جزئیات انتشار بازی Ark Survival Evolved PS4 کمپانی Studio Wildcard

جزئیات انتشار بازی Ark Survival Evolved PS4 کمپانی Studio Wildcard

جزئیات انتشار بازی Ark Survival Evolved PS4 کمپانی Studio Wildcard
جزئیات انتشار بازی Ark Survival Evolved PS4 کمپانی Studio Wildcard

شما در بازی Ark Survival Evolved با دنیایی مملو از دایناسورها مواجه هستید. دایناسورهایی که شاید در نخستین نظر آرام و بی آزار به نظر برسند، اما درست در وقتی که به آنها عادت کرده اید، متوجه می شوید رویارویی در برابرشان کار چندان ساده ای نیست.
Ark Survival Evolved را می توان یکی از بهترین بازی ها در سبک بقا دانست که حرف های زیادی برای گفتن دارد. اگر چه در برخی از نقاط فنی بازی نواقصی دیده می شود، اما روی هم رفته Ark Survival Evolved ارزش امتحان کردن را دارد.
“وایلدکارد استودیوز” به عنوان سازنده Ark Survival Evolved همه تلاش خود را کرده است تا یک محصول با کیفیت و متفاوت نسبت به نمونه های مشابه روانه بازار کند. این استودیو که ادعا دارد در مجموعه خود از طراحان و افراد با سابقه ای استفاده کرده است، Ark Survival Evolved را برای انواع کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی روانه بازار کرده است. ما تصمیم داریم تا در ادامه به بررسی این بازی بر روی کنسول پلی استیشن۴ بپردازیم. پس با ما همراه باشید.
آشنایی بیشتر با بازی Ark Survival Evolved بر روی کنسول پلی استیشن۴
شاید نخستین چیزی که در طول بازی نظرتان را به خودش جلب کند، به دیدن صدها دایناسور و موجودات عظیم الجثه ای مربوط باشد که تا کنون در دنیای واقعیت ندیده اید. در ابتدای بازی شما خود را در جزیره ای مرموز خواهید یافت و چون گرسنه و سرمازده هستید باید به دنبال راهی باشید تا جانتان را نجات دهید. به این ترتیب راهی ندارید به جز اینکه خودتان را محیط وفق دهید و به نحوی زندگی را در میان این جزیره متروک در جریان بیاندازید. در ادامه شکار، روش کاشت و برداشت محصول را یاد می گیرید.

جزئیات انتشار بازی Ark Survival Evolved PS4 کمپانی Studio Wildcard
جزئیات انتشار بازی Ark Survival Evolved PS4 کمپانی Studio Wildcard

یاد می گیرید که چگونه برای خودتان سرپناه بسازید و در برابر اتفاقات ناگوار ایستادگی کنید. حتی یاد می گیرید که چطور از دایناسورها و حیوانات عظیم الجثه بازی، موجودات اهلی بسازید و از انها سواری بگیرید! این موارد تمام اتفاقاتی بود که در طول بازی با آن مواجه می شوید. اگر چه تمامی این کارها در گفتار کمی ساده به نظر می رسند، اما مطمئن باشید گیم پلی بازی جذابیت قابل قبولی دارد و می تواند برای ساعت ها شما را درگیر خودش بکند.
Ark Survival Evolved بخش های مختلف زیادی را در بر می گیرد و فضاهای متنوعی را در اختیار مخاطب گذاشته است. کویر، کوه، جنگل، باتلاق و… همه و همه در این بازی قابل دسترسی خواهند بود. شما می توانید تجربه حضور در کویر را داشته باشید و یا بر فراز کوه های قد برافراشته پرواز را تجربه کنید.
اگر دوست دارید تا دایناسورسواری را تجربه کنید، بهتر است به دنبال دایناسورهای گیاه خوار بگردید. زیرا این دایناسورها از همه بی آزارتر هستند.
روال بازی این گونه تعریف شده است که شما برای اهلی کردن این دایناسورها باید در نخستین مرحله به آنها مشت و لگد بزنید تا بیهوش شوند. درادامه با دادن مواد خوراکی به آنها، می توانید یک حیوان اهلی در بازی داشته باشید. البته شاید تصمیم بگیرید تا دایناسورهای خطرناک تر را اهلی کنید و پرش را به سایر کاربران بدهید. فقط این را به یاد داشته باشید که موجودات خطرناک تر در برابر ضرب و شتم شما ایستادگی می کنند و شاید آنها شما را بیهوش کنند!

فرقی نمی کند که از دایناسورهای گیاه خوار استفاده می کنید و یا از موجودات خطرناک تر بهره می برید.
به هر حال این موجودات می توانند نقش موثری در پیروزی شما داشته باشند. البته با ورود این حیوانات به میان بازی، با دردسرهای بیشتری مواجه خواهید شد. مثلا باید تر و خشکشان کنید و برایشان آب و غذا تهیه کنید. ضمن اینکه باید وقت زیادی را صرف ارتقا سطحشان کنید. برای این منظور باید به فعالیت های مختلف بپردازید و در مراحل مختلف بازی Playstation 4 امتیازات جدید به دست آورید. در صورتی که حوصله کسب امتیاز ندارید، می توانید به فکر افزایش قدرت خودتان باشید تا بتوانید تجهیزات بهتری به دست بیاورید و در ادامه بازی از دایناسورهای قوی تری کمک بگیرید.

اگر چه نواقصی در Ark Survival Evolved دیده می شود، اما می توان این بازی را در میان برترین بازی های با این سبک و سیاق جای داد. در این بازی همه چیز شباهت زیادی به واقعیت دارد و شما درست مثل زندگی روزمره با اتفاقات عادی سر و کله خواهید زد. فراهم شدن بستری به منظور انجام کار تیمی را می توان به عنوان یک شمشیر دو لبه دانست که در حین مثبت بودن، می تواند منفی هم باشد. شما می توانید با این قابلیت تجربه کار گروهی را داشته باشید.

جزئیات انتشار بازی Ark Survival Evolved PS4 کمپانی Studio Wildcard
جزئیات انتشار بازی Ark Survival Evolved PS4 کمپانی Studio Wildcard

اما ممکن است همین نیروهای تازه وارد یک تنه تمام دودمانتان را به باد دهند. زیرا آنها پس از اضافه شدن به قبیله به منابع، خوراکی ها، انبار و… دسترسی خواهند داشت و در صورت خیانت، شما را به دردسر بزرگی می اندازند. اگر به دنبال بازی سرگرم کننده ای هستید که بتوانید هر از گاهی به آن مشغول شوید، Ark Survival Evolved گزینه مناسبی برایتان نخواهد بود. در صورتی که بخواهید این بازی را تجربه کنید، باید وقت زیادی برایش صرف کنید. ضمن اینکه بهتر است کار را با استفاده از نیروهایی که به خوبی آنها را می شناسید، پیش ببرید.
در غیر این صورت همیشه باید منتظر شبیخون و غارت باشید!
به طور کلی Ark Survival Evolved زیبایی های زیادی را در دل خود جای داده است. مطمئن باشید در این بازی با دیدن مناظر و ریزه کاری های مختلف بازی حسابی بر سر ذوق خواهید آمد و ترجیح می دهید تا وقت بیشتری را برای پیشروی در آن صرف کنید.
یادتان باشد Ark Survival Evolved زمان زیادی را طلب می کند. در واقع این بازی مثل نوزادی است که با صرف وقت و انرژی زیبا و دوست داشتنی تر می شود. مطمئن باشید در صورتی که وقت زیادی را صرف Ark Survival Evolved کنید و به بخش های مختلف آن رسیدگی کنید، در انتها از راهی که رفته اید، پشیمان نخواهید شد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 14 =