جزئیات انتشار بازی Arca’s Path PS4 کمپانی Dream Reality Interactive

جزئیات انتشار بازی Arca's Path PS4 کمپانی Dream Reality Interactive

.

جزئیات انتشار بازی Arca’s Path PS4 کمپانی Dream Reality Interactive

مروری بر بازی Arca’s Path

  • شرکت توسعه دهنده: شرکت بازی سازی Dream Reality
  • شرکت تولید کننده: ربیلیون
  • پلتفرم ها: آکیولوس ریفت (Oculus Rift)، آکیولوس گو (Oculus Go,)، اچ تی سی ویو (HTC Vive)، پلی استیشن واقعیت مجاز و سامسونگ گیر (Samsung Gear)
  • ژانر: پلتفرم های واقعیت مجازی

تاریخ عرضه بازی Arca’s Path

ربیلیون زمان عرضه ی بازی جذاب و قابل کنترل جدید را اعلام کرده است. ربیلیون بیان کرده که از ۴ دسامبر می توانیم شروع به بازی کنیم. این بدان معناست که بازی علاوه بر پلی استیشن واقعیت مجازی، استریم واقعیت مجازی (Steam VR)، آکیولوس ریفت (Oculus Rift)، آکیولوس گو (Oculus Go,)، ویندوز واقعیت مجازی و گیر وی آر (Gear VR)، بر ویو فوکوس (Vive Focus) نیز تمرکز خواهد داشت پس پلتفرم های واقعیت مجازی بسیاری از این بازی پشتیبانی خواهند کرد.
در تریلر آخری که از بازی منتشر شد جزئیات بیشتری از بازی به نمایش گذاشته شد. ” در بازی Arca’s Path vr، برای بازی نیازی به کنترلر ندارید.” “برای حرکت در جهان و پیچیدگی های مملو از پازل ها و چالش ها، به سمت جایی که می خواهید، می روید و آواتار دیجیتالی شما به سمت مقصد در حرکت خواهد بود.” داستان اصلی: بازی Playstation Arca’s Path توسط شرکت بازی سازی دریم ریالیتی (Dream Reality)، و تحت نظارت دیو رانیارد کسی که بیشتر در استودی سونی لندن معروف است، توسعه دهنده هیث لندن و دیگر عناوین PSVR ساخته شه است. در این بازی شما نقش دختر جوانی را خواهید داشت که در آینده ای خشن زندگی می کند، در حالی که از ضرب و شتم های زیادی جان سالم به در می برد تا راهی برای زندگی پیدا کند، او دستگاهی پیدا می کند (که بسیار شبیه هدست است و شما برای بازی از آن استفاده می کنید)، که او را به دنیایی می برد که قرار است در آن بازی کنید.
در این بازی، شما باید به دنبال چیزهای مختلفی باشید. بین سطوح بازی، قسمت های کمی از داستان را متوجه خواهید شد، که همگی ترکیب می شوند تا روایت پاستلی را بیان کنند که خاموش ولی تاثیرگذار است. داستان بازی خارجی است، اما وجود دارد و به شما دلیلی برای ادامه ی بازی آرامش بخش می دهد.

جزئیات انتشار بازی Arca's Path PS4 کمپانی Dream Reality Interactive

بازی Arca’s Path چیست؟

در ادامه به توضیحی که شرکت توسعه دهنده از بازی منتشر کرده است، می پردازیم. شما توسط یک جادوگر وحشی فریب خواهید خورد، باید به دنبال راهی برای رفتن به خانه و فرار از جهان شبیه سازی شده ی آرکا باشید. این بازی به طور کامل در تمامی پلتفرم های اصلی واقعیت مجازی وجود خواهد داشت، و هیچ نیازی به کنترلر نیست، بازی Arca’s Path به راحتی خود را در جو پلتفرم های واقعیت مجازی باز خواهد کرد.

جزئیات انتشار بازی Arca's Path PS4 کمپانی Dream Reality Interactive

پیش نمایش بازی Arca’s Path

 بازی Arca’s Path یکی از بازی های آرامش بخشی بود که در کنفرانس E3 عرضه شد. در حالی که منتشران بازی های دیگر، مجموعه بازی های عظیم و کاملی داشتند، بازی Arca’s Path در گوشه ای از نمایشگاه قرار گرفت. هدست ها روشن شد، هدفون ها در گوش قرار گرفته شدند، و تماشاچیان وارد دنیای Arca’s Path شدند. این بازی متفاوت از تجربیات واقعیت مجازی بود نیاز نیست کاربر از کنترلر استفاده کند، هیچ پد پلی استیشن ۴ در PSVR وجود ندارد، هرچ کنترل حرکتی ای در اچ تی سی ویو وجود ندارد. در عوض، تمامی حرکات و کنترلا ها با بررسی مکان های مختلف در بازی انجام می شود.
درست از آغاز منوی بازی، همه چیز به راحتی انتخاب شده و با به دنبال آن گشتن به راحتی انتخاب خواهد شد. گیم پلی اصلی بازی با هدایت توپ در دنیایی زیبا شروع می شود. این بازی مشابه بازی ویدیویی Bjork است که با بازی فرقه ای Kula World همراه شده است. این بازی منحصر به فرد است، و تجربه ی خوبی محسوب خواهد شد موسیقی سنتی lo-fi شما را به طور شگفت انگیزی در بازی همراهی خواهد کرد. به طور کلی و مطمئنا این بازی جالب خواهد بود و توجه شما را به خود جلب خواهد کرد.

مرکز خرید دات کام

خلاصه
جزئیات انتشار بازی Arca's Path PS4 کمپانی Dream Reality Interactive
نام
جزئیات انتشار بازی Arca's Path PS4 کمپانی Dream Reality Interactive
توضیحات
جزئیات انتشار بازی Arca's Path PS4 کمپانی Dream Reality Interactive - مرکز خرید دات کام - ربیلیون زمان عرضه ی بازی جذاب و قابل کنترل جدید را اعلام کرده است. ربیلیون بیان کرده که از ۴ دسامبر می توانیم شروع به بازی کنیم. این بدان معناست که بازی علاوه بر پلی استیشن واقعیت مجازی، استریم واقعیت مجازی (Steam VR)
نویسنده
ناشر
مرکزخرید
لوگو
دیدگاه‌ها ۰

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of