جزئیات انتشار بازی Anthem XBox کمپانی BioWare

جزئیات انتشار بازی Anthem XBox کمپانی BioWare

جزئیات انتشار بازی Anthem XBox کمپانی BioWare

این بازی توسط استودیو BioWare ساخته شده که این استودیو از جمله استودیوهایی است که در ساخت بازی های به اصطلاح همه چیز تمام سابقه درخشانی دارد. همچنین الکترونیک آرتز کار انتشار این بازی را برعهده گرفته است. این بازی یک بازی اکشن نقش آفرینی بوده که در آن بازیکنان طی نبردهای گروهی و مجهز به لباس ها و همینطور اسلحه های شگفت انگیز با دشمنان خود روبرو می شوند و سعی بر شکست آنها دارند.
بازی Anthem از جمله بازی هایی است که گیمر در آن شاهد بخش های هیجان انگیز بوده و همچنین در طول بازی با اسلحه های جالبی سر و کار خواهد داشت. با اینکه بازی Anthem برای پلتفرم های پلی استیشن۴ و همچنین پی سی نیز منتشر شده است، اما در این مقاله سعی بر آن داریم که شما را با ویژگی های این بازی بر روی کنسول ایکس باکس وان آشنا کنیم. بنابراین اگر مایلید در ادامه با ما همراه باشید تا به این موضوع بپردازیم.
اما ابتدا قبل از پرداختن به موضوع اصلی، کمی درباره ویژگی های این بازی صحبت می کنیم تا اطلاعات جامع تری را در اختیارتان قرار داده باشیم. Anthem
انتظار مخاطبان خود را تا حد مورد انتظار برآورده نکرده است اگرچه این بازی از جمله بازی هایی است که توسط استودیو BioWare ساخته شده است .

جزئیات انتشار بازی Anthem XBox کمپانی BioWare
جزئیات انتشار بازی Anthem XBox کمپانی BioWare

و همین امر موجب افزایش انتظار کاربران از کیفیت بازی می شود، اما ظاهرا اینگونه نبوده است و BioWare اینبار تا حدودی نسبت به ساخته های قبلی اش کم کاری به خرج داده است. زیرا این بازی پس از گذشت یک روز از انتشارش، نمراتی را کسب کرد که اصلا مورد انتظار نبود.

موضوع بازی Anthem
Anthem در مورد یک سیاره خالی می باشد که بر اثر یکسری اختلالات باعث بوجود آمدن موجوداتی عجیب و غریب و یا به اصلاع جهش یافته شده است. این موجودات باعث شکل گیری آشوب های بسیاری در این سیاره شده اند و گیمر در آن سعی بر آن دارد تا بر این آشفتگی ها غلبه کند.
به همین دلیل گیمر باید با لباس هایی مخصوص که با نام Javelin شناخته می شوند، وارد نبرد با این موجودات عجیب و غریب شود. حال می تواند تصمیم بگیرد که این نبرد را به تنهایی انجام دهد و یا با سایر گیمرها تشکیل گروه داده و به صورت گروهی به آنان حمله کند.

لباس های Javelin
لباس های Javelin انواع گوناگونی دارند و بازیکن مختار است هر نوع آنها را که تمایل بیشتری دارد، برای بازی خود انتخاب نماید. این لباس های مخصوص به جهت آنکه انواع گوناگونی دارند، هریک از ویژگی های بخصوصی نیز بهره مند می باشند. بنابراین شما با توجه به تکنیک و سبکی که برای بازی خود در نظر می گیرید.
می توانید لباس مرتبط با سبک و سیاق بازی خود را انتخاب کرده و از آن استفاده نمایید. البته لازم به ذکر است که Javelin ها دارای نقاط ضعفی نیز می باشند که بازیکن در طول بازی باید به آن نقاط ضعف نیز توجه داشته باشد تا آن نقاط ضعف علیه خودش در بازی به هنگام مبارزه با آن موجودات جهش یافته عمل نکنند.

جزئیات انتشار بازی Anthem XBox کمپانی BioWare
جزئیات انتشار بازی Anthem XBox کمپانی BioWare

عدم هماهنگی و تعادل میان اسلحه های Anthem
طی بررسی های انجام شده مشخص شده که به هنگام طراحی و ساخت این بازی، به ایجاد تعادل و هماهنگی میان اسلحه های این بازی XBox توجه نشده است. بدین معنی که به عنوان مثال سلاح Defender با پرتاب هر گلوله چیزی تا حدود میزان ۲۸۶، سلامتی دشمنان را کاهش می دهد. این در حالی است که اسلحهBlaze Ralners همین عمل را با میزان ۱۱۸۴ انجام می دهد. ممکن است شما تصور کنید که دومین اسلحه برای استفاده بهتر از اولین اسلحه است .
اما باید بدانید به هنگام مبارزه در بازی شما با مصرف شش گلوله از اسلحه نوع دوم قادر خواهید بود که دشمن را شکست دهید و در مورد اسلحه نوع اول تنها با شلیک و پرتاب چهار گلوله به هدف مورد نظرتان خواهید رسید.
حال که تا حدودی در مورد ویژگی های بازی Anthem توضیحاتی مختصر داده ایم، به موضوع اصلی مقاله خواهیم پرداخت.
اگر شما نگران میزان کیفیت گرافیک این بازی بر روی کنسول ایکس باکس خود هستید، باید به شما بگوییم که گرافیک این بازی بر روی کنسول ایکس باکس وان از کیفیت خوبی برخوردار بوده و کیفیت آن بنا به گزارشات منتشر شده، با کیفیت ۹۰۰p قابل اجرا خواهد بود. همچنین رزولوشن آن برای ایکس باکس وان ۴k خواهد بود.
هرچند که آمار ذکر شده دارای کیفیت و کمیت کمتری در مقایسه با کنسول PS4 می باشد، اما باید بدانید که این بازی بر روی کنسول ایکس باکس وان در مقایسه با کنسول های هم نسل خود عملکرد بهتر و بیشتری از خود نشان می دهد.
در پایان امیدواریم که اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار داده باشیم و شما بتوانید نهایت استفاده را از آن ببرید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 8 =