جزئیات انتشار بازی AQUA MOTO RACING UTOPIA نینتندوسوئیچ کمپانی Zordix AB

جزئیات انتشار بازی AQUA MOTO RACING UTOPIA نینتندوسوئیچ کمپانی Zordix AB

جزئیات انتشار بازی AQUA MOTO RACING UTOPIA نینتندوسوئیچ کمپانی Zordix AB
جزئیات انتشار بازی AQUA MOTO RACING UTOPIA نینتندوسوئیچ کمپانی Zordix AB

وقتی که صحبت از بازی AQUA MOTO RACING UTOPIA برای دارندگان کسنول های نینتندو سوئیچ شد، گیمرها بسیار خوشحال و منتظر بودند. زیرا پیشتر بازی های زیادی با مضمون مسابقات جت اسکی وجود نداشت. AQUA MOTO RACING UTOPIA نویدآور یک اتفاق تازه و نو بود. خوشحالی گیمرها زمانی بیشتر شد که فهمیدند با یک بازی Playatation حرفه ای و با کیفیت سروکار خواهند داشت.

Bigben Interactive به عنوان سازنده این بازی به همه ثابت کرد که می تواند در ساخت بازی های نینتندو عالی عمل کند. بی راه نیست اگر بگوییم که AQUA MOTO RACING UTOPIA توانسته محبوبیت کنسول های نسل هشتمی نینتندو را در نزد طرفداران افزایش دهد. ما در طول بازی با یک گیم پلی جذاب مواجه خواهیم بود که با حضور در بخش های مختلف آن بیشتر و بیشتر متوجه کیفیت بازی خواهیم شد.
آشنایی بیشتر با بازی AQUA MOTO RACING UTOPIA
اصولا بازی های مسابقه ای شور و هیجان دو چندانی دارند. حالا تصور کنید که بتوانید این هیجان ها را با حداکثر ۸ تن از دوستانتان شریک شوید! قطعا در طی بازی زمان و مکان را از دست خواهید داد و به همراه سایر گیمرها وارد دنیای عجیب و دوست داشتنی AQUA MOTO RACING UTOPIA خواهید شد.
شما در طول بازی باید از مسیرهای پرپیچ و خمی که هیچ آگاهی از ان ندارید، عبور کنید و با پرش های بلند از روی دریا به اوج لذت جت اسکی پی ببرید. به طور کلی برای این بازی ۱۰محیط مرموز و پیچیده تعریف شده است.

جزئیات انتشار بازی AQUA MOTO RACING UTOPIA نینتندوسوئیچ کمپانی Zordix AB
جزئیات انتشار بازی AQUA MOTO RACING UTOPIA نینتندوسوئیچ کمپانی Zordix AB

این محیط ها شباهت زیادی به دنیای واقعی دارند و می توانند شما را به دریای یونان، اقیانوس اطلس، دریای مدیترانه، مرداب های زیبا و… ببرند. اگر سرتان برای اتفاقات تازه در می کنند، می توانید روی AQUA MOTO RACING UTOPIA حساب کنید. این بازی پلی استیشن بخش هایی را برای گیمرهای سرسخت و پرتلاش در نظر گرفته است که جذابیت ان را دوچندان می کند. شما می توانید با حضور در این بخش تجربه ای منحصر به فرد به دست آورید و با تهیه پول و خریدن جت اسکی با کیفیت تر، خیلی راحت مسیر مسابقه را طی کنید. در ادامه بهتر و بیشتر این بخش ها را شرح خواهیم داد:
بخش اول : Championship
در این بخش به مسابقات جت اسکی جهانی می روید. در ادامه باید تمام پشتکار و تلاشتان را به کار گیرید تا در این مسابقات نفر اول شوید. شما موظف هستید تا در این مسیر از تمامی قوانین تعریف شده تبعیت کنید و این مسیر سخت را پشت سر بگذارید.
بخش دوم : Freestyle Championship
در این بخش هم تجربه شرکت در مسابقات را خواهید داشت. اما این بار قرار نیست که طبق قوانین از پیش تعریف شده پیش بروید. بلکه می توانید با انجام حرکت های نمایشی و پرش های زیبا به پول برسید. البته اگر می خواهید از این مسابقات جان سالم به در ببرید، باید حرکاتتان را پیش از رسیدن به سطح آب تمام کنید!
بخش سوم : Custom Race
دراین بخش ریش و قیچی دست خودتان است. می توانید در زمینی دلخواه با هرچند تا رقیب به مسابقه مشغول شوید. می توانید از میان زمین های مسابقه هرکدام را که تمایل داشتید، انتخاب کنید. حتی می توانید که مشخص کنید پس از چند دور، مسابقه تمام شود. تعیین درجه سختی پرش ها هم به سلیقه خودتان است. در صورتی که بتوانید در این مسابقه پیروز شوید، می توانید مبلغی پول به دست آورید و از آن برای خرید جت اسکی جدید استفاده کنید.
بخش چهارم : Freestyle
شرکت در مسابقات آزاد هم دنیای خودش را دارد. این همان چیزی است که در بخش Freestyle با آن رو به رو هستید. شما می توانید در این مسابقه به دنبال راه میانبر بگردید و یا با ضربه زدن به رقبا، خودتان را پیش بیاندازید. بالاخره همان طور که از نام این مسابقات پیداست، خیلی کارها آزاد است و شما می توانید با ترفندهای مختلف پیروز میدان شوید.

جزئیات انتشار بازی AQUA MOTO RACING UTOPIA نینتندوسوئیچ کمپانی Zordix AB
جزئیات انتشار بازی AQUA MOTO RACING UTOPIA نینتندوسوئیچ کمپانی Zordix AB

بخش پنجم : Time Trial
در این بخش زمان تعیین کننده است. باید به قدری تمرین کنید تا بتوانید در یک زمان از پیش تعریف شده پرش های مختلفی انجام دهید و از یک مسیر مشخص بگذرید. اگر توانستید چنین اقدامی بکنید، قطعا پیروز میدان خواهید بود.
بخش ششم : Leisure
در این بخش فقط در صورتی که خودتان بخواهید و از توان بالایی برخوردار باشید، پیروز می شوید. در Leisure باید بتوانید در یک زمان مشخص حرکات نمایشی مختلفی را در تعدادی مشخص انجام دهید و یا پرش های متفاوتی که تعداد آنها هم قبلا تعیین شده است را به درستی به سرانجام برسانید.
بخش هفتم : Party Games
این بخش را می توانید در کنار دوستانتان تجربه کنید. شک نداشته باشید Party Games می تواند خیلی خوب سرگرمتان کند. در این بخش با چالش های متفاوتی مواجه خواهید شد که باید بتوانید به خوبی آنها را پشت سر بگذارید. در صورتی که از موانع بگذرید و مسیر ها را پشت سر بگذارید، می توانید پیروز میدان شوید. البته باید منتظر بمانید تا امتیازها بررسی شود و برنده اعلام شود.
بخش تک نفره و داستانی AQUA MOTO RACING UTOPIA
در بخش تک نفره بیش از ۵۰ مسابقه مختلف برایتان تدارک دیده شده است. در صورتی که در این مسابقات پیروز شوید، می توانید نامتان را به عنوان یک اسطوره بی نظیر در مسابقات جت اسکی به ثبت برسانید.
۴۴ جت اسکی متنوع هم برای چالش های روزانه در نظر گرفته شده است که می توانید با کسب موفقیت به کمک هر یک، به عناوین بعدی دست پیدا کنید. البته یادتان باشد که عناوین بالاتر قفل هستند و تنها در صورتی که بتوانید مراحل پیش رو را با موفقیت پشت سر بگذارید، می توانید به آنها برسید.
اگر همیشه به دنبال راهی هستید تا تمایز خودتان را به دیگران ثابت کنید، می توانید با خرید حرکات نمایشی در AQUA MOTO RACING UTOPIA آن را به دوستانتان بفهمانید. با خرید حرکات نمایشی می توانید بینندگان را درست در زمانی که در حال چرخش بین زمین و هوا هستید، به خود مبهوت کنید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 2 =