جزئیات انتشار بازی Batman: The Telltale Series PS4 کمپانی Telltale Games

جزئیات انتشار بازی Batman: The Telltale Series PS4 کمپانی Telltale Games

جزئیات انتشار بازی Batman: The Telltale Series PS4 کمپانی Telltale Games

اگر به سری بازی های بتمن علاقه دارید، حتما نام بازی Batman: The Telltale Series را شنیده اید. بازی که حرف و حدیث های زیادی پیرامون آن به گوش شنیده شده است. این بازی در سال ۲۰۱۶ میلادی روانه بازار شد و طرفداران بازی های بتمن را به سمت خود کشید. پیشنهاد می کنیم اگر به بازی Batman: The Telltale Series علاقه دارید، در این مقاله با ما همراه باشید تا در مورد آن با شما صحبت کنیم.

کمی بیشتر در مورد بازی Batman: The Telltale Series بدانیم
بسیاری از طرفداران بتمن علاقه داشتند تا بتمن را در دنیای واقعی بیشتر ببینند. به همین علت در بازی Batman: The Telltale Series بیشتر از سری های پیشین با بروس وین مواجه خواهیم شد. در این سری از بازی بخش اعظمی از ماجراها به بروس وین و زندگی بدون نقاب آن تعلق دارد. موضوعی که برای بسیاری از علاقمندان به این بازی رضایت بخش است.
در بازی پلی استیشن ۴ Batman: The Telltale Series می توانید با داستان هایی جذاب و متفاوت مواجه شوید که شما را برای ادامه آن تشویق می کند. در این بازی شما به دوران ابتدایی کار بتمن سوق داده می شوید. درست در زمانی که خبر از دشمنان قدرتمند و عجیبی نبود و تنها کار بتمن از میدان به در کردن کاراکترهای ضعیف معمول بود. شما در طول بازی بروس وینی را خواهید دید که تفاوت های فاحشی با بروس وین امروزی دارد.
شخصی که به افکار والای امروزی اش نرسیده است و چندان قدرت و مهارت عجیبی هم ندارد. علاوه بر این موارد، بتمن هنوز به آن وجهه و مقبولیتی که قرار بوده، نرسیده است. او هنوز از دید پلیس ها یک خلافکار است و هنوز کارهای خوبش به رسمیت شناخته نشده است. در این میان تنها کمیسر گوردون با بتمن همراه است. کمیسری که از محبوب ترین چهره های شهر است و تا جای ممکن با بتمن همکاری می کند.
بخش دیگری از بازی به صورت اختصاصی به زندگی بروس وین می پردازد.
شخصیتی که مثل تمامی کاراکترها دل مشغولی ها، گرفتاری ها و روزمرگی های خاص خودش را دارد. بروس وین یکی از ثروتمندترین چهره های شهرش است و همین امر پیچیدگی زندگی وی را بیشتر می کند.
در طول بازی هاروی دنت و بروس وین به عنوان دو دوست قدیمی معرفی می شوند. وین تمامی تلاش خود را به کار گرفته است تا بتواند هاروی را بر سمت شهرداری بنشاند و به این ترتیب این جایگاه را به دست فردی مطمئن و مورد قبول بسپارد.
در ابتدای بازی شما بروس وین را خواهید دید که در یک مهمانی بزرگ در مورد هاروی صحبت می کند. همه چیز آرام است تا شخصیت جدیدی به نام Falcone به این میهمانی اضافه می شود. باید اعتراف کرد که Falcone تاثیر به سزایی بر روند بازی دارد و تا حد زیادی شما را گرفتار اتفاقات تازه و عجیب می کند. Falcone به بروس وین پیشنهاد کاری مشترک می دهد. در این میان تصمیم گیری بسیار سخت خواهد بود.
همکاری با این مرد شیطان صفت می تواند عواقب بسیار سختی داشته باشد و توهین به او و فرار کردن از آن هم می تواند راه را برای بروس وین سخت تر از قبل کند. بدین ترتیب بروس وین برای تصمیم گیری بر سر یک دوراهی سخت قرار خواهد داشت.
داستان بازی از آنجایی جالب می شود که یکی از خبرنگاران از رابطه مادر و پدر بروی وین با Carmine Falcone پرده برداری می کند. بدین ترتیب اتفاقی نو در دل بازی شکل می گیرد. اتفاقی که به هیچ عنوان انتظارش را نداشته اید.
در واقع در این لحظه همه چیز در ذهنتان شروع به فرو ریختن می کند. مادر و پدر بتمن که از ابتدا به عنوان شخصیت های پاک و معصوم بازی شناخته شده بودند، حالا وارد بازی جدیدی شده اند که تصورات مخاطب را به چالش کشیده است. شاید شما هم جز آن دسته از افرادی بوده باشید که با دیدن صحنه های غمگین مرگ پدر و مادر بروس حسابی متاثر شده اید. قطعا حالا با فهمیدن اینکه آن دو، در میان خلافکاران جای داشته اند، حسابی شوکه خواهید شد.
همین اتفاق موجب شکل گرفتن ادامه داستان بازی می شود و تا جای ممکن شما را سرگرم خودش می کند. درانتها باید بگوییم که بازی Batman: The Telltale Series زیبایی های منحصر به فرد خودش را دارد و می تواند برای ساعات زیادی شما را محو خود کند. اگر چه نواقصی در آن دیده می شود، اما فاکتورهای لازم برای راضی کردن مخاطب را نیز در اختیار دارد. خبر خوش برای علاقمندان به این بازی اینکه به نظر می رسد، بازی پلی استیشن Batman: The Telltale Series سری دومی هم در پیش دارد.
چیزی که در طول بازی و حتی در انتهای آن به کرات به صورت نامحسوس به آن اشاره شده است. ظاهر شدن جوکر، کلیدی که جوکر به بروس داد و قولی که میان آن دو رد و بدل شد، از جمله اتفاقاتی است که در طول بازی رخ داد و قصه ناتمام آنها نوید ساخت سری دوم را به مخاطب داد. امیدواریم که در ادامه مشکلی در ساخت سری دوم Batman: The Telltale Series به وجود نیاید و شاهد اتفاقات تازه تری در بازی جدید باشیم.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 13 =