جزئیات انتشار بازی air conficts پلی استیشن ۴ کمپانی Games Farm

جزئیات انتشار بازی air conficts پلی استیشن 4 کمپانی Games Farm

جزئیات انتشار بازی air conficts پلی استیشن ۴ کمپانی Games Farm
جزئیات انتشار بازی air conficts پلی استیشن ۴ کمپانی Games Farm

جنگ های هوایی یک بازی ویدیویی شبیه ساز مبارزه با هواپیماهای جنگی در جنگ جهانی دوم است. این بازی توسط ۳Division Entertainment توسعه یافته و توسط Frogster Interactive منتشر شده است. این بازی در آوریل ۲۰۰۶ منتشر شد.
مشخصات بازی:
توسعه دهنده : ۳Division EntertainmentPublisher) Frogster Interactive
پلتفرم:
مایکروسافت WindowApril 2006, پلی استیشن ۴
سبک بازی: ژانر (های) مبارزه شبیه ساز پروازهای جنگی, تک نفره، چند نفره
گیم پلی بازی:
بازیکن کنترل یک هواپیما را انجام می دهد که هوادار آن یکی از سه کشور جنگ جهانی است: بریتانیا، شوروی یا آلمان نازی. این بازی جناح هایی مانند ایالات متحده، ژاپن و ایتالیا را نادیده می گیرد. هر کشوری دارای چندین هواپیمای جنگنده منحصر به فرد است که در طول این مبارزات جمع آوری شده و سپس استفاده می شود. این کمپین تمام دوره جنگ را شامل می شود. در طول مبارزات تک نفره بازیکن به دست آوری آمار، دستاوردها، هواپیماهای جدید، و commendations میپردازد.
این بازی همچنین بازیی چند نفره برای اینترنت TCP / IP همراه است. تا ۸ بازیکن می توانند باهم بازی کنند. تمام هواپیماها را می توان انتخاب کرد و پوسته های مختلف را می توان برای سفارشی سازی شخصی اضافه کرد. هر دو Deathmatch و Team Deathmatch سبک های بازی در دسترس هستند. گرافیک برای بازی پرواز ۲۰۰۶ مناسب است. انواع مختلفی از نقشه ها و مکان های چند نفره و تک نفره وجود دارد که در آن بازی می شود. در بازی، کمبود صدا وجود دارد و به جای تمرکز روی صداهای دستگاه و موسیقی تمرکز روی گرافیک است.این بازی دارای چندین اسپینوف است، از جمله کنفدراسیون هوایی اخیر ویتنام در سال ۲۰۱۴. این بازی Aces of World War II در سال ۲۰۰۹ منتشر شد، این بازی جنگ های مخفی در سال ۲۰۱۱ و جنگ های هوایی بر روی اقیانوس آرام در سال ۲۰۱۲، را شامل میشود.

جزئیات انتشار بازی air conficts پلی استیشن 4 کمپانی Games Farm
جزئیات انتشار بازی air conficts پلی استیشن ۴ کمپانی Games Farm

هواپیماهای جنگی جدید هنگامی که جنگ را متحول کردند و جنگ های هوایی جنگ جهانی دوم نیز اکنون راه خود را بر روی Nintendo Switch ™ پیدا کرده اند. قدم زدن با چکمه های دریاسالار لوکاس استارک (نیروی دریایی ایالات متحده) و هماهنگ کردن دفاع از پرل هاربر و آزاد سازی اقیانوس آرام یا برنده افتخار و افتخار برای امپراتوری ژاپن به عنوان دریاسالار Hideaki هاشیموتو (ارتش ژاپن امپریال) را در این بازی Playstation 4 تجربه میکنید.
در این بازی شما با پرواز بر فراز اقیانوس آرام، جنگ های تاریخی و هواپیماهای اصلی که دقیقا در این بلزی با جزئیات دقیق است، زنده خواهید کرد. مقیاس گسترده ای از یک درگیری که تاریخ جنگ در دریاهای آزاد و در آسمان را شکل داده است، تجربه کنید.
امکانات:
بازی دو کمپانی که در اطراف حامل های هواپیما قابل توجه است یا برای نیروی دریایی ایالات متحده و ارتش ژاپن امپراتوری مهیا است را شامل میشود.
گام به کابین خلبان از ۱۸ نوع هواپیمای معروف مانند A6M “Zero” ژاپنی و Aichi D3 “Val” یا F4F “Wildcat” یا F4U “Corsair”.
تجربه معروف ترین جنگ های اقیانوس آرام و ماموریت های پرواز در Midway، Pearl Harbor و جزیره ویک را تجربه کنید.
توانایی پرواز خود را با آزمایش در ۴ حالت مختلف چند نفره آنلاین، از جمله حمل و نقل هوایی هوایی و هواپیما ارتقا دهید.
سوئیچ پلت فرم نینتندو ، پلی استیشن ۴
تاریخ انتشار ۲۶ مارس ۲۰۱۹
تعداد بازیکنان تا ۸ بازیکن
اکشن رده، شبیه سازی، بازی
ناشر KalypsoMediaGroup

جزئیات انتشار بازی air conficts پلی استیشن 4 کمپانی Games Farm
جزئیات انتشار بازی air conficts پلی استیشن ۴ کمپانی Games Farm

بازی های توسعه دهنده مزرعه
آمادگی برای نبرد در آسمان را به عنوان دو عنصر محبوب در سری جنگهای هوایی برای اولین باردر پلی استیشن ۴ منتشر شد. جنگ های هوایی شما را در مبارزات هوایی دسته بندی شده در مکان های تاریخی جنگ جهانی اول و دوم قرار می دهد. بیش از ۱۶ نوع هواپیمای مختلف و مبارزه با دشمنان را درهفت مبارزاه سخت نفس گیرانتخاب کنید. نمایش یک ACE چند نفره با حداکثر هشت بازیکن، شامل پنج حالت بسته بندی شده عمل می کند. در مواجهه با حملات هوایی بر روی اقیانوس آرام، بازیکن دفاع همه جانبه ای انجام میدهد.
بازی دو کمپانی را که در طول حملات مهم هواپیمایی در دوران معاصر، یا برای نیروی دریایی ایالات متحده و یا ارتش ژاپن امپراتوری پخش می شود، تجربه می کنند و در مقیاس گسترده ای جنگ هوایی که در تاریخ جنگ در دریاهای آزاد و در آسمان شکل گرفته است را حس خواهند کرد.گام به کابین خلبان از ۱۸ نوع هواپیمای مشهور بگذاریدو معروف ترین جنگ های اقیانوس آرام و ماموریت های پرواز در Midway، Pearl Harbor و Wake Islandرا تجربه کنید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × پنج =