جزئیات انتشار بازی batman the enemy within PS4 کمپانی Telltale Games

جزئیات انتشار بازی batman the enemy within PS4 کمپانی Telltale Games

جزئیات انتشار بازی batman the enemy within PS4 کمپانی Telltale Games
جزئیات انتشار بازی batman the enemy within PS4 کمپانی Telltale Games
بسیاری از کارشناسان و افراد مهم در صنعت بازی های ویدئویی، سینما و کتاب های مصور با یک سوال مشترک مواجه هستند. همه آنها می خواهند بدانند که در آینده چه بر سر این صنعت ها خواهد آمد. زیرا این صنعت ها در مسیر رسیدن به یک مرز مشترک در حرکتند و روز به روز به یکدیگر نزدیک تر می شوند.
استودیوی Telltale به عنوان یکی از سازنده های خوشنام بازی های ویدئویی شناخته شده است. این مجموعه به همه ثابت کرده است که توان بالایی در وارد کردن شخصیت های تخیلی و محبوب در میان بازی های ویدئویی دارد. این استودیو در تهیه و تولید Batman: The Telltale Series مکانیزم ها و استراتژی های جالبی چید و در نهایت یک محصول دوست داشتنی را روانه بازار کرد.
اگر چه نواقصی در میان بازی به چشم می خورد، اما روی هم رفته Batman: The Telltale Series جایش را در دل مخاطبان باز کرد. از آنجایی که با عرضه Batman: The Telltale Series، استودیوی Telltale به یک استودیوی موفق و پرآوازه تبدیل شد، تصمیم گرفت تا فصل دوم این سری از بازی را هم روانه بازار کند و به محبوبیتی پیش از گذشته برسد.
در نهایت مخاطبان شاهد فصل دوم این بازی با عنوان Batman: The Enemy Within بودند که از لحاظ کیفیت در جایگاهی بسیار بالاتر از فصل اول قرار داشت. Batman: The Enemy Within بسیار پیچیده است و مخاطب را درگیر یک گیم پلی جذاب می کند. اگر تمایل دارید تا از ویژگی های این بازی بر روی کنسول پلی استیشن۴ و همچنین روال کلی این دو فصل بیشتر بدانید، در ادامه با ما همراه شوید.

جزئیات انتشار بازی batman the enemy within PS4 کمپانی Telltale Games
جزئیات انتشار بازی batman the enemy within PS4 کمپانی Telltale Games

آشنایی بیشتر با دو فصل بتمن
در فصل اول این بازی ما با بتمنی مواجه بودیم که بر اثر افشای برخی از حقایق به یک شخصیت شکننده تبدیل شده بود. او بارها در مسیر یافتن حققیت زمین خورد، اما از تلاش و تحرک باز نایستاد. بی شک مواجه شدن “بروس وین” با حقایقی در مورد پدرش که اتفاقا خوشایند نبودند، بازی را به سمت و سوی تازه ای می کشید. در نهایت او موفق شد تا با اراده همیشگی از پس سختی ها بگذرد و باز هم آرامش همیشه در تزلزل گاتهام را برای مدتی به آن باز گرداند.
نکته جالب بازی این بود که در طول بازی شما با هدایت دو شخصیت مواجه بودید. یکی از آنها بروس وین بود که در میان دغدغه ها و اتفاقات خانوادگی غرق شده بود و نفر دیگر بتمنی بود که همواره به دنبال دفاع از حق و آرامش بوده است. در فصل اول بازی با جوکری مواجه هستید که هنوز به آن پلیدی مطلق نرسیده است و در ابعادی از وجودش خامی احساس می شود. شما در فصل یک، در دو قالب بروس وین و بتمن دیده خواهید شد و در هر یک از این دو نقش به نوعی با جوکر در تعامل هستید.
در ادامه خواهید دید که چطور این کاراکتر پلید به دشمن درجه یک شما تبدیل خواهد شد. سکانس پایانی فصل اول این سری از بازی به قدری جذاب است که مخاطب را به وجد می آورد. از لحاظ پایان بندی می توان فصل اول این بازی را یک سر و گردن از تمام نمونه های مشابه بالاتر دانست.
استودیوی Telltale در طراحی و گرافیک سری بازی های بتمن وسواس زیادی خرج کرده است.
به جرات می توان گفت از لحاظ بصری، سری بازی های بتمن قوی ترین محصولات این استودیو به شمار می روند.
گیم پلی این دو فصل هم بسیار جذاب و به هم پیوسته است و بدون هیچ خلایی ناخواسته شما را به دنبال خودش می کشاند.
در Batman: The Enemy Within همه چیز با روال بهتری پیش می رود و برای پیش رفتن در مراحل مختلف نیازی به اتفاقات خاص نیست.
از این بابت Batman: The Enemy Within در مقایسه با نسخه اول پیشرفت داشته است. زیرا در فصل گذاشته حل کردن معماهای پیاپی کمی روال بازی را دچار تکرار کرده بود که خوشبختانه این موضوع در فصل دوم دیده نمی شود.
شما می توانید در Batman: The Enemy Within با زدن دکمه های خاص، صحنه های سینمایی بازی را کارگردانی کنید و در همین حین از دیدن طراحی های فوق العاده بازی لذت ببرید.

جزئیات انتشار بازی batman the enemy within PS4 کمپانی Telltale Games
جزئیات انتشار بازی batman the enemy within PS4 کمپانی Telltale Games

در فصل تازه بر روی جزئیات بازی بیشتر وقت گذاشته شده است و ما شاهد ارتباطات ظریف تر و جزئی تر بروس وین با اطرافیانش هستیم. شاید در طول بازی Batman: The Enemy Within در یافتن بهترین پاسخ و گزینه ها برای پیش رفتن در بازی کمی گیج شوید.
اما نگران نباشید، با کمی پیش رفتن در بازی اوضاع بهتر خواهد شد و به راحتی از پس این کار بر می آیید.
با یک دید کلی می توانیم Batman: The Enemy Within را یک کامیک بوک متحرک بدانیم. شاید زمانی که در طول بازی با ابرقهرمان ها و قهرمانان مطرح این روزها مواجه می شوید، احساس کنید که در حال ورق زدن یک کتاب مصور هستید! البته اوضاع این بازی نسبت به کامیک بوک ها بسیار پیشرفته تر است.
شما در طول بازی در یک سیر داستانی جای می گیرید و باید با قدرت تفکرتان به دنبال حل معماهای مختلف باشید. به نظر می رسد Batman: The Enemy Within به خوبی توانسته است، آینده نه چندان دور کامیک بوک ها را به تصویر بکشد.
استودیوی Telltale در پایان بندی بازی Batman: The Enemy Within همانند فصل اول، عالی عمل کرده است. بی شک چنین عملکرد قدرتمندی مخاطب را تا زمان عرضه فصل سوم تشنه نگاه خواهد داشت.
حرف آخر در مورد بازی Batman: The Enemy Within
پس از اینکه Batman: The Enemy Within به بازار عرضه شد، ایرادات فنی به آن وارد شد که اکثر آنها در نخستین آپدیت برطرف شدند. پس از حل این مشکل، اتفاق ناخوشایند دیگری در بازی احساس نمی شد. البته شاید اگر بخش های خاصی به گیم پلی بازی اضافه می شد، اوضاع بهتر هم می شد. اما روی هم رفته Batman: The Enemy Within داستان سرایی فوق العاده ای دارد و توانسته به خوبی مخاطب را از خود راضی کند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + 15 =