جزئیات انتشار بازی Assassin’s Creed Ezio Collection PS4 کمپانی Ubisoft Montreal

جزئیات انتشار بازی Assassin's Creed Ezio Collection PS4 کمپانی Ubisoft Montreal

جزئیات انتشار بازی Assassin’s Creed Ezio Collection PS4 کمپانی Ubisoft Montreal
جزئیات انتشار بازی Assassin’s Creed Ezio Collection PS4 کمپانی Ubisoft Montreal

سری بازی های Assassin’s Creed یکی از پرطرفداران ترین بازی های ویدئویی در دنیا هستند که هر مخاطبی را با هر فرهنگ و ذائقه ای به سمت خود می کشاند. اگر به فضای اکشن و هیجانی علاقمند باشید، مطمئن باشید که می توانید ساعت های زیادی را صرف این بازی جسورانه و البته با قدمت بکنید. سری بازی های Assassin’s Creed را می توان به عنوان یکی از شاهکارهای کمپانی “یوبی سافت” نام برد. این کمپانی راه پر پیچ و خمی را در مسیر ساخت این سری بازی طی کرده است.
اما روی هم رفته توانسته تا مخاطبش را راضی نگه دارد. اگر چه فراز و فرودهایی در برخی از این بازی ها به چشم می خورد، اما وضعیت کلی Assassin’s Creed واقعا به سامان و مورد تائید است.
ما تصمیم داریم تا در این مقاله در مورد Assassin’s Creed: Ezio Collection بر روی کنسول پلی استیشن۴ با شما صحبت کنیم. این بازی نور امیدی بود که توانست مخاطبان را در زمانی که منتظر نسخه جدیدی نبودند، به خود امیدوار کند.
بررسی بازی Assassin’s Creed: Ezio Collection
اول از همه باید این را بدانید که Assassin’s Creed: Ezio Collection حرف تازه ای برای گفتن ندارد. این بازی همان طور که از نامش پیداست، مجموعه ای از بهترین بازی هایی از Assassin’s Creed است که به بازار عرضه شده است. پس از اینکه مشخص شد Assassin’s Creed: Ezio Collection در برگیرنده سه نسخه از بهترین بازی های موجود در بازار است، عده زیادی این کار را نقد کردند. باید دید که آیا این بازی ارزش امتحان کردن را دارد یا می شود خیلی راحت از آن گذشت. برای یافتن پاسخ این سوال در ادامه با ما همراه شوید.

جزئیات انتشار بازی Assassin's Creed Ezio Collection PS4 کمپانی Ubisoft Montreal
جزئیات انتشار بازی Assassin’s Creed Ezio Collection PS4 کمپانی Ubisoft Montreal

آیا Assassin’s Creed: Ezio Collection ارزش امتحان کردن را دارد؟
برای یافتن پاسخ این سوال باید به خودتان رجوع کنید! آیا آدمی هستید که همواره به تجربه بازی های مختلف علاقه دارید؟ اگر این طور است مطمئن باشید که از تجربه Assassin’s Creed: Ezio Collection هم راضی خواهید بود. اما اگر در هر بازی به دنبال اتفاقات تازه و نو هستید، قطعا Assassin’s Creed: Ezio Collection را دوست نخواهید داشت. زیرا این بازی شناسنامه مستقلی ندارد و همان طور که گفته شد، مجموعه ای سه گانه است که در آن بازی های جذاب و باکیفیت گردآوری شده است.
اگر تا کنون تجربه بازی های Assassin’s Creed را داشته اید، حتما با Ezio هم آشنایی دارید. شخصیتی که توانسته بر دل بسیاری از گیمرها بنشیند و خودش را در ذهنشان ثبت کند. شما در این بازی با Ezio همراه خواهید شد و می توانید لحظات هیجانی مختلفی را تجربه کنید. در Assassin’s Creed: Ezio Collection شما غرق در ماجراجویی های متفاوت خواهید شد و در هر کدامشان به نحوی به چالش کشیده خواهید شد. اگر چه این ماجراجویی ها قدیمی به حساب می آیند، اما همین که هنوز هم جذاب هستند یعنی شما با اتفاقات ساده و پیش پا افتاده ای مواجه نخواهید بود.
اگر به خاطره بازی علاقمند باشید، حتما پس از اینکه ببینید عناوین Assassin’s Creed: Revelations، Assassin’s Creed II و Assassin’s Creed:Brotherhood با کیفیت بسیار خوبی در یک مجموعه تازه قرارگرفته اند، حسابی خوشحال خواهید شد. بازی گیم پلی جذابی دارد و می تواند توقعتان از یک بازی اکشن را به خوبی برآورده سازد. گرافیک بازی Playstation 4 هم مناسب است. به طوری که می توانید طراحی فضاهای مختلف را بپذیرید. البته شاید در بخش گرافیک توقع بیشتری از یوبی سافت داشتیم. اما اوضاع به حدی بد نیست که بتوانیم طراحی Assassin’s Creed: Ezio Collection را در میان طراحی ها و گرافیک های ضعیف جای دهیم.
Assassin’s Creed: Ezio Collection گزینه ای برای شروع
اگر تا کنون نام سری بازی های Assassin’s Creed را زیاد شنیده اید، اما آن را تجربه نکرده اید، Assassin’s Creed: Ezio Collection می تواند یک انتخاب درست برای شروع این راه پرهیجان باشد. شما می توانید در این مجموعه سه گانه با یکی از بهترین و دوست داشتنی ترین شخصیت ها همراه شوید. شخصیتی که اوج شکوفاییش را در همین بازی خواهید دید.
با تجربه بازی Assassin’s Creed: Ezio Collection دیگر شما هم می توانید به جمع بازی بازان حرفه ای اساسین بپویندید. در گفت و گوهایشان شرکت کنید و در مورد Assassin’s Creed و بخش های مختلف آن نظر بدهید. اگر هم که پیشتر بازی های سه گانه را تجربه کرده اید، می توانید با تهیه Assassin’s Creed: Ezio Collection آرشیوتان را از اساسین ها تکمیل کنید.

جزئیات انتشار بازی Assassin's Creed Ezio Collection PS4 کمپانی Ubisoft Montreal
جزئیات انتشار بازی Assassin’s Creed Ezio Collection PS4 کمپانی Ubisoft Montreal

جمع بندی کلی در مورد بازی Assassin’s Creed: Ezio Collection
Assassin’s Creed: Ezio Collection یک بازی جذاب است که نسخه ای تازه از اتفاقات قدیمی اساسین ها به شمار می آید. این بازی سرعت ۳۰ فریم بر ثانیه دارد و بسته های الحاقی مختلفی را شامل می شود. این کالکشن خاطره انگیز برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن۴ در نظر گرفته شده است.
این بازی برای کنسول پلی استیشن۴ نواقص و کمبودهایی داشت که خوشبختانه در به روزرسانی ها برطرف شد. از جمله ایراداتی که به این بازی برای کنسول های سونی وارد بود، می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
برخی از گیمرها با مشکل بارگذاری نشدن درست Assassin’s Creed II بودند که این مشکل در به روزرسانی ها برطرف شد.
بارگذاری نشدن درست فایل های سیو شده بازی از دیگر مشکلاتی بود که رفع شد.
برطرف شدن نمایش صحیح نقشه ها در Assassin’s Creed:Brotherhood از دیگر اقداماتی بود که در آپدیت باری به آن توجه شده بود.
در Assassin’s Creed:Brotherhood شاهد مشکلاتی در نمایش انیمشین هایی بودیم که در آن از بمب های دودزا استفاده می شد که خوشبختانه این مشکل هم پس از به روزرسانی برطرف شد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − دو =