جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine کمپانیJoey Drew Studios قسمت دوم

جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine کمپانیJoey Drew Studios

جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine کمپانیJoey Drew Studios قسمت دوم

 همچنین هیچ نشانه ای وجود ندارد که کجا باید رفت و یا گزینه ای در بازی PlayStation برای اشاره ی جزئی جهت پیدا کردن مسیر وجود ندارد. من به شخصه از این نکته لذت می برم، زیرا عاشق بازی هایی هستم که شما را به مکاشفه و جستجو و بررسی وا می دارند. اگرچه باید اعتراف کنم که حدود نیم ساعت در فصل ۲ گیر کردم و مجبور شدم به راهنمای بازی نگاهی بیندازم! می دانم، خودم را نقض کردم، اما حداقل صادق بودم!
مشکلی که با آن مواجه بودم، این بود که می خواستم راهم را از درون انباری پیدا کنم. اگرچه نفهمیدم که باید با دنبال کردن ردپای فردی که کلیدها را روی زمین انداخته است، به آنها برسم. وقتی که متوجه آن شدم، به عقب باز گشتم و به پیامهای صوتی گوش دادم و توانستم بدون هیچ مشکلی کلیدها را پیدا کنم. همان موقع بود که فهمیدم باید توجه بیشتری به خرج دهم و بیخودی به این و آن طرف ندوم!

حمله کردن یا پنهان شدن؟
به دلیل اینکه بازی Bendy and the Ink Machine در ژانر ترسناک قرار گرفته است، و در بازی پلی استیشن کمدهایی را می بینید که یک چشمی روی آن قرار گرفته و می توانید به درون آنها بپرید، انتظار داشتم که بازی صرفا حل چند معما و رفتن به سراغ این کمدها باشد. اما در اشتباه بودم! قبل از اینکه دیر شود، شما یک تبر بر می دارید، تبری که می توان از آن برای از بین بردن دشمنان و هرآنچه در سر راه است استفاده کرد.

جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine کمپانیJoey Drew Studiosجزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine کمپانیJoey Drew Studios
جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine کمپانیJoey Drew Studios

انتظار داشتم که موجوداتی جوهری چسبناک به من حمله کنند و بخواهند روح من را ببلعند! در اینجا قطعا تبر به کمک شما می آید و می توانید با آن این موجودات را نابود کنید و به جهنمی که از آن آمده اند باز گردانید!در سراسر بازی، چند اسلحه وجود داشته که می توانید از آنها استفاده کنید، از sink plunger گرفته تا Tommy Gun! بنابراین هر زمان که یک اسلحه بر می دارید، احتمال می رود که نبردی پیش روی خواهید داشت و شما قطعا جزئی از آن نبرد خواهید بود.
از سویی دیگر، بخش هایی از بازی وجود دارد که به آنها علاقه ندارم (پنهان شدن)، اما آنقدرها هم بد نیستند. زمانی که فکر می کنید بندی به شما نزدیک می شود، به سرعت به سمت یکی از قفسه ها بروید و درون آن پیدا شوید و تا زمانی که آن مزاحم جوهری دور نشده است، خارج نشوید. فکر می کنم یکی از دلایل جذب شدن من به این بازی این مسئله باشد که بازی تنها برای افراد تازه کار ترسناک است، چرا که اگر دشمنان ببیند که شما درون قفسه رفته اید، باز هم کاری به کارتان نداشته و دور می شوند.

جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine کمپانیJoey Drew Studios
جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine کمپانیJoey Drew Studios

فکر می کنم که همه بدون هیچ مشکلی از بازی Bendy and the Ink Machine لذت ببرند. بسیاری از دشمنان قصد دارند شما را بترسانند، اما به دلیل ماهیت این دشمنان، این ترس ها صرفا کمیک هستند. همچنین زمانی که یک بندی ترسناک و یا دسته ی قصاب ها شما را تعقیب می کند، اگر به درون قفس بپرید، انها دور می شوند. اگر بخواهم با شما صادق باشم، در فصل ۴ بازی بخشی وجود دارد که در آن دسته ی قصاب ها روی اعصاب من بودند و در آن بخش شما تمام کارها را باید مخفیانه انجام دهید.بنابراین به محض اینکه فهمیدم کجا باید بروم، از آنها عبور کرده و به درون قفسه رفتم و سپس به سمت قفسه ی بعدی دویدم. این بهترین راه برای گذراندن بازی نیست، اما برای من عملی بود!گیم پلی بازی Bendy and the Ink Machine کاملا ساده است، اما همیشه باید حواستان را جمع کنید. بندی و سایر دشمنان آزادانه در استودیو می چرخند و برای کشتن هر شخصیت یا فرار از دست آنها باید کار متفاوتی انجام بدهید.
برای مثال زمانی که بندی آن اطراف باشد، موسیقی haunting پخش شده و شما باید نقطه ی خوبی را برای پنهان شدن انتخاب نمایید، در حالی که دشمنانی نظیر جستجو گر یا دسته ی قصاب ها را می توان با هر سلاحی که در اختیار است شکست داد. جذابیت دشمنان در این بازی به این حقیقت بر می گردد که برخی از آنها کارکنان سابق استودیو جویی دروو بوده اند که ماشین جوهر را لمس کرده و به این وضعیت دچار شده اند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + هشت =