جزئیات انتشار بازی Anthem 2019 PS4 کمپانی BioWare Studios

.

تاریخ انتشار، پیش­نمایش، گیم پلی و هرچیزی که باید درباره­ی بازی پلی استیشن ۴ Anthem بدانید

با وجود اینکه جزئیات بسیاری را از بازی Anthem دیده­ایم و می­دانیم، هنوز جزئیات بسیاری وجود دارند که نمی­دانیم. هنگامی که تاریخ انتشار این بازی یعنی ۲۲ فوریه نزدیک است، یکی از چیزهایی که قرار است تغییر کند و قبلا به آن اشاره­ای نشده، نسخه­ی آزمایشی پیش از انتشار آن است.

تاریخ انتشار بازی Anthem به ۲۲ فوریه ۲۰۱۹ تایید شده است

بازی اصلی Anthem تا کنون منتشر شده یا حداقل به زودی منتشر خواهد شد. اما چیزی به تاریخ “پاییز ۲۰۱۸” نمانده بود که این تاریخ به ۲۰۱۹ و در نهایت به ۲۲ فوریه ۲۰۱۹ تغییر یافت.

نسخه­ی بتای بازی Anthem Playstation ۴ یک نسخه­ی آزمایشی پیش از انتشار بوده که در تاریخ ۱ فوریه­ی ۲۰۱۹ آغاز می­شود

در واقع این نسخه­ی بتا نیست. یک نسخه­ی آزمایشی پیش از انتشار است که در ۱ فوریه شروع می­شود. پس حداقل سه هفته قبل از تاریخ انتشار بازی Anthem در ۲۲ فوریه، این نسخه منتشر خواهد شد.

آیا این بازی داستانی انفرادی است یا رمانتیک؟

با اینکه استودیوی بایوور عمدتا با چیزهایی مانند Mass Effect و Dragon Age شناخته می­شود، اما مسائل رمانتیک نقشی در بازی جدید Anthem ندارند. اگر برای داشتن شریک در بازی اصرار دارید، باید برای خودتان سرگرمی ایجاد کنید، در این بازی هیچ کمکی به شما نخواهد شد.

این داستان شامل خدایان باستانی اسطوره­ای شده و منبعی از قدرت های باورنکردنی به نام Anthem است.

داستان بازی درباره­ی هرچیزی باشد، گیم پلی بر حملات چند نفره متمرکز است. این بازی هم مانند بازی Destiny مربوط به ماموریت­های انجام شده برای بدست آوردن XP و یافتن گزینه­های جدیدی برای پیشرفت شخصیت اصلی بازی است.

گیم پلی بازی Anthem

گیم پلی این بازی، دنیایی پر از موقعیت­ها، منابع و حملات است. دید اصلی ما به گیم پلی بازی از انتشار آن در E3 نشأت می­گیرد. با این حال گیم پلی بازی نشانه­های بسیاری از بازی Destiny را در خود دارد، و بر شکست دشمنان و انجام ماموریت­های مختلف برای یافتن ماموریتهای بهتر و موقعیت­های بهتر، تمرکز دارد.

اخبار بازی Anthem

گذشته از اطلاعاتی که از بازی­های مختلف نشان داده شد، اخبار دیگری از بازی Anthme را بدست آورده­ایم. مثلا اینکه نویسنده­ی بازی مدتهاست که استودیو را ترک کرده است. او پیش از ترک BUT نویسنده­ی بازی Star War: Knight of the Old Republic and Mass Effect نیز بوده است، او دوباره برای کمک به شکل گیری روایت داستان Anthem به گروه ملحق شد. اما در نهایت در مارس ۲۰۱۸ آنجا را ترک کرد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 17 =