جزئیات انتشار بازی Big Crown Showdown PS4 کمپانی Hyper Luminal Games Ltd

.

جزئیات انتشار بازی Big Crown Showdown PS4 کمپانی Hyper Luminal Games Ltd

مروری بر بازی Big Crown Showdown

ویژگی های اصلی:

 • پلتفرم ها: پلستیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتدو سوییچ، کامپیوتر
 • تاریخ عرضه: ۱۴/۱۲/۲۰۱۸
 • بازیکنان: ۴ نفر
 • سن: بالای ۳ سال
 • ژانر: حزبی، سلاحی، پلتفرمی
 • شرکت توسعه دهنده: Hyper Luminal
 • قیمت: ۹٫۹۹ پوند

به راحتی می توان بازی Big Crown: Showdown را با عبارت جنون طرفداران حزب توصیف کرد. انتظار داشتیم این بازی مشابه بازی های The Legend of Zelda: 4 Sowrds باشد که از شرکت Gamecube منتشر شد و دارای ویژگی های سازگاری پیشرفته Gameboy بود.

خب شما باید چه کنید؟
پادشاه قدیمی، کربیت توسط جادوگر بزرگ فرانکین از پمجره ی قلعه به بیرون پرت شده است. با این حال، فرانکین کسی نیست که به راحتی شکست داده شود، و تاج پادشاه را به عنوان جایزه برای مرحله نهایی رویدادی که ایجاد کرده یعنی PlayStation ۴ Big Crown: Showdown در نظر گرفته است. شما و دوستانتان کنترل اعضای Grumblegard را بر عهده دارید و در حالی که تصور می کنید باید نگران فرار از دست فرانکین باشید، به نظر می رسد زیاد مواظب نیستید و تنها دوست دارید خودتان حامل تاج باشید.

جزئیات انتشار بازی Big Crown Showdown PS4 کمپانی Hyper Luminal Games Ltd

برای بدست آوردن تاج، باید در ۱۵ سطح و در ۳ جهان مختلف مبارزه کنید و ۲۰ امتیازی را دریافت کنید که باعث می شود بتوانید حامل تاج شوید. شما و رقبایتان در نقطه شروع قرار می گیرید و زمانی که شمارش معکوس به صفر رسید سطح مبارزه آغاز می شود. سطوح یکی پس از دیگری ادامه پیدا می کنند و باید علاوه بر مبارزه با رقبا، حواستان باشد که عقب نمانید زیرا اگر تنها ۳ ثانیه حواستان پرت شود دیگر قادر به ادامه نخواهید بود و یک جانتان از دست می رود.
هنگام شروع شما ۵ جان دارید، و هنگامی که مبارزه می کنید و رقبا را از صحنه کنار می زنید باعث می شوید آن ها جان خود را از دست بدهند. به هر حال می توانید به پایان سطح برسید، اما این اتفاق اغلب رخ نمی دهد. اگر به مرحله آخر برسید، هر مقدار جانی که برایتان باقی مانده به امتیاز کلی تبدیل می شود. هر بار که به رقیبتان ضربه بزنید و او جان خود را از دست دهد هم امتیاز خواهید گرفت. پس انتخاب های راهبردی جالبی وجود دارند که باعث می شوند سعی کنید به حداکثذ امتیاز برسید و اولین امتیازی که باید دریافت کنید ۲۰ امتیاز است.

جزئیات انتشار بازی Big Crown Showdown PS4 کمپانی Hyper Luminal Games Ltd

دنیای بازی
همانطور که اشاره شد، شما در سه جهان مختلف مبارزه می کنید، که هر کدام دارای ۵ سطح هستند. اولین جهان Shivershire نام دارد که در آن باید در مسیرهای یخی خطرناک با رقبا بجنگید، تپه هایی که به طور مداوم گلوله های برفی بسیار بزرگ در حال سقوط هستند و کوه های یخی بزرگی نیز در این جهان وجود دارد که باید از آن ها عبور کنید.
جهان دوم Kasseltoon نام دارد، که در آسمان تنظیم شده است، دارای منظره ای متمایز از زمین یا شهر کوچک در مرزهای قلعه است. تمام روش های قرون وسطایی مانند دزدی و تجاوز به حریم در این سطوح رخ می دهند. همچنین راه های بسیاری وجود دارند که پر از تله هایی مانند تبر برنده یا لوله هایی هستند که در زمان های مورد نظر منفجر می شوند.
جهان سوم و آخر Zoggysands نام دارد، که گویی در مصر قرار دارد. سطوح ممکن است ناگهان سیلی شوند و مجبور باشید قایق های مختلفی را امتحان کنید تا از آن سطوح عبور کنید. هر جهان، ظاهر و حس منحصر به فرد و مخصوص به خود را دارد، تله های مختلف و چالش های مختلفی نیز وجود دارند که شما در مسیر باید با آن ها مبارزه کنید، همه این ها بسیار سرگرم کننده خواهند بود.

ظاهر و احساس
بازی Big Crown: Showdown به راحتی اجرا و انجام می شود. حملات با یک دکمه انجام می شوند، به راحتی می توانید دکمه را پشت هم فشار دهید و یا برای چند ثانیه آن را نگه دارید تا حملات قدرتمندتری را داشته باشید. سپری برای مسدود کردن و دکمه ای برای پریدن هم وجود دارد. از نظر بصری، بازی بسیار جذاب است. همانطور که گفته شد سطوح منحصر به فرد و پر از جزئیات زیبا هستند.
هیچ مشکلی در پیدا کردن Grumblegard وجود ندارد و اندازه شخصیت ها روی صفحه نیز هرگز مشکلی بوجود نمی آورد. همه چیز متناسب و درست است. زمانی که سطح ۱۵ در دسترس قرار گرفت، می توانید لیست پخش خودتان را انتخاب کرده و آهنگ های مورد علاقه خود را انتخاب کنید، که ویژگی کوچک و خوبی است. با این حال و با وجود ۱۵ سطح، که تعداد مناسب و معقولی است، احتمالا آرزو می کنید که دنیای دیگری با ۵ سطح جدید وجود داشت.

مزایا و معایب

 • خنده دار و بسیار سرگرم کننده. تمایل به بر سر گذاشتن تاج در این بازی مشخص است
 • عالی برای بازی های چند نفره آنلاین
 • تنوع خوب از سطوح در جهان ها
 • شاید ۵ سطح دیگر می توانست به سرگرمی بیشتر کمک کند

نتیجه گیری
بازی Big Crown: Showdown بازی سرگرم کننده ای است. قطعا بیشتر در بازی های چند نفره ظاهر می شود. احتمالا فقدان وجود بازی آنلاین باعث ایجاد مشکل می شد. خوشبختانه این نیز در تعطیات حل شد و چند روز پس از عرضه بازی، نسخه آنلاین نیز منتشر شد. این بازی حتی برای کل خانواده نیز در طول تعطیلات، سرگرم کننده خواهد بود. قیمت این بازی تنها ۹٫۹۹ پوند است و بسیار عالی و مقرون به صرفه است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − یک =