جزئیات انتشار بازی Assassin’s Creed Odyssey 2018 PS4 کمپانی یوبی سافت قسمت سوم

.

گیم پلی بازی Assassin’s Creed Odyssey این بازی چگونه انجام می­شود؟

پس از عرضه­ی نسخه­ی نمایشی E3 و تمرکز آن بر مبارزات تن به تن و گروهی و حتی به بزرگی دریاها، این بار دو عنصر متفاوت از این بازی منتشر شده که شامل غرق شدن و در اختیار گرفتن رئیس بزرگ می­شود.

این بازی هم مانند بازی Assassin’s Creed Syndicate، بیش از یک شخصیت اصلی دارد، و باید بین بازی Alexios یا Kassandra، یکی را انتخاب کنیم. تغییر بین بازی­های ذخیره شده به ما فرصت می­دهد که عمل هر دوی آن ها را ببینیم. ممکن است هر دو مانند هم عمل کنند، و حتی تعامل راحت تری نسبت به NPCs در طول ماموریت بوده و حس متفاوت تری را همراه دارد، حتی تقریبا مفهوم متفاوت تری از طرح اصلی داستان را بوجود می­آورد. من بشخصه نسخه­ی ازمایشی یک ساعته را در جزایر گرین شروع کرده و بلافاصله حین بررسی محیط اطراف، به دنبال ماموریت خود می­روم. زمانی که به تپه می­رسیم به مناطق مختلفی دسترسی پیدا میکنیم، من شاهد گروهی از مردان مسلح بودم که زنی را می­ترسانند – صحنه ای که اگر به جای Alexios در نقش Kassandra بازی کنید بسیار متفاوت خواهد بود.

زنی به نام بریس به دنبال معشوقه­ی خود یعنی Ligeia می­باشد اما در عوض به دلیل رابطه­اش با Ligeia  تهدید به مرگ می­شود. بدتر از همه، Ligeia متهم به از بین بردن اسطوره­های مقدس است، و در نتیجه مردان روستا ترجیح داده اند او را در زندان نگه دارند. چنین بی عدالتی­ای برای شخصیت اصلی ما پایدار نبوده و در نتیجه اولین نبرد آغاز می­شود. در این زمان، شخصیت ها به حداکثر می رسند تا تجربه ای از بهترین مبارزه را در شما ایجاد کنند، این مبارزه در عین خوب بودن بسیار هم دشوار خواهد بود. مبارزات در بازی پلی استیشن ۴ Assassin’s Creed Odyssey به شدت بر توانایی­های ویژه­ی شما تکیه دارند.

نیروهای دشمن به سرعت رو به افزایش بوده و شما برای شکست کل گروه آن­ها باید از توانایی هایی چون دور ماندن از دشمنان با نوسان قدرت زیاد یا آسیب رساندن به برخی از دشمنانی که اطراف شما هستند، بهره­مند باشید.  این کار مدتی طول می کشد، زیرا شما دیگر نمی­توانید حملات وارده را از بین ببرید، بلکه باید از آن­ها فرار کنید. من بیش از یک بار گول خورده و با دشمن متفاوتی روبرو شدم، و از آنجا که همه­ی توانایی­ها زمانی برای استراحت دارند و صخره­ درست در پشت من قرار دارد، سعی کردم فقط در قسمت کناری بازی مانور ندهم. دیدن این توانایی­ها در عمل حس قدرت در افراد بوجود می­آورد، حسی شبیه به رضایت از کشتن دشمنان در مجموعه بازی­های قبلی. تنها با فشردن یک دکمه، شخصیت Kassandra میتواند در هوا به پرش درآمده و ضربه­ی مهلکی به دشمنان وارد می­کند، دشمنانی که به سرعت در حال حرکت هستند.

به هر حال این یکی از آسانترین روش­ها برای ضربه زدن نیست، اما از همه­ی روش­ها هیجان انگیز تر است. در این قسمت می­توانیم با بریس همراه شده و به آرامگاهی عظیم سفر کنیم. جایی که معشوقه­ی بریس در آنجا زندانی است و همه چیز به نظر دردناک است. پس از اتفاقات جالبی که همراه بریس در سفرمان تجربه کردیم، برمیگردیم و مطمئنم که این لحظه بسیار شادی آور است. بازی Assassin’s Creed Odyssey Playstation ۴ از بهترین عناصر استفاده کرده و مبارزات بازی Assassin’s Creed Origins  را ارتقا داده است. این بازی در اصل چیز جدیدی نیست اما تغییرات کوچکی در مسیر و روش­ها ایجاد کرده است.

مرکزخرید

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − 4 =