Microsoft Windows در ماه فوریه ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد. نسخه بازی برای PlayStation 4 دارای ماموریت­های منحصر بفردی برای واقعیت مجازی PlayStation VR است.
بازی ACE COMBAT 7 با استفاده از تصاویر فتورالیستی، حرکات اکشن جنگنده­های هوایی، طراحی جدیدترین نوع جتهای جنگی، یک داستان جذاب، و واقعیت مجازی، طرفداران این ژانر از بازیها را شگفت­زده خواهد کرد. بازی ACE COMBAT 7 با استفاده از نهایت قدرت نسل جدید کنسولهای بازی، میتواند بازیکنان را با انقلاب قدرت موتور گرافیکی آشنا کند. آسمان زیبا با ابرهای فراوان،طراحی ماهرانه مناطق شهری، تجربه سرعت بی نظیر جتهای جنگنده و صحنه­های مبارزه­های هوایی باعث افزایش جذابیت این بازی میشود. ACE COMBAT 7 ترکیبی از سلاحهای فوق مدرن و دشمنان سرسخت را بوجود آورده است.

داستان بازی

داستان بازی در سال ۲۰۱۹ در یک درگیری بین Osean Federation و Kingdom of Erusea شکل میگیرد که بعنوان دومین جنگ بین قاره­ای Usean شناخته میشود. علاوه بر این، یک آسانسور فضایی  در Usea نصب میشود که یکی از دلایل این درگیری محسوب میشود و شما باید هدف اصلی نصب آنرا کشف کنید. این بازی را از دید چندین شخصیت مشاهده خواهید کرد، این بازی میتواند یک درام نظامی جنجالی باشد که کل دنیا را به خطر می­اندازد.
نام سه تن از شخصیت­های اصلی بازی Trigger، Mihaly و  Rosa Cossete D’Elise ( شاهزاده Erusea) است. شخصیتی به نام Trigger، بعنوان یکی از اعضای نیروی هوایی Osean علیه هواپیماهای بدون سرنشین Erusea خواهد جنگید. Trigger یکی از اعضای گروه Mage Squadron که بخشی از نیروی هوایی Osean است، بوده است. اما ناگهان به قتل رییس جمهور سابق Osean متهم میشود و برای گذراندن دوره محکومیت خود از گروه قبلی خود به یک واحد نظامی کیفری به نام Spare Squadron منتقل میشود.

گیم­پلی

حرکات کنترلی جنگنده­ها در بازی Ace Combat 7 مشابه نسخه­ های قبلی این بازی است و برای کسانی که نسخه­های قبلی را تجربه کرده­اند آشنا بنظر میرسد؛ زیرا هم حرکات جنگنده­های درون بازی و هم عناصر موجود در بخش تنظیمات مانند نسخه قبلی است. کنترل کردن جت محبوبتان تجربه لذت بخشی خواهد بود؛ فقط تلاش کنید تعادلتان را حفظ کنید.
برای اولین بار، ابرها نقش مهمی در نحوه هدایت جت جنگنده شما در آسمان خواهند داشت. حتی از آنها میتوانید برای مخفی شدن استفاده کنید، شما را هنگام تعقیب کردن دشمنانتان مخفی خواهند کرد.اما اگر زمان زیادی درون ابرها بمانید ممکن است جت جنگنده­تان یخ بزند.

واقعیت مجازی

بازی  Ace Combat 7 دارای قابلیت واقعیت مجازی انتخابی برای پلی استیشن VR است. این قابلیت شامل ماموریتهایی جدا از بازی اصلی است و بدون داشتن هدست نمیتوان به آنها دسترسی داشت. ضمنا بازی اصلی کاملا جدا از واقعیت مجازی است و نمیتوان با واقعیت مجازی بازی اصلی را انجام داد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 1 =