جزئیات انتشار بازی Age of Wonders: Planetfall PS4 کمپانی Triumph Studios

.

جزئیات انتشار بازی Age of Wonders: Planetfall PS4 کمپانی Triumph Studios

شرکت Paradox اعلام کرده است تریلر بازی Age of Wonders: Planetfall برای کنسول ­ها و کامپیوتر منتشر شد.

سری بازی ­های استراتژیک Age of Wonders قرار است به بازار بیاید. این موضوع در کنفرانس شرکت Paradox اعلام شد که به بازی Age of Wonders: Planetfall که بطور معمول ژانر فانتزی بود، بخش­ های علمی-تخیلی نیز اضافه شده است.

اگر به ساختن امپراطوری کهکشانی خود با فضاپیمای ۴X در بازی پلی استیشن ۴ Stellaris علاقه ­مند هستید، بنظر میرسد که بازی جدید Age of Wonders: Planetfall نیز شما را بین سیاره ­ها میبرد. امپراطوری کهکشانی شخصی دیگر سقوط کرده ­است و شما میتوانید مردم خود را از دورانی تاریک به آینده ­ای روشن و جدید هدایت کنید. شما در خرابه­ های سیارات جستجو خواهید کرد و از سابقه­ ی ستمگرانی که در گذشته در آنجا حکومت میکردند آگاه خواهید شد، و با دیگر جناح­ های باقیمانده ملاقات میکنید. در این بازی شاهد تکنولوژی تحقیقاتی، ساخت امپراطوری، دیپلماسی و موارد جالب دیگری خواهیم بود.

استودیو Triumph Studios که سازنده تمام بازی های قبلی Playstation ۴ Age of Wonders بوده است، سرپرستی ساخت این بازی را نیز بعهده دارد. به این ترتیب این نخستین همکاری میان Triumph  و  Paradox Interactive است. Jesse Henning، مدیر بخش Paradox PR در مصاحبه مطبوعاتیش این موضوع را اعلام کرده است. طبق گفته Henning: ” بازی Age of Wonders: Planetfall از سری بازی های Age of Wonders با زمینه ­ی علمی­تخیلی است.” او همچنین اضافه کرده است:” البته که استودیو Triumph در حال ساخت آن است. تمام چیزهایی که از بازی Age of Wonders انتظار دارید را برآورده خواهد کرد، اما در فضا”

علاوه بر نمای کلی جهان، نقشه نبرد تاکتیکی که در سری­ های قبلی بازی نیز وجود داشت بهمراه محیط­ های ویرانگر نیز بازگشته است. شما همچنین می توانید سلاح های واحدهای خود را سفارشی کنید و خانه منحصر به فرد خود را ایجاد کنید. چند نوع مختلف پیروزی در بازی وجود دارد، مانند تسخیر کردن ،دیپلماسی و تکنولوژی روز قیامت.

Lennart Sas مدیر عامل شرکت Triumph گفته است: “ما خوشحالیم که سرانجام ساخت آخرین بازی خود با همکاری شرکت Paradox را اعلام کنیم. بازی Age of Wonders: Planetfall تقریبا بمدت ۳ سال در حال ساخت است، قرار است این بازی روی نسل جدید موتور چند-پلتفرم Creator Engine اجرا شود. با اینکه تنظیمات بازی جدید است، ما مطمئن هستیم که طرفداران Age of Wonders براحتی در خانه به دنبال بقایای اتحاد ستارگان خواهند بود. هدف ما ایجاد یک بازی است که همانند نسخه­های پیشین خود گسترش می یابد و هنوز هم بر اساس اصول اولیه­ای که باعث ایجاد موفقیت سری Age of Wonders شد، پیش میرود.”

شرکت Paradox Interactive در کنفرانس مطبوعاتی PDXCON اعلام کرده است که نسخه جدید سری بازیهای Age of Wonders یعنی Planetfall ، برای کنسول ها و کامپیوتر در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + نه =