جزئیات انتشار بازی Assassin’s Creed Syndicate PS4 کمپانی Ubisoft Quebec

جزئیات انتشار بازی Assassin’s Creed Syndicate PS4 کمپانی Ubisoft Quebec

جزئیات انتشار بازی Assassin’s Creed Syndicate PS4 کمپانی Ubisoft Quebec

این بار می خواهیم در مورد بازی پلی استیشن Assassin’s Creed Syndicate با شما صحبت کنیم. بازی که از سوی کمپانی معروف یوبی سافت به طرفدارانش وعده داده شده بود. اگر به بازی های فرقه اساسین علاقمند باشید، حتما نام Assassin’s Creed Syndicate را هم شنیده اید. بازی که ناخواسته گیمر را به دل تاریخ می کشاند و وی را با اتفاقات گذشته آشنا می کند.
فرقه اساسین در میان بسیاری از گیمرها محبوب و دوست داشتنی هستند، اما گویی برخی تصمیم گیری های اشتباه، روند بازی را در سری های جدید دچار تزلزل کرده است. تزلزلی که گویا قرار است در بازی Assassin’s Creed Syndicate دیده نشود.
نخستین چیزی که در بازی Assassin’s Creed Syndicate به چشم می خورد، حذف بخش چند نفره بازی است. استودیوی کبک این موضوع را مهم ترین اصل برای رساندن بازی به دوران اوج خودش می داند.
زیرا با این کار می تواند به صورت حرفه ای تر و دقیق تر روی بخش تک نفره کار کند و بدین ترتیب نواقص موجود را برطرف نماید. این خبر برای علاقمندان به این سری بازی نویدآور روزهای خوشی است که آن را از یوبی سافت توقع داشته اند. در ادامه با ما باشید تا بیشتر در مورد جزئیات بازی Assassin’s Creed Syndicate با شما صحبت کنیم.

ویژگی های بازی Assassin’s Creed Syndicate
باید اعتراف کرد که Assassin’s Creed Syndicate تفاوت های فاحشی نسبت به نسخه های پیشین خود دارد. شاید مهم ترین علت، ورود سیر داستانی بازی به دوره تاریخی مدرن است. دوره ای که پیشتر در هیچ کدام از سری بازی ها دیده نشده بود. قطعا چنین اتفاقی موجب می شود تا با فضای تازه تری در بازی Assassin’s Creed Syndicate مواجه شویم.
ضمن اینکه شما به عنوان گیمر در طول بازی می توانید کنترل دو شخصیت را بر عهده داشته باشید. چیزی که قطعا پیش از این در سری های پیشین تجربه نکرده اید.
به نظر می رسد که وقت آن رسیده تا شخصیت های موثر شمشیر به دست در دل بازی را فراموش کنید. حالا شما با کاراکترهایی سر و کار خواهید داشت که تفنگ به دست دارند و در میدان های مبارزه نفر به نفر و چند نفره شرکت می کنند. شما همراه دو کاراکتر اصلی بازی به فضایی تازه پا می گذارید.
فضایی که به خوبی طراحی و شبیه سازی شده است. شما در لندن سال ۱۸۶۸ میلادی خواهید بود و می توانید خصوصیات ظاهری و فرهنگی زیادی را در این منطقه مشاهده کنید. شما به زمان ملکه ویکتوریا رفته اید و می توانید اتفاقات آن دوره را به خوبی ببینید و احساس کنید.
باز هم باید گفت که شبیه سازی بازی بسیار فوق العاده است. شما در طول بازی، بخش های پرتراکمی را خواهید دید که به واقعیت شباهت زیادی دارد.
ضمن اینکه در بیشتر بخش های بازی شاهد بارش باران هستید. چیزی که در لندن زیاد اتفاق می افتد! در مراحل مختلف بازی حال و هوایی صنعتی را از درون شهر حس خواهید کرد. حس و حالی که سازنده بر روی ان تاکید داشته است. با این تصمیم یوبی سافت، به دوران اوج انقلاب صنعتی وارد شده اید و می توانید بسیاری از اتفاقات را از نزدیک ببینید.

جیکوب و ایوی
جیکوب و ایوی دوقلوهایی هستند که شما در بازی پلی استیشن ۴ Assassin’s Creed Syndicate وظیفه کنترل و هدایت آنها را بر عهده دارید. جالب است بدانید که این دو رفتاری کاملا متفاوت با یکدیگر دارند. به عنوان مثال در شخصیت ایوی خصوصیت مخفی کاری دیده می شود و از این بابت جیکوب در نقطه مقابل خواهرش قرار دارد.
اگر تمایل داشته باشید تا بازی را با دو شخصیت متفاوت پیش ببرید، همه چیز عالی خواهید بود. اما در صورتی که علاقه ای به این تضاد نداشته باشید، می توانید در طول بازی از آپگریدهای شخصیت ها استفاده کنید. با این کار در هر آپگرید، شخصیت ها به هم نزدیک تر می شوند و کار برای هدایت هر دوی آنها راحت تر خواهد شد.
خلاصه همه چیز به توقع شما از بازی بر می گردد. اگر می خواهید خودتان را محک بزنید و با خصوصیات اولیه کاراکترها به بازی ادامه دهید، این شرایط از ابتدای Assassin’s Creed Syndicate در اختیارتان گذاشته شده است. اگر هم تمایل دارید تا در طول بازی با دو کاراکتر همه فن حریف مواجه شوید، پس توصیه می کنیم که آپگریدهای بازی را از دست ندهید.

شخصیت های مطرح در بازی Assassin’s Creed Syndicate
پس از اینکه به پایان بازی رسیدید، به جنگ جهانی اول وارد خواهید شد. در این مرحله می توانید چرچیل، چارلز دیکنز، گراهام بل و… را ببنید. گراهام از شخصیت های مهم و اساسی در این سری بازی خواهد بود که تجهیزات تازه ای را به ایوی و جیکوب معرفی می کند.

حرف آخر
در نهایت باید گفت اگر چه اتفاقات عجیبی در بازی نمی افتد، اما روند بازی شما را خسته نخواهد کرد. البته شاید در برخی مراحل احساس یکنواختی و کسالت کنید، اما این را بدانید که شرایط همان طور باقی نخواهد ماند. ماموریت ها در طول بازی یکسان نیستند. گاهی نیاز به کشتن فرد مورد نظر دارید و گاهی هدف دستگیری شخص مدنظر است. لذا باید بدانید که چطور عمل کنید تا ماموریت ها با موفقیت به پایان برسند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × چهار =