جزئیات انتشار بازی Anno 1800 XBox کمپانی Blue Byte

جزئیات انتشار بازی Anno 1800 XBox کمپانی Blue Byte

جزئیات انتشار بازی Anno 1800 XBox کمپانی Blue Byte

Anno 1800 نسخه جدید بازی Anno می باشد که توسط شرکت یوبی سافت ساخته شده و با افزودن آیتم های گوناگون به خوبی توانسته محصولی را پدید آورد که هر گیمری را به راحتی و به طور تضمین شده ای مجذوب خود نماید. این بازی سبکی را دنبال می کند که طی آن شهرها به شیوه قدیمی ساخته شده اند.
استفاده از این شیوه در بازی ها، همواره آرامش را به سمت مخاطب می کشاند و همین امر موجب می شود که بازیکن تمایل داشته باشد که به خاطر حال و هوای قدیمی بازی هم که شده ساعت ها وقت خود را صرف چنین بازی ای کند و از آن نهایت لذت را ببرد. در ادامه همراه ما باشید تا به بررسی این بازی جذاب بپردازیم.

موضوع بازی Anno 1800
موضوع این بازی در حال و هوای قرن ۱۸ قرار دارد و در کنار سبک شهرسازی قدیمی این بازی، نبردهای دریایی نیز در طول بازی به چشم می خورد. یکی از آیتم هایی که سازندگان برای جلوگیری از تکراری شدن سبک این بازی در نظر گرفته اند، ترکیب چند ویژگی با یکدیگر است. به عنوان مثال در نسخه قبلی این سری، بخش شهرسازی از ماجراهای مبارزاتی جدا بود ولی در نسخه جدید این بازی شاهد تلفیق این دو با یکدیگر هستیم.

جزئیات انتشار بازی Anno 1800 XBox کمپانی Blue Byte
جزئیات انتشار بازی Anno 1800 XBox کمپانی Blue Byte

موسیقی بازی Anno 1800
همانگونه که در ابتدای این مقاله برایتان توضیح دادیم، بازی هایی ایکس باکس که سبک شهرسازی قدیمی را دنبال می کنند، در واقع مخاطبان و یا کاربران خود را به آرامش خاصی دعوت کرده اند. حال تصور کنید که این آرامش توام با یک موسیقی جذاب و همچنین مطابق با سبک بازی باشد. آنوقت دیگر همه چیز رویایی بنظر خواهد آمد!
موسیقی در احساس لحظات بازی خیلی تاثیر گذار است. به عنوان مثال تصور کنید که در مناطق جنگلی تصمیم گرفته اید تا روستای مورد نظرتان را بسازید و همزمان نیز در حال گوش دادن به یک موسیقی دلنشین هستید. آنوقت است که همزمان با ساخت روستا، وزش باد خنکی که به سبب منطقه ای که در آن قرار دارید را به وضوح حس خواهید کرد! چنین امری قطعا به دلیل آرامشی خواهد بود که فضای بازی و همچنین موسیقی بی نظیر آن به گیمر منتقل می کند.

درجه سختی های بازی Anno 1800
این بازی نیز مانند بسیاری از بازی های دیگر دارای درجه سختی های گوناگون است. ما به شما توصیه می کنیم که اگر تا به حال تجربه بازی Anno را نداشته اید حتما از درجه آسان آن شروع کنید تا پس از کسب مهارت های لازم بتوانید به موقع از پس مراحل با درجه سختی دشوار این بازی بر بیایید. چرا که اگر از همان ابتدا از درجه سختی دشوار شروع به بازی کنید، ممکن است که در طول بازی با شکست مواجه شوید و شما چندان از این موضوع خوشحال نشوید که با وجود اینکه وقت زیادی را صرف این بازی کرده اید.

جزئیات انتشار بازی Anno 1800 XBox کمپانی Blue Byte
جزئیات انتشار بازی Anno 1800 XBox کمپانی Blue Byte

اما مجبورید که آن را مجددا از اول شروع کنید. به عنوان مثال در درجه دشوار این بازی اگر شما در حال طراحی مسیر خانه هایتان در نقشه هستید و در این راه اشتباهی از شما سر بزند، باید در ازای اشتباه خود جریمه بپردازید. چرا که اشتباه در چنین امری وقوع مسائلی مانند ایجاد آتش سوزی در ساختمان ها و ایجاد فساد در این محیط ها و… را افزایش می دهد و اگر از قبل چاره ای برای این کار در نظر نگرفته باشید، باید در قبال آن جریمه ای بپردازید. ولی در درجه ی آسان آن در صورتی که آتش سوزی رخ دهد حالا بنا به هر دلیلی، شما این امکان را خواهید داشت که با ساخت یک آتشنشانی از وقوع این امر جلوگیری کنید و دیگر محکوم به پرداخت جریمه نباشید.

طراحی فضای بازی مطابق میل بازیکن و کسب درآمد از آن
شرایط و آیتم های گوناگونی که در این بازی در اختیار گیمر قرار داده می شود، همگی به گونه ای است که بازیکن می تواند مطابق میل خودش به شهرسازی مشغول باشد و از نقشه خاصی برای انجام این کار پیروی نکند. مثلا می تواند با استفاده از درختان و باغ وحش، شهر خود را آرایش دهد و موجب زیبایی آن شود و یا حتی فراتر از آن با ساخت یک لنگر تجملاتی سبب کسب درآمد از طریق مسافران شود.
بنابراین گیمر علاوه بر اینکه آیتم هایی گوناگون برای زیبایی بخشیدن به شهر خود را دارد، می تواند به گونه ای از آنها بهره ببرد که سبب کسب درآمدش در طول بازی نیز بشود.
در انتها به شما توصیه می کنیم که حتما تجربه این بازی را داشته باشید. زیرا تجربه آن حسی تکرار نشدنی را به شما می بخشد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 14 =