جزئیات انتشار بازی Alienation PS4 کمپانی Housemarque

جزئیات انتشار بازی Alienation PS4 کمپانی Housemarque

جزئیات انتشار بازی Alienation PS4 کمپانی Housemarque

جزئیات انتشار بازی Alienation PS4 کمپانی Housemarque

شرکت بازی سازی Housemarque سال هاست که مشغول ساخت بازی های اکشن و قدیمی است، اما Alienation را می توان به عنوان بهترین بازی عرضه شده توسط این شرکت در نظر گرفت. در این بازی پی اس ۴ شما مهارت خاص بازی ساز در ساخت سبک اکشن را به وضوح می بینید. این بازی خیلی از ساخته دیگر شرکت، یعنی بازی Dead Nation فاصله نگرفته است، از این نظر که در اینجا، دشمنان مانند زامبی ها حرکت می کنند.
همچنین می توان به نقطه ی دید و تمرکز بر بقای تیم اشاره کرد که بین دو بازی مشترک است.
موجوداتی بیگانه به زمین حمله کرده و اکثر جمعیت آن را کشته و یا دچار جهش کرده اند و امید همه تنها به چهار سرباز است. در تمامی مراحل بازی، مکان های زیادی برای جستجو وجود داشته و اهداف ماموریت شما را مجبور می کنند تا تمام نقشه را بگردید.

جزئیات انتشار بازی Alienation PS4 کمپانی Housemarque
جزئیات انتشار بازی Alienation PS4 کمپانی Housemarque

بررسی مکان های دور افتاده و حاشیه ای در بازی یک امتیاز محسوب می شود و در آنجا می تواند به آیتم، تسلیحات و پول دست یافت تا به کمک آنها خود و اسلحه ی خود را ارتقا بخشید.قبل از شروع می توانید حالت بازی را از بین سه حالت انتخاب کرده و در هرکدام با یک گیم پلی متفاوت طرف خواهید بود. شخصیت تانک در بازی همانگونه است که از آن انتظار می رفت، بزرگ، حجیم و سفت و سخت.
او می تواند سپر درست کند و از انفجارهای گسترده در حملات خاص استفاده نماید. در ابتدا، به نظر می رسد که شخصیت خرابکار (saboteur) یک انتخاب عجیب برای بازی است که در آن بر روی مخفی کاری تمرکز نشده است، اما این شخصیت در انتها اثبات می کند که یک دارایی ارزشمند است. آنها می توانند نامرئی شوند و از بین بیگانگان عبور نمایند و با بمبهای هوایی حملاتی مرگبار علیه دشمن انجام دهند.
در نهایت باید به شخصیت پزشک اشاره کرد که شخصیتی کمکی و ارزشمند بوده و می تواند هم تیمی هایش را درمان کند و با ابری از سم دشمنان را خفه کند. این سه شخصیت مکمل یکدیگر بوده و شخصیت تانک رویکردی مستقیم داشته و به عنوان سپر هم تیمی هایش عمل می کند، شخصیت خرابکار حساب دشمنان را می رسد و پزشک با درمان و مسموم کردن دشمنان از دوستانش پشتیبانی می کند.

تمام این سه شخصیت به نحوی ارتقا می یابند؛ هر یک از توانایی ها به شکلی منحصر بفرد عوض می شود. شاید بخواهید اسلحه ی شما در برخی حملات زودتر پر شود و حملات شما آسیب بیشتری برسانند. با پیشروی در بازی PS4 ، می توان به تسلیحات چدیدی از دشمنان شکست خورده دست یافت. زمانی که یک اسلحه ی جدیدی به دست می آورید، می توانید به آن مجهز شوید و یا آن را اوراق کنید.
اوراق تسلیحات به شما اجازه می دهد تا اسلحه ی قدیمی خود را بروز کرده و قدرت آن را افزایش دهید.
هر فرد سه نوع اسلحه دارد، اسلحه اصلی، فرعی و سنگین. علاوه بر آن، اسلاتی برای نارنجک در نظر گرفته شده که پس از هربار استفاده شارژ می شود و می تواند در آن انواع مین ها و بومرنگ را جای داد. استعداد این شرکت بازی سازی در زمینه پرداخت اسلحه ی شخصیت ها فوق العاده است: تفنگ یک وسیله ی جذاب است و استفاده از آتش افکن شما را به وجد می آورد.

جزئیات انتشار بازی Alienation PS4 کمپانی Housemarque
جزئیات انتشار بازی Alienation PS4 کمپانی Housemarque

در این بازی با شروع از آلاسکا، به مکان هایی از قبیل برزیل، روسیه و کشتی بیگانگان خواهید رفت. بسته به تعداد بازیگران، سطح دشواری و نقشه ی بازی، تمام کردن هر کدام از ۲۰ مرحله ی بازی ۲۰-۳۰ دقیقه به طول می انجامد.در هر ماموریت با تم مشابه “برو آنجا، این را جستجو کن، آن را بکش” مواجه هستید، اما ظاهر رویدادهای تصادفی ، غول مرحله آخر که به شکلی ناگهانی وارد بازی شده و یا انبوهی از بیگانگان به پیچیده شدن شرایط کمک می کند.
هرچه بیشتر بازی کنید، این رویدادهای تصادفی عمیق تر و بیشتر خواهد شد.
درست است که می توانید Alienation را تنها بازی کنید، اما سازندگان قطعا بر روی بخش چندکاربره آنلاین تمرکز کرده اند. طی کردن مراحل در ادامه ی بازی، حتی با وجود تیمی کامل، به شدت دشوار می شود و حملات هماهنگ برای ادامه ی بازی به یک امر ضروری تبدیل خواهد شد. نقاط بازگشت فراوانی در بازی وجود داشته که شخصیت پس از مرگ از آنجا بازی را ادامه خواهد داد.
در نهایت باید گفت که Alienation یک بازی شدید و اصلاح شده در سبک شوتر بوده که ظاهر و صدا در آن فوق العاده است و صحنه های اکشن و فوق العاده خشنی را به نمایش می گذارد. جدای از این مسئله که به نظر می رسد بازی به دنبال این است تا بازی کنان را بکشد و نمی شود آن را به شکلی محلی بازی کرد، اما با داشتن یک گروه آنلاین و کامل، این بازی به سادگی یکی از بهترین بازی های چندکاربره اکشن محسوب می شود.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 2 =