جزئیات انتشار بازی Agony PS4 کمپانی Madmind Studio

جزئیات انتشار بازی Agony PS4 کمپانی Madmind Studio

جزئیات انتشار بازی Agony PS4 کمپانی Madmind Studio
جزئیات انتشار بازی Agony PS4 کمپانی Madmind Studio

Agony یک بازی پلی استیشن ترسناک فانتزی تاریک ۲۰۱۸ است که توسط Madmind Studio طراحی شده و توسط PlayWay منتشر شده است. بازیکنان سفر خود را به عنوان یک روح در حال عذاب در اعماق جهنم بدون هیچ خاطره ای در مورد گذشته خود آغاز می کنند. توانایی ویژه برای کنترل افراد در مسیرشان و داشتن شیاطین ضعیف، بازیکن را به اقدامات لازم برای زنده ماندن در شرایطی که در آن هستندوادار میکند.
مشخصات بازی:
تولیدکننده:
Dutkiewic
Krzysztof KostowskiJakub Trzebiński
طراح :
GrabkaWojciech BabińskiTomasz Dutkiewicz
برنامه نویس Daniel Witek
هنرمندان: Tomasz DutkiewiczWriter Tomasz DutkiewiczComposer Draco NaredEngineUnreal Engine 4Pl
پلتفرم:
مایکروسافت WindowsPlayStation 4Xbox OneNintendo Switch
تاریخ انتشار:
ویندوز، PS4، XB1May 29، ۲۰۱۸Nintendo Switch2018
سبک بازی:
ژانر (های) بازی وحشتناک و تک نفره

جزئیات انتشار بازی Agony PS4 کمپانی Madmind Studio
جزئیات انتشار بازی Agony PS4 کمپانی Madmind Studio

گیم پلی بازی:
این بازی از لحاظ شخصیت اولی بازی می شود. بازیکن کنترل یکی از کشته شدگان محکوم به جهنم، Amraphel (معروف به Nimrod) را دارد او الهه قرمز، که یکی از سازندگان جهنم است را ملاقات میکند و در تلاش برای فرار از جهنم و بازگشت به سرزمین زندگی است. بر خلاف دیگر کشته شدگان، بازیکن دارای توانایی منحصر به فرد برای داشتن هر دو بلزیکن دیگر و بعدا در بازی، شیاطین کوچک و بالاتر،است که به او اجازه دسترسی به توانایی های ویژه را می دهد.
با استفاده از مکانیک مانند crouching و نگه داشتن نفس خود میتواند پاداش کسب کند، بازیکن می تواند از شیاطین اجتناب کند. علاوه بر پنهان کردن، بازیکن نیاز به حل پازل برای باز کردن مناطق جدید دارد. مجسمه های مخفی موجود است که بازیکن می تواند جمع آوری کند، و همچنین نقاشی هایی که ممکن است کشف کنند.

موضوع بازی:
داستان در مورد یک روح از دست رفته و به دام افتاده در جهنم بدون هیچ خاطره ای از زندگی سابقش است.از آنچه در مورد پیش درآمد شخصیت نشان داده شده بود برمی آید که، او یک پادشاه سرزمین باستانی بود که الهه قرمز فونداسیون را ساخت. در داستان او بعنوان روح القدس، به عنوان “المیرود” و “Amraphel” نامیده می شوند، و آنها را متهم می کنند که آنها به خاطر اعمالی که در هنگام زنده ماندن مرتکب شده اند، بایدبه جهنم بروند.
همانطور که شخصیت سرگردان در حوزه های جهنم در حرکت است او می یابد که امکان فرار از طریق کمک الهه قرمز وجود دارد مشخصا، او به آشیانه الهه قرمز سفر می کند تا یاد بگیرد که چگونه می تواند آزاد شود.
اگر بازیکن دستورات الهه قرمز را برآورده کند، در نهایت به پایین ترین عمق جهنم می رسند، و باعث ایجاد موجودی شناخته شده به عنوان جانور می شود. شخصیت اصلی توانایی آن را دارد تا با استفاده از قدرت خود برای شکستن مهرهای اتصال آن به عمق پایین، را داشته باشد.
راضی است، الهه قرمز خود را به عنوان فاحشه بابل نشان می دهد، و وعده استفاده از جانور برای شروع آخرالزمان است. شخصیت اصلی به دنیای زندگی بازگردانده می شود، همانطور که الهه قرمز فتح زمین را آغاز می کند و نفس را به جهنم می برد.
این داستان شامل چندین انتهای دیگر است که وابسته به نحوه پیشرفت بازیکن و انتخاب هایی است که آنها انجام می دهند. با این حال، تنها دو مورد از اینها کانون هستند.

جزئیات انتشار بازی Agony PS4 کمپانی Madmind Studio
جزئیات انتشار بازی Agony PS4 کمپانی Madmind Studio

توسعه، جمع آوری و ویرایش بازی:
در نوامبر ۲۰۱۶، توسعه دهندگان Agonystarted یک کمپین Kickstarter برای تأمین بودجه برای ایجاد این بازی تشکیل دادند. کمپین Kickstarter از هدف خود فراتر رفت و در دسامبر ۲۰۱۶ به پایان رسید. این بازی Playstation 4 در ابتدا برای انتشار در ۳۰ مارس ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده بود، اما تا مه ۲۹، ۲۰۱۸ به تعویق افتاد.
این بازی در اصل رتبه “فقط برای بزرگسالان” را از انجمن رتبه بندی نرم افزار سرگرمی به دلیل سطح خشونت خود دریافت کرده بود. این موضوع برای توسعه دهندگان منجر شد که برخی از خشونت ها را کاهش دهد و به این ترتیب اجازه می دهد که بازی رتبه بالاتری را به دست آورد و به آن اجازه داده شود که در PEGI رتبه بندی شود.
برنامه ریزی شده “بزرگسالان تنها” unrated patch برای PC بعدها به دلیل “مسائل حقوقی” کاهش یافت. با این وجود، در ۶ ژوئن ۲۰۱۸، توسعه دهندگان گفتند که با نمایندگان صحبت می کنند که Agony Unrated به عنوان “جداگانه” تولید شده و منتشر شده توسط استودیوی Madmind و بدون دخالت هر ناشر دیگری منتشر شود” برای کسانی که قبلا بازی اصلی را دارند، این نسخه DLC رایگان یا خرید جداگانه با ۹۹٪ تخفیف خواهد داشت، که در حال حاضر بیشترین تخفیف ممکن را در پلت فرم Steam دارد.
پس از اعلام مشکلات مالی این شرکت و لغو نسخه Unrated از بازی، بازی پایه در تاریخ ۱ اوت ۲۰۱۸، مقدار قابل توجهی به روز رسانی ها در سیستم عامل هایی که آن را عرضه کرده است، اعمال کرد.
در ۵ سپتامبر سال ۲۰۱۸، استودیوی Madmind اعلام کرد که مشارکت با Forever Entertainment برای به دست آوردن Agony به Nintendo Switch اعلام شد. بعدا به آن پلت فرم رسید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − 11 =