جزئیات انتشار بازی Blacksad: Under the Skin PS4 کمپانی Pendulo Studios and YS Interactive

.

جزئیات انتشار بازی Blacksad: Under the Skin PS4 کمپانی Pendulo Studios and YS Interactive

بررسی بازی Blacksad: Under the Skin
تاریخ انتشار: ۲۰۱۹
منتشرکننده: شرکت Microïds
ژانر: ماجراجویی
پلتفرم ها: پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتدو سوییچ، سیستم عامل مکینتاش، ویندوز مایکروسافت سازندگان: شرکت Pendulo Studios و شرکت YS Interactive

بازی Blacksad: Under the Skin در سال ۲۰۱۹ برای Playstation ۴، ایکس باکس وان، نینتدو سوییچ و کامپیوتر منتشر خواهد شد. این بازی براساس سری داستان های کمیک Blacksad که توسط Juan Diaz Canales و Juanjo Guarnido تهیه و توسط Dargaud منتشر شده، ساخته شده است. با اینکه Juan Diaz Canales نویسنده داستان و Juanjo Guarnido طراح داستان، هر دو اسپانیایی هستند، اما چون ناشر داستان Dargaud یک شرکت فرانسوی است، نسخه اولیه داستان به زبان فرانسوی منتشر شد و سپس نسخه اسپانیایی آن به بازار آمد.
بدلیل جذابیت زیاد، داستان به زبان های دیگری مانند چینی، ایتالیایی، بلغاری، آلمانی، هلندی، انگلیسی، فنلاندی، ژاپنی، پرتغالی، روسی و… نیز ترجمه شده است.این داستان دارای پنج فصل است که فصل اول آن در سال ۲۰۰۰ و فصل آخر آن در سال ۲۰۱۴ منتشر شده است. برای اولین بار، بازیکنان میتوانند John Blacksad، قهرمان داستان، را بصورت سه بعدی ببینند؛ همچنین شاهد تنظیمات دیگری نیز خواهند بود، مانند باشگاه بوکس جایی که تحقیقات در آن آغاز میشود و یا کوچه ای در شهر نیویورک، که توسط Pendulo Studios و YS Interactive به تصویر کشیده شده است.
به عنوان بخشی از این ماجراجویی منحصر بفرد نوین، بازیکنان در نقش کارآگاه خصوصی به نام John Blacksad بازی خواهند کرد، او یک گربه انسان نما بزرگ، اغوا کننده و شگفت انگیز است. Josue Monchan طراح بازی شرکت Pendulo Studios به خبرنگاران گفته : ” ما میخواهیم که بازیکنان تمام جنبه های شخصیتی John Blacksad را کشف کنند و خودشان انتخاب کنند که چگونه باشند.”

داستان بازی

در دهه ۱۹۵۰ در شهر نیویورک، Joe Dunn، صاحب یک باشگاه بوکس کوچک، بصورت به دار آویخته پیدا میشود. در همان زمان، Robert Yale، بوکسور معروف و از دوستان صمیمی او نیز مفقود میشود. همچنین با وجود همه این اتفاقات وحشتناک، دختر Joe Dunn به نام Sonia، تصمیم میگیرد که رویاهای پدرش را ادامه دهد؛ او مسئولیت باشگاه بوکس را بعهده میگیرد و از John Blacksad درخواست میکند تا درباره این پرونده عجیب و مرموز تحقیق کند. این تحقیقات John Blacksad را به سمت دنیایی پر از فسادهای بزرگ میبرد.
در این داستان ماجراجویانه، بازیکنان در بخش وحشی دهه ۱۹۵۰ شهر نیویورک بعنوان کارآگاه خصوصی John Blacksad به جستجو خواهند پرداخت. John Blacksad یک گربه سیاه است، او در محله فقیرنشین بزرگ شده و بیشتر دوران جوانیش را در حال فرار از پلیس بوده است. این موضوع و خدماتش در جنگ جهانی دوم باعث شده است که مهارت بالایی در مبارزه داشته باشد. او همیشه یک کت شلوار مشکی بهمراه یک اورکت به تن دارد و در تحقیقاتش از کمک دوستش John H. Blackmore برای تهیه کارت شناسایی جعلی استفاده میکند. در این بازی او به جستجو در دنیای فاسدی که زیر پوست شهر نیویورک وجود دارد، میپردازد.
برای انجام تحقیقات، بازیکنان باید به دنبال سرنخ باشند، با شاهدین ماجرا مصاحبه کنند و برای زنده ماندن در دنیای فاسد بازی بوکس مبارزه نمایند.
Juanjo Guarnido طراح داستان Blacksad می گوید: ” من خوشحالم که Blacksad تمام زندگیش را وقف کارش میکند تا بتواند به نتیجه مطلوب برسد.”

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − 4 =