جزئیات انتشار بازی Ben 10 پلی استیشن ۴ کمپانی Torus Games

جزئیات انتشار بازی Ben 10 پلی استیشن 4 کمپانی Torus Games

جزئیات انتشار بازی Ben 10 پلی استیشن ۴ کمپانی Torus Games

جزئیات انتشار بازی Ben 10 پلی استیشن ۴ کمپانی Torus Games

Ben 10 (بن تن ) برای اولین بار در سال ۲۰۰۵، به عنوان کارتون وارد شبکه نمایش شد و از آن زمان، به سرعت پیشرفت کرده و تنها یک کارتون باقی نماند. از این شخصیت، علاوه بر کارتون های مختلف، ۴ فیلم و هشت بازی ساخته شده است. تیم سازنده بازی بن تن، استودیوی Outright Game، شرکت U&I Entertainment و Cartoon Networkهستند و شما قادر به اجرای این بازی در پی اس ۴ می باشید.
داستان آن اینگونه شروع می شود که بنجامین تنیسون که پسری ده ساله است، بعد از بحث با پدربزرگ خود به دلیل آوردن دخترعموی بن، به سمت جنگل پیش می رود اما ناگهان اتفاقی عجیب رخ می دهد و شهاب سنگی در نزدیکی او به زمین برخورد می کند. او با رفتن به سمت آن شهاب سنگ، با اتفاقی عجیب تر رو به رو می شود. شهاب سنگ باز شده و ساعتی به بن داده می شود.
پس شخصیت اصلی بازی بن تن، همان بن تنیسون است که بعد از این اتفاق، دارای ساعتی به نام Omnitrix است. این ساعت به او قابلیت های مختلفی می دهد و او از طریق آن می تواند به ده موجودات فضایی مختلف تبدیل شود و با تبدیل شدن به هر یک از این موجودات، قدرت های مختلفی می یابد که با استفاده از آنها، به مقابله و جنگ با کسانی که قصد نابودی زمین را دارند، می پردازد.
از نام های این موجودات می توان به Four Arms و Grey Matter و Heatblast اشاره کرد. از جمله قابلیت های این موجودات فضایی، ایجاد گاز سمی، ترکاندن دنده های دشمن و ضد حملات قوی است.
شما در ابتدا تنها با ۳ موجود فضایی بازی را آغاز می کنید و در ادامه بازی PS4 است که توانایی تغییر به دیگر موجودات هم به شما اضافه می شود. این موضوع شاید برای شما ناراحت کننده باشد.

جزئیات انتشار بازی Ben 10 پلی استیشن 4 کمپانی Torus Games
جزئیات انتشار بازی Ben 10 پلی استیشن ۴ کمپانی Torus Games

اما توجه کنید که این کار برای شما بهتر است چرا که موجب می شود تا با قابلیت های این موجودات به مرور آشنا شوید و قابلیتی برای شما ناشناخته نماند. هم چنین در ابتدای بازی وقت خود را برای انتخاب از بین موجودات مختلف هدر نخواهید داد. هرکدام از این موجودات دارای ویژگی های مختلفی می باشند: یکی از این موجودات، داری سرعت زیاد، دیگری دارای قدرت و زور زیاد و بعدی، دارای قدرت پرش زیاد است.
شکست هر دشمن، موجب افزایش امتیاز شما می شود که از طریق این امتیازات می توانید کارهای مختلفی که یکی از آن ها باز کردن قفل یک موجود فضایی دیگر است که می توانید به آن تبدیل شده و قدرت خود را افزایش دهید. البته بهتر است به این نکته توجه کنید که همیشه خود را تبدیل به این موجودات نکنید. بهترین زمان برای تبدیل شدن به یک موجود فضایی، رویارویی با هیولاها و دشمانتان است.

حرکت در این بازی، با استفاده از دکمه های اشاره گر راست و چپ امکان پذیر است. هم چنین شما باید برای پرش، دکمه اشاره گر بالا را به کار بگیرید. اگر خواستار شلیک کردن یا ضربه زدن هستید، دکمه space به شما کمک خواهد کرد. آخرین مورد هم تبدیل شدن به موجود فضایی دلخواهتان است که این کار هم با استفاده از دکمه z امکان پذیر است.

جزئیات انتشار بازی Ben 10 پلی استیشن 4 کمپانی Torus Games
جزئیات انتشار بازی Ben 10 پلی استیشن ۴ کمپانی Torus Games

سازندگان این بازی، مبارزات نسبتا ساده ای را پیش بینی کرده اند اما جریان خوب و رو به جلوی بازی، از سادگی آن می کاهد. در کل، این گیم برای کودکان و نوجوان بهتر بوده و برای جوانان لذت بخش نخواهد بود.از نقاط قوت آن می توان به حالت چهره ها و ظاهر آن ها و لحن کاراکترهای آن اشاره کرد که بسیار خلاقانه و هنرمندانه کار شده است.
چرا که بازی به صورت سه بعدی طراحی شده ولی باید در دستگاه های دوبعدی هم توان اجرا داشته باشد و طراحی بازی به این شکل، کار راحتی نمی باشد. این یک بازی تک نفره می باشد و اگر تمایل به بازی های گروهی دارید، بهتر است بازی دیگری انتخاب کنید. حداقل فضا برای ذخیره و انجام این بازی ۳ گیگابایت می باشد. این بازی بسیار کوتاه مدت بوده و انجام آن نیاز به مدت زمان زیادی ندارد و این ویژگی نیز آن را به بازی های حوزه سنی کودکان نزدیک تر کرده است.

در بررسی کلی این بازی می توان گفت که تغییر شخصیت ها و ویژگی های آنان از نقاط قوت بازی می باشد اما عدم توجه سازندگان آن به آپگرید نکردن سیستم پس زمینه، کوتاه بودن بیش از اندازه بازی، و نبودن هیچ گونه حالت معمایی شکل در آن، ازجذابیت آن کاسته است. هم چنین دشمنان بن در این بازی، جابجایی های خاص و متفاوتی ندارند و معمولا قابل پیش بینی هستند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سه =