جزئیات انتشار بازی Assassian’s Creed origins XBox کمپانی Ubisoft Montreal

جزئیات انتشار بازی Assassian's Creed origins XBox کمپانی Ubisoft Montreal

جزئیات انتشار بازی Assassian’s Creed origins XBox کمپانی Ubisoft Montreal
جزئیات انتشار بازی Assassian’s Creed origins XBox کمپانی Ubisoft Montreal

بازی اساسینز کرید اوریجینز از آن دسته بازی های ادامه دار می باشد که در عرضه نسخه اول آن، امید به موفقیت بسیاری برای آن بود. شرکت سازنده این بازی، “یوبی سافت” از همان ابتدا تصمیم گرفت تا هر سال، نسخه جدیدی از این بازی را منتشر کند. کارگردان این بازی، اشرف اسماعیل، به قدری این بازی را مهیج ساخته بود که نظر اکثر بازی بازها را به خود جلب کرد و همه در انتظار انتشار سری های بعدی آن بودند.
اما این موفقیت ها، دنباله دار نبود و در کمال ناباوری، نسخه های بعدی بازی، از نظر کیفیت و محتوا افت کرد. بعد از ساخت چند سری ناموفق از این بازی ایکس باکس از جمله آخرین سری آن یعنی Assassin’s Creed: Syndicate که در سال ۲۰۱۵ عرضه شد، حدود دو سال، خبری از عرضه نسخه جدیدتری نشد در حالی که یوبی سافت قول داده بود هر سال یک سری از آن را منتشر کند.
شاید دلیل این توقف، تلاش این شرکت برای بهتر کردن و بالابردن کیفیت بازی بود چرا که بعد از دو سال یعنی در ۲۷ اکتبر ۲۰۱۷، این شرکت موفق به انتشار نسخه ای از این بازی به نام Assassian’s Creed origins شد که با استقبال طرفدارای این سری از بازی مواجه شد.

نسخه های قبلی بازی همواره رو به جلو بودند یعنی دوره های زمانی بازی در هر نسخه جدید به زمان حال نزدیک تر می شد اما به یکباره در این نسخه به دوران مصر باستان رفت تا بازی در آن زمان شکل بگیرد. حتی این بازی نیز به این دلیل Assassian’s Creed origins نام گرفته تا سازندگان آن نشان دهند، سعی در بازگشت به تاریخ و ریشه های تمدن انسان دارند.

جزئیات انتشار بازی Assassian's Creed origins XBox کمپانی Ubisoft Montreal
جزئیات انتشار بازی Assassian’s Creed origins XBox کمپانی Ubisoft Montreal

بازی اساسینز کرید اوریجینز، در حدود ۴۹ سال قبل از میلاد مسیح و در زمان فرمانروایی کلئوپاترا بر مصر جریان دارد. سبک این بازی، حالت اکشن و ماجراجویانه دارد و اگر خواهان هیجان زیاد هستید، حتما آن را تجربه کنید.حالت اجرای آن نیز به صورت یک نفره می باشد و قرار نیست تا در آن، بازی های چند نفره وجود داشته باشد. قهرمان این بازی، بایک نام دارد و این شما هستید که این نقش را برعهده دارید.
بایک در ارتشی به نام مدجی خدمت می کند که وظایفی همچون حفاظت از مکان های مقدس را دارند. اما در دوران حکومت فرمانروای جدید یعنی کلئوپاترا، این گروه نابود می شود و این بایک است که تنها باقی مانده و خواستار انجام وظایف قبلی خود است و در این راه مشکات فراوانی را پیش رو دارد. قسمت اصلی داستان این بازی XBox ، انتقام گرفتن بایک و همسرش از باستانیان است که در این راستا، دست به کشتارهای بسیاری می زند. از طرف دیگر ، او حامی مردم سرزمینش نیز می باشد.

برای پیش روی در این بازی و موفقیت درآن باید به برخی نکات توجه کنید.
شما همیشه باید مراقب دشمنان خود باشید و هیچ وقت تصمیم عجولانه ای برای حمله به آنها نگیرید. انتخاب روش درست رویارویی با آنها بسیار حائز اهمیت است پس به خوبی خود را مسلح کنید و با توجه به سطح توانایی دشمن، گاهی به تک تک آنها و گاهی به تیم آن ها حمله کنید. هم چنین حملات شبانه نیز به شما کمک فراوانی خواهد کرد. در این بازی این امکان وجود دارد که شما با انتخاب مهارتی به نام Dawn & Dusk، زمان را تغییر داده و روز را به سرعت به شب تبدیل کنید.

جزئیات انتشار بازی Assassian's Creed origins XBox کمپانی Ubisoft Montreal
جزئیات انتشار بازی Assassian’s Creed origins XBox کمپانی Ubisoft Montreal

در این بازی، شما امکان استفاده از خدمات اینترنتی را نیز دارید و با استفاده از این امکان، می توانید با دوستان خود در قسمت مربوط به گلادیاتورها وارد مبارزه شوید.بازی اساسینز کرید اوریجینز، قالبیت اجرا بر روی پی سی و کنسول های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان را دارد که البته اجرای آن در هر کدام از این ها، کیفیت متفاوتی را خواهد داشت.
این بازی شرکت یوبی سافت با پشتیبانی از گرافیک قدرتمند اکس باکس وان، طرفدارن خود را دوچندان کرده است چرا که این کنسول، این قابلیت را به بازی می دهد تا بتواند با رزولوشن K4 ، اجرا شود و بازی را به طور منحصر به فردی زیباتر کند. البته این امکان در پلی استیشن ۴ هم وجود دارد. البته برخی ادعا می کنند که اکس باکس وان، توانایی اجرای این بازی را با این کیفیت ندارد ولی این ادعا باید با بررسی های مختلف ثابت شود.فریم ریت بازی در هر دو کنسول نیز حالتی مشابه دارد و نمی توان تفاوت چندانی بین آن ها قائل شد.
بررسی های به عمل آمده از اجرای این بازی در هر دو کنسول این نتیجه را داشته است که پلی استیشن ۴ باید فشار زیادی را تحمل کند تا این بازی را باعملکردی خوب عرضه کند اما در کنسول اکس باکس وان (البته نسخه اکس باکس وان ایکس) این فشار کمتر بوده و شما شاهد رزولوشن بهتری خواهید بود. البته این نکته نیز ناگفته نماند که پی سی های قدرتمندی وجود دارد که می تواند از هر دو کنسول بهتر عمل کند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + 3 =