جزئیات انتشار بازی Batman: Arkham VR کمپانی Rocksteady Studios

جزئیات انتشار بازی Batman: Arkham VR کمپانی Rocksteady Studios

جزئیات انتشار بازی Batman: Arkham VR کمپانی Rocksteady Studios

بازی های ویدئویی دنیای شگفت انگیزی دارند. آنها می توانند گیمرها را برای ساعت ها از دنیای واقعی دور کنند و در دنیای مجازی وارد نمایند. اگر به این دنیای عجیب و جذاب علاقمند باشید، حتما تا کنون خودتان را به جای کاراکترهای اصلی بازی های معروف و محبوب قرار داده اید. یکی از بازی های ویدئویی هیجانی که می تواند لحظات خوش و مفرحی را برایتان رقم بزند، Batman: Arkham VR نام دارد. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد این بازی جذاب با شما صحبت کنیم.

کمی بیشتر در مورد بازی پلی استیشن واقعیت مجازی Batman: Arkham VR
اگر از دوستداران خانواده بزرگ پلی استیشن هستید، حتما پس از عرضه پلی استیشن وی آر، به نام بازی  Batman: Arkham VR هم برخورده اید. بازی که با استفاده از هدست واقعیت مجازی فرصت لمس لحظه های تازه تری را به شما می دهد. شما با کمک هدست واقعیت مجازی کمپانی سونی می توانید با حسی متفاوت، بتمن بودن را تجربه کنید.
این اتفاق برای علاقمندان به بازی های هیجانی و علاقمندان به بتمن چیزی شبیه به معجزه است!
در سکانس اولیه بازی، شما می توانید احساس از دست دادن پدر و مادر را در یک زمان احساس کنید. احساسی که فقط با کمک واقعیت مجازی به نقطه اوج خود می رسد. باید اعتراف کرد نقطه آغازین بازی و سکانس اولیه آن از جذاب ترین اتفاقات نخست بازی است.
در طول داستان شما ۹۰ دقیقه در موضوعات کارآگاهی غرق خواهید شد که البته حضور واقعیت مجازی در دل بازی، جذابیت آن را دوچندان می کند. پس از آن باید در سرزمین مردگان به دنبال اسکن آنها باشید. با کمک واقعیت مجازی این اتفاق چندان ملموس و نزدیک خواهد بود که شاید پیش خودتان تصور کنید که واقعا دستانتان آلوده شده است!

بررسی ابعاد منفی بازی Batman: Arkham VR
اگر بخواهیم در مورد داستان بازی Batman: Arkham VR نظری بدهیم، باید بگوییم که ضعف زیادی در این بخش دیده می شود. به همین خاطر بهتر است تا این بازی را با سری های پیشین مقایسه نکنید. زیرا در Batman: Arkham VR خبری از اتفاقات هیجانی، شخصیت پردازی های قوی و حتی روایت های منحصر به فرد نخواهد بود.
عده ای از کارشناسان بر این باورند که Batman: Arkham VR داستان پردازی بسیار پایین تری از حد معمول و استاندارد  دارد.
شاید ضعف در داستان پردازی Batman: Arkham VR شما را متعجب کند و پیش خودتان بگویید که چطور چنین چیزی ممکن است؟ بد نیست در پاسخ به این سوال کمی در مورد روال داستانی بازی با شما صحبت کنیم. داستان از آنجایی شروع می شود که آلفرد دست به کار می شود و گزارشی را برای شوالیه تاریکی تدارک می بیند.
این در حالی است که کسی از نایت وینگ اطلاعای نداشته است و تیم دریک هم در وضعیت نامعلومی قرار دارد. تا اینجای کار همه چیز رو به راه است. به نظر می رسد Batman: Arkham VR شروع خوبی دارد و می تواند به اندازه کافی شما را برای ادامه آن ترغیب کند. اما ماجرا با همین کیفیت باقی نمی ماند و با پیش رفتن در داستان بازی، بهتر متوجه ضعف ها خواهید شد. کار تا جایی پیش می رود که انگیزه ای برای ادامه بازی نخواهید داشت و تمایل دارید تا هرچه زودتر همه چیز به انتها برسد.

بررسی ابعاد مثبت بازی Batman: Arkham VR
به طور کلی Batman: Arkham VR گیم پلی ساده ای دارد. اما بسیاری از کاربران همین که خود را به جای بتمن بگذارند و بتوانند به جای او راه بروند، راضی خواهند بود. یکی از ویژگی های مثبت این بازی قدرت جابجایی اسلحه هاست. شما می توانید به سرعت میان اسلحه ها یکی را انتخاب کنید و در جریان های بازی از آنها استفاده کنید. شما در طول بازی در میان مبارزات معمایی زیادی حضور خواهید داشت و می توانید غرق در ماجراهای شکل گرفته شوید.
به عنوان مثال برای عبور از مراحل مختلف باید به دنبال مجسمه های تکه تکه شده ای باشید که با چیدن انها درکنار هم می توانید به مراحل بعدی وارد شوید. این اتفاقات معمایی که در طول بازی شکل می گیرند، شما را برای ادامه راه مشتاق خواهند کرد. حتی شاید برای تجربه بازی برای بار دوم هم ترغیب شوید. زیرا شاید در دور دوم اتفاقات جدیدی را تجربه کنید که در سری پیش با آنها مواجه نشده اید.

حرف آخر

به طور کلی شما می توانید با بازی Batman: Arkham VR و با کمک واقعیت مجازی در پلی استیشن وی آر در دنیای رمزآلود این بازی غرق شوید. Batman: Arkham VR مجموعه ای از خلاقیت و ابتکار است که در برخی از نقاط قوی و در برخی نقاط دیگر ضعیف عمل کرده است. ما در این مقاله تمام نقاط مثبت و منفی بازی Batman: Arkham VR را در کنار هم توضیح دادیم. امیدواریم که توانسته باشیم یک بررسی همه جانبه در مورد این بازی به شما ارائه دهیم.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + دوازده =