جزئیات انتشار بازی blackguards 2 کمپانی Daedalic Entertainment

جزئیات انتشار بازی blackguards 2 کمپانی Daedalic Entertainment

جزئیات انتشار بازی blackguards 2  کمپانی Daedalic Entertainment

جزئیات انتشار بازی blackguards 2  کمپانی Daedalic Entertainment

بازی blackguards 2 یا همان گارد سیاه ۲ یک بازی در سبک استراتژیک است که توسط شرکت Daedalic Entertainment در سال ۲۰۱۵ معرفی شد. این بازی که دارای صحنه های سرشار از خشونت و قتل و کشت و کشتار می باشد دارای سبک داستانی تاریکی است که می تواند شما را تا ساعت ها به خودش سرگرم کند. بازی شامل چهار شخصیت مختلف به نام های Takate , Zubaran , Narium , Cassia می باشد که هرکدام خط داستانی مربوط به خود را دارند و شما با انتخاب هرکدام از آن ها می توانید بازی را پیش ببرید.
کار شما در این بازی تربیت خبرچین ها و جاسوس ها و همچنین باز جویی از اسیر هایتان برای کسب اطلاعات و دفاع از سرزمین هایتان برای جلوگیری از نفوذ نیرو های تاریکی به سرزمین است. حواستان را جمع کنید که به محض عبور نیرو های دشمن با ارسال سرباز های مدافع از قلمروتان حفاظت کنید. دشمنان که شامل انواع نیروهای اهریمنی اعم از هیولا ها یا جادوگر ها و جنگجوی دورزنی می‌ شوند هرکدام دارای نیرویی خاص و منحصر به فرد هستند که شما بایستی آن ها را به خوبی شناسایی کنید.
شخصیت های بازی هریک توانایی خاصی داشته و سلاح های متفاوتی دارند. بازی علاوه بر سبک استراتژیک معمایی نیز می باشد و فکر شما را در طول بازی به چالش می کشد. بازی شامل انواع تاکتیک های جنگی هوشمند است که به زیبایی هرچه تمام تر شما را غافلگیر کرده و به همین علت شما مجذوب این بازی زیبا خواهید شد. این بازی دارای مراحل زیاد و متنوعی است که شما را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

جزئیات انتشار بازی blackguards 2 کمپانی Daedalic Entertainment
جزئیات انتشار بازی blackguards 2 کمپانی Daedalic Entertainment

بازی تم تاریکی دارد به دلیل صحنه های خشن و تاثیرگذار شاید مناسب کودکان نباشد. یکی از ویژگی های برجسته این بازی غافلگیر کننده بودن آن است. در این بازی شما لذت انتقام را با تمام وجودتان خواهید چشید.یکی از ویژگی های منحصر به فرد این بازی این است که شما اعضای گارد خود را در داخل میدان های جنگ از طریق شش ضلعی به جای مربع حرکت می‌دهید.

داستان بازی
اگر نسخه قبلی این بازی را را بازی کرده باشید بهتر متوجه خط داستانی بازی خواهید شد. حدودا سه سال از اتفاقات count uria گذشته است و Nine Hordes مدتی است که ناپدید شده است. کاسیا زن جوان اشراف زاده می خواهد هر طور که شده تخت شاهی(کوسه) را از آن خود کند. داستان بازی در مورد کاسیا که شخصی بی گناه است و موانعش برای رسیدن به قدرت است. حال این سوال ایجاد می شود که چه مانعی بر سر راه او است؟
کاسیا در زندان به سر می برد و شخصی به نام Marwan قدرت را به دست گرفته است. کاسیا باید با کمک ارتش sellswords باز هم قدرت را تصاحب کند. کاسیا از سیاست چیزی نمی داند و باید محتاط باشد. دنیایی که در آن وجود دارید آونتریا نام دارد.حرکاتتان را سنجیده و با فکر انجام دهید. در این بازی هر عملی عواقبی در پی دارد پس بی گدار به آب نزنید. مرگ همه جا در کمین شما است.

جزئیات انتشار بازی blackguards 2 کمپانی Daedalic Entertainment
جزئیات انتشار بازی blackguards 2 کمپانی Daedalic Entertainment

از نکات زیبای این بازی اهمیت اشخاص در آن هستند به طوری که اگر هر اتفاقی که برای شخصیت ها بیفتد خط داستانی بازی عوض شده و آینده ای متفاوت در انتظار شما است. طرح روی جلد بازی نیز تصویر کاسیا است که ابهت و جذبه خاصی به بازی داده است. دو شمشیر در دستان و ماسکی زرین بر روی صورت! اگر به دنبال یک بازی استراتژیک و اکشن هستید که با هیجان خاص خود اوقات فراغت شما را پر کند ما به شما این بازی پلی استیشن را پیشنهاد می کنیم. بازی دارای ویژگی های خاصی است که تقریبا در هیج بازی دیگری ندیده اید. تعدادی ازین ویژگی ها در ذیل آمده است.

  •  بخش انلاین بازی
  •  پایان های غافلگیر کننده برای هر قسمت از داستان
  •  چالش های فکری و معمایی فراوان
  •  حدود ۲۰۰ مرحله فردی
  •  مرحله خاص eaturing aventurin south
  •  صحنه های هیجانی و گاها ترسناک
  •  نقشه پویا و متغیر بر اساس چینش استراتژی بازی PlayStation توسط شما
  •  داستان پر پیچ و تاب، تصمیمات سرنوشت ساز و بیش از ۲۰ ساعت گیم پلی برای به چالش کشیدن شما
  •  حام مستبد یا آزادی خواه: در مسیر انتقام خود، انتخاب کنید که یک تسخیر کننده یا یک آزادی خواه مهربان باشید.

مرکز خرید دات کام

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + هفده =