جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine PS4 کمپانی Maximum Games با شرکت Rooster Teeth Games

.

جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine PS4 کمپانی Maximum Games با شرکت Rooster Teeth Games

Bendy and the Ink Machine (بندی و ماشین جوهرسازی) از انتشار این بازی برای کنسول در پاییز امسال خبر داد

اگر اندکی در زمینه کامپیوتر اطلاعات داشته باشید ممکن است چیزهایی در مورد بندی و ماشین جوهرسازی شنیده باشید. هم اکنون Playstation ۴ Bendy and the Ink Machine اول شخص معمایی و ترسناک به زودی زود برای کنسول خواهد آمد!

Maximum Games با شرکت Rooster Teeth Games همکاری میکند تا اطمینان حاصل شود که بازی بندی و ماشین جوهرسازی نسخه کنسول اروپایی و استرالیا/ نیوزیلند خود را در پاییز امسال منتشر کند.

در دههی ۱۹۳۰، هنری در استودیوی Joey Drew سرپرست تهیه فیلم های کارتونی بود، یکی از مشهورترین استودیوها برای تولید کارتونهای متحرک که بندی از محبوب ترین شخصیت های آن بود به اوج خود رسید. سالها بعد، هنری دعوت مرموزی از سوی Joey Drew دریافت میکند و از او خواسته می شود تا دوباره به اتاق کار کارتونی قدیمی بازگردد. این آغاز سفر بازیکن به درون این کابوس کارتونی پیچیده است.

بندی و ماشین جوهرسازی برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و کمی بعد برای کنسول خانگی Switch، به عنوان یک مجموعه کامل انتشار خواهد شد که فصل پنجم یعنی جدیدترین و آخرین فصل بازی پلی استیشن ۴ “The Last Reel” را شامل میشود.

اگر علاقهمندید وارد محیطی خنده دار و سورئال که پر از ترس های غیر منتظره است شوید و به کشف رمز و راز پشت پرده سرنوشت کارکنان استودیو بپردازید، پس این بازی برای شماست.

Christina Seelye، مدیر عامل شرکت Maximum Games میگوید: “کسانی که بندی و ماشین جوهرسازی را بازی نکرده اند خیلی سریع به این بازی علاقه مند میشوند چرا که انجمن Steam سال هاست که شناخته شده است، و ما بسیار هیجان زدهایم که بخشی از آن را بازی کنیم.”

David Eddings، ریاست انتشار بازی های Rooster Teeth میگوید: “شرکت Maximum Games، با جهانی شدن خود، شریکی تمام عیار برای آوردن بندی و ماشین جوهرسازی به اروپا، استرالیا و نیوزیلند است، ما از اینکه به زودی بازیکنان در سراسر جهان میتوانند این ماجراجویی دلپذیر را تجربه کنند بی نهایت هیجان زدهایم.”

به محض اطلاع از تاریخ دقیق انتشار این بازی حتماَ شما را مطلع خواهیم کرد. برای آن دسته از کسانی که به دنبال چیزی متفاوت می گردند، بندی و ماشین جوهرسازی گزینه ایست که قطعاَ باید در نظر داشت.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − نه =