جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine کمپانیJoey Drew Studios قسمت سوم

جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine کمپانیJoey Drew Studios

جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine کمپانیJoey Drew Studios قسمت سوم

  نورمن پولک، مسئول پروژکتور استودیو، که در نوار های ضبط شده در رابطه با او مطالبی را می شنوید، مانند یک هیولای نیمه انسان نیمه پروژکتور در اتاق ها پرسه می زند و کارکنان دیگر به اشکال درهم و برهم ظاهر شده و این اشکال با شغل آنها در شرکت متناسب است.از نظر تصویرسازی باید گفت که هیچ خونی در بازی وجود ندارد.
فقط جوهر است و موجوداتی بد قیافه و ترسناک وجود دارند که انگار یک کودک ۵ ساله خواسته است شخصیت های مورد علاقه ی خود در انیمیشن های دیزنی را ترسیم کند، از آنها پرینت سه بعدی بگیرد و آنها را یک دقیقه در فر بگذارد تا صورت هایشان ذوب شود. مادامی که صبور باشید و از اتمسفر عجیب و غریب بازی پلی استیشن در کنار اندکی ترس و اکشن لذت ببرید، Bendy and the Ink Machine برای شما تجربه ی فوق العاده ای خواهد بود.

نکات فنی
همانطور که بارها گفتم، من عاشق نکات زیبایی شناختی این بازی هستم. از محیطی که با دست کشیده شده و رنگی قرمز و قهوه ای دارد تا طبقاتی که دقیق و ساده ترسیدم شده اند، همگی خوب و عالی به نظر می رسند و شما را اذیت نمی کنند. نکات بصری تنها نقطه قوت بازی نیستند. صدا و موسیقی عجیب و غریب بازی همگی باعث می شوند که در وجود شما حس تعلیق و وحشت به وجود آید.

جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine کمپانیJoey Drew Studiosجزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine کمپانیJoey Drew Studios
جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine کمپانیJoey Drew Studios

زمانی که برای اولین بار به سراغ بازی رفتم، فکر می کردم که بازی از نظر بصری منحصر بفرد باشد و مانند بازی PlayStation موش و گربه در ژانر ترسناک باشد، اما بازی من را حیرت زده کرد.برخلاف سایر افراد، یک نکته در بازی من را به وجود آورد. بازی در نسخه ی نهایی به دست ما کاربران PS4 رسید. این بازی بیش از یک سال بود که برای رایانه های شخصی به بازار عرضه شد و بروزرسانی های مداومی برای آن منتشر گردید که جمعا ۱۸ ماه به طول انجامید.
به محض اینکه اپیزود نهایی در ماه اکتبر منتظر شد، کاربران PS4 توانستند این بازی را یک ماه بعد بر روی سیستم های خود داشته باشند. به دلیل اینکه تا قبل از هفته ی گذشته چیزی در مورد بازی نشنیده بودم، به این نتیجه رسیدم که تمام کردن بازی بدون استراحت خیلی بهتر از صبر کردن است. اگرچه، اگر قبلا در مورد بازی اطلاعات کسب کرده اید، احتمال می دانید که در هر فصل چه اتفاقی می افتد.
همچنین باید خاطر نشان کرد که در آخرین پچ برای PS4 عنوان شده است که نکات بصری بهبود یافته اند؛ هنوز نمی دانم چه چیزهایی در بازی تغییر کرده است اما زمانی که آن را روی PS4 Pro بازی کردم متوجه هیچگونه باگ یا مشکل بصری نشدم.Bendy and the Ink Machine جزو بازی های مورد علاقه ی من در سال ۲۰۱۸ است و به نظر من توجه کمی به آن صورت گرفته و باید بیشتر درمورد آن حرف زد.

جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine کمپانیJoey Drew Studios
جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine کمپانیJoey Drew Studios

قطعا معماهای درون بازی ابتدایی هستند، مخفی شدن از دشمنان بیش از حد ساده است و در مبارزات در بعضی مواقع بیش از حد ساده و در سایر موارد بیش از حد دشوار است. اگرچه خوبی های بازی این بدی ها را به فراموشی می سپارند.گرافیک بازی باعث شده است که ترسناک بودن روند بازی به مجموعه ای از رویدادها تبدیل شود که عادی تر بوده و کمتر ما را آزار می دهند.
دنیای جذاب بازی Bendy and the Ink Machine و روایت گیرای آن ممکن است جذاب ترین دارایی بازی باشد، اما گیم پلی بازی آنقدر خوب است که می تواند داستان بازی را تکمیل کند. معماها ساده ولی جذاب بوده و شخصیت ها فوق العاده خوب طراحی شده اند. من از این بازی فوق العاده لذت بردم و پیشنهاد می کنم که حتما آن را امتحان کنید.

نکات مثبت:

  •  طراحی زیبا با تصاویری که با دست طراحی شده اند
  •  صدا، موسیقی و افکت های صوتی همگی عالی هستند
  •  صحنه های دلهره آور که باعث ایجاد حس تعلیق می شوند
  •  تکیه زیاد روی شنیدن صداها و نگاه به محیط اطراف
  •  برای گذراندن ۶ ساعت از اوقات فراغت بازی خوبی محسوب می شود

نکات منفی:

  •  برخی از افراد از نبود راهنما شکایت دارند (برای من اهمیتی ندارد)
  •  اگر قفل تبر مخفی را نشکسته باشید، برخی مبارزات با سلاح هایی که در اختیار دارید دشوارند.
  •  نیمه ی دوم بازی بسیار سخت تر از نیمه ی اول آن است (من نیمه ی اول را ترجیح می دهم)

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 15 =