جزئیات انتشار بازی ARK: Survival Evolved Extinction PS4 کمپانی Studio Wildcard

جزئیات انتشار بازی ARK: Survival Evolved Extinction PS4 کمپانی Studio Wildcard

.

جزئیات انتشار بازی ARK: Survival Evolved Extinction PS4 کمپانی Studio Wildcard

بازی ARK: Survival Evolved Extinction قرار است شما را از همه جوانب به چالش بکشاند و شما از آن لذت خواهید برد.
Extinction سومین مجموعه فروشی از مجموعه ARK: Survival Evolved است. Extinction در تاریخ ۶ نوامبر برای کامپیوتر و در ۱۳ نوامبر برای ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر شده است و هم -اکنون میتوانید آنرا از طریق فروش فوق العاده Season Pass خریداری نمایید.
Extinction بعنوان بخشی از Season Pass بازی پلی استیشن ARK: Survival Evolved در دسترس است، اما برای اجرای بازی حتما به Season Pass نیاز نخواهید داشت. همانطور که در نسخه های قبلی ARK نیز اینگونه بوده است، این نقشه جدید را میتوانید بطور جداگانه به مبلغ ۱۹٫۹۹ دلار خریداری کنید. همچنین لازم به ذکر است که با وجود اینکه برای لذت بردن از نسخه کامل Extinction باید پول اضافی پرداخت کرد، هنوز هم بازیکنان سایر نقشه های قبلی میتوانند با استفاده از admin command موجودات جدید و برخی تنظیمات نسخه جدید را تجربه کنند.
بازیکنانی که دایناسورهای خوبی را در نسخه های قبلی آموزش داده اند میتوانند آنها را به نسخه جدید منتقل کنند. بازی ARK: Survival Evolved Extinction علاوه بر نسخه های ویندوز، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، برای مک و لینوکس نیز منتشر شده است.

بررسی اجمالی Extinction درباره یک سیاره ویران است که در آن موجودات فوق العاده ای هم از نوع ارگانیک و هم از نوع تکنولوژیکی وجود دارند. زمین هم اسرار گذشته و هم کلید راه نجات خود را مخفی نگه داشته است.

جزئیات انتشار بازی ARK: Survival Evolved Extinction PS4 کمپانی Studio Wildcard

ویژگی های منحصر به فرد محیطی

  • خورشید گرفتگی که معمولا باعث کم شدن نور محیط می شود.
  • امواج الکترومغناطیسی که در مکان های خاص وجود دارند و باعث از کار افتادن برخی وسایل مانند GPS میشوند.
  • فوران مواد مذاب.
  • چشمه های آبگرم که بازماندگان و سایر موجودات را به هوا پرتاب میکنند.
  • باران شهاب سنگ که طی آن شهاب سنگ ها به روی زمین میریزند و سازه های روی زمین را خراب میکنند و موجودات مختلف را از بین میبرند.
  • بارش تجهیزات مورد نیاز که از آسمان می افتند و رویش عناصر که از زمین رشد میکنند و زمانی که فعال شوند مراحل PvE (بازیکن مقابل محیط: Player versus environment) آغاز میشود.
  • نقشه زمین تخریب شده

بررسی اجمالی
به نظر میرسد نقشه زمین در آینده تنظیم شده باشد، و با موجودات و عناصر علمی تخیلی و طبیعی پوشیده شده است. یک ماه تکه تکه شده در آسمان قرمز رنگ زمین شناور است. انواع گیاهان عجیب و غریب، جهش یافته، که اکثرا به رنگ قرمز و نارنجی هستند در بین سنگ های بیابان رشد کرده اند. مخروط هایی تخریب شده که از عناصر مخرب ساخته شده اند، وجود دارند و بنظر میرسد که منبع بوجود آمدن موجودات ترسناکی که بر روی زمین زندگی میکننند، هستند. یک ابلیسک آبی در بالای یک منطقه برفی شناور است، و از آن منطقه با یک نیروی عجیب محافظت میکند. شهری در اطراف آن منطقه برفی وجود دارد که ظاهرا بطور ناقص ساخته شده است. تعدادی از موجودات تکنولوژیکی شهر را احاطه کرده است، اما در آنجا موجودات ارگانیک نیز یافت میشوند. این، آن زمینی نیست که ما میشناختیم.

منابع جدید
از ویژگی های جدید این بازی میتوان به منابع جدید اشاره کرد، البته منابع قدیمی نسخه های قبلی هم وجود دارند. برخی از این منابع شامل شیره کریستالی آبی و سیلیکات است که به عنوان جایگزین منابع دیگر هستند.

ویژگی های جدید
این بازی دارای چندین قابلیت غیرفعال جدید مانند بارش تجهیزات و رویش عناصر است. در این قابلیت جدید تمام بازماندگان بهمراه حیوانات دست آموزشان در قالب مرحله ای به نام PvE برای بدست آوردن آن تجهیزات و عناصر باید با حیوانات وحشی محیط بجنگند. قسمت های برون مرزی نقشه با قطب هایی دارای چراغ قرمز رنگ مشخص شده اند. عبور از منطقه مرزی، برخلاف نسخه های قبلی بازی، بلافاصله باعث کشته شدن شما و حیوان دست آموزتان میشود.

جزئیات انتشار بازی ARK: Survival Evolved Extinction PS4 کمپانی Studio Wildcard

موجودات جدید
این نسخه از بازی شامل موجودات جدیدی است. تخریب عناصر باعث تبدیل شدن موجودات قبلی به گونه جدیدی از موجودات شده است که آنها را “Corrupted” می نامند و این موجودات در سراسر زمین درحال گردش هستند. بدلیل انفجار عظیم عناصر، مغز و بدن آنها بگونه ای تخریب شده است که دیگر مانند نسخه های اصلیشان قابل اهلی شدن و آموزش دیدن نیستند و در صورت مواجهه با آنها حتما باید آنها را از بین ببرید، زیرا نه تنها آنها هر چیز سالمی که بر سر راهشان قرار گیرد را تخریب میکنند، بلکه مغزشان بگونه ای تغییر کرده است که ویژگی های فطری شان نیز شدیدتر شده است.
این تغییرات شامل Corrupted Wyvern از نسخه Scorched Earth و Corrupted Rock Drake از نسخه Aberration نیز است. علاوه بر این، این موجودات جهش یافته به فعال شدن قابلیت بارش تجهیزات و رویش عناصر نیز عکس العمل نشان میدهند، و باعث میشود که آنها بر علیه قبیله ای که این قابلیت را فعال کرده است برخیزند و نه تنها به آن قبیله بلکه به آن تجهیزات و عناصر نیز حمله ور میشوند. با این حال، تمام موجوداتی که توسط آن انفجار عظیم جهش یافته اند، تغییرات ذهنی رویشان رخ نداده است و برخی از آنها فقط تغیررات جسمی داشته اند.
این موجودات، مانند Gasbag ها هنوز هم ویژگی های فطری نسخه ی اصلیشان را دارند، بدین ترتیب بازماندگان میتوانند آنها را با وجود ظاهر جهش یافته شان، اهلی کنند. چندین غول، که به نام ” Titans” شناخته می شوند، زمانیکه ابلیسکشان فعال میشود، از طریق دخمه ها و غارهای روی نقشه به بخش های دیگر میروند. آنها بسیار تهاجمی هستند، اما بازماندگانی که موفق به بیهوش کردن آنها میشوند، میتوانند این غولها را بطور موقت اهلی کنند. درون زمین تکنولوژی هایی نظیر Enforcer و Scout وجود دارد.
با اینکه این موجودات مکانیکی جدید مانند موجودات ارگانیک قابل اهلی شدن و آموزش دیدن نیستند، اما بازماندگان میتوانند با استفاده از بخش هایی از موجودات تخریب شده و blueprint هایی از بخش بارش تجهیزات، آنها را بازسازی کنند و تبدیل به عضوی از قبیله شوند. این تنها نسخه از مجموعه بازی های Playstation ۴ ARK: Survival Evolved است که میتوانید در آن برخی از موجودات را خودتان بسازید.

غارت کردن
این نسخه متفاوت از نسخه های قبلی است، برای مثال Extinction برخی موارد مانند Beacons و Loot Crates را که در نسخه Aberration از آسمان به زمین می آمدند، را ندارد. راههای مختلفی برای جمع آوری غنایم وجود دارد:
Gacha Crystal ها سپر مدافع، سلاح و برخی اوقات سازه هایی را فراهم میکنند، اما زین ندارند، به هر حال اینها سریعترین و امنترین راه جمع آوری غنایمند. غارهای Loot Crates: “غار صحرایی”، “غار جنگلی” و “غار یخی” منبع اصلی Loot Crates هایی با کیفیت بسیار بالا هستند. Loot Crates دارای سلاح، سپر مدافع و زین هستند. شکست دادن Titans ( غول صحرایی، غول جنگلی و غول یخی) برای بازماندگان غنایم زیادی بعنوان پاداش به همراه خواهد داشت.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + شانزده =