جزئیات انتشار بازی Bound By Flame PS4 کمپانی Spiders

جزئیات انتشار بازی Bound By Flame PS4 کمپانی Spiders

جزئیات انتشار بازی Bound By Flame PS4 کمپانی Spiders

جزئیات انتشار بازی Bound By Flame PS4 کمپانی Spiders

سازنده آن اسپایدر می باشد که تا به حال موفق به ارائه بازی پرطرفدار نگشته است. سبک بازی نقش افرینی می باشدو سبک بازی های نقش افرینی طرفداران منحصر به فردی را دارا می باشد. عناوین مختلف و به یادماندنی را در این سبک ارئه داده اند.داستان حماسی و گیم پلی سخت از ویژگی های این سبک می باشد.
سازنده عنوانی که ما مورد بررسی قرارش خواهیم داد در تکاپو بود تا از از بازی های موفق الگوبرداری کند اما موفقیت چندانی نتوانست کسب کند. الگوبرداری از عناصر موفق کار درستی است امابه عنوانی بی ارزش خواهدشد اگر این عناصر را با عناصری که ترکیب با ان ها خوشایند نمی شود به کار ببریم.این به طور دقیق همان اتفاقی است که برای این بازی رخ داده است.

روند بازی
داستان بازی پلی استیشن ۴ Bound By Flame بی محتوا و بدون هیچ خلاقیتی می باشد و روند بازی را می توان پیش بینی کردبنابراین بازی شما را به وجد نخواهد اورد. داستان بازی روند دسته ای از سربازان و جنگجویان را روایت میکند که تلاش می کنند تا دنیا را از دست مردگان متحرکی که با حالت جنون امیز قصد از بین بردند دنیا را دارند نجات دهند. شما در قالب فردی به نام ولکن روند بازی را پیش خواهید برد.
او یکی از اعضای اصلی گروه جنگجویان می باشد و قدرت های فوق بشری را دارا می باشد که بر اساس اتش موفق به کسب کردن ان ها شده است.در ابتدای شروع بازی کارهای اصلی به طور مختصر به شما اموزش داده می شود. که اینکار برای شما در ادامه دادن روند بازی کارساز خواهد بود.سپس پس از اینکه شما اموزش های مقدماتی را یاد گرفتید مبارزه اصلی برایتان اغاز خواهدشد.شما سه نوع سیستم برای مبارزه دارید.
در سیستم اول شما از سلاح سنگینی همانند شمشیر یا تبر استفاده خواهیدکرد.شما همچنین کجاز هستید تا با لگد زدن به دشمنان ان ها را نابود کنید. در سیستم دوم شما قادر هستید که از به طور همزمان از دوخنجر استفاده کنید. همچنین ویژگی جای خالی دادن از ضربه های دشمن های خودرا دارا خواهید شد.در سیستم سوم شما مجاز هستید تا از قدرت اتش بهره ببرید.این سیستم به چهار نوع حمله با اتش اشاره دارد. شما برای بهره بردن از این حالت به مانا نیاز دارید.

جزئیات انتشار بازی Bound By Flame PS4 کمپانی Spiders
جزئیات انتشار بازی Bound By Flame PS4 کمپانی Spiders

که کمبود ان در بازی مشکلات عمده ای را برای شما به وجود خواهد اورد.همراه با سیستم های مبارزه قابلیت هایی همچون استفاده از تله های بمبی و تیر کمان وجود خواهند داشت.در این بازی سیستم های مبارزه ای بسیار ضعیف کار شده اند.مبارزات خشک و یکنواختی خواهید داشت.تمام دشمنان از شما قدرت بیش تری دارند و هنگامی مشغول مبارزه کردن هستید .نوار سلامتی شما خیلی زود خالی می شود.همچنین شما برای نابودی هر یک از دشمنان نیاز به صرف کردن وقت زیادی خواهید داشت.
مبارزه کردن با ان ها از دو الگوی دو ضربه و یک دفاع تشکیل یافته است.بدین صورت که شما قادر هستید دو ضربه به دشمن خود وارد کنید سپس یا خالی بدهیدیا از خود شروع به دفاع کردن کنید.با این روش شما میتوانید تمامی دشمنان خود را شکست دهید.در بازی ویژگی آپگرید کردن و برخورداری از اسکیل ها تازه نیز وجود دارد که شما قادر می ساز تا به طور موثرتر حملات خود را پیش ببرید.
قابلیت با با استفاده از قابلیت کرافت شما قادر هستید چندین عناصر ساده را با یکدیگر ترکیب کنید و وسایل جدیدی همچون تله های بمبی و مواردی از این دسته را بسازید. عناوین نقش افرین انتخاب حساس است که در این بازی اصلا خوب کار نشده است.شما با انتخاب دیالوگ ها تنها قادر هستید که اطلاعات بیشتری را از طرف مقابلتان بدست اورید و در روند و سرنوشت بازی هیچ اثری نخواهند گذاشت.که این مسئله از ضعف های بزرگ بازی شمرده می شود.
کاراکتر سازی
شما در این بازی قادر به ساخت کرکتر خواهید بود. این قسمت شخصی سازی شده است اما عملا هیچ قدرتی به بازیکن نخواهد داد. بازیکن به هیچ عنوان شخصیت مورد علاقه خود را نمیتواند بسلزد.گزینه ها در این بازی به شدت محدود کار شده اند. همچنین گزینه های شخصی سازی از پیش اماده شده اند.
یعنی شما ۵ مدل صورت و ۶ مدل صورت در اختیار دارید که باید با استفاده کردن از ان ها شخصیت مورد نظرتان رابسازید.همچنین شما قادر هستید نام ولکن را به نام مورد علاقه خود تغییر دهید. اما بازهم افراد دیگر در بازی شما را با نام ولکن خواهند شناخت و تفاوتی ندارد مرد هستید یا زن یا نام خود را چه گذاشته اید برای سایر بازیکنان شما همچنان ولکن نام دارید.

جزئیات انتشار بازی Bound By Flame PS4 کمپانی Spiders
جزئیات انتشار بازی Bound By Flame PS4 کمپانی Spiders

گرافیک بازی
در بازی PlayStation ۴ Bound By Flame گرافیک تنها عاملی هست که تا حدی مورد قبول واقع شده است.انیمیشن ها و فیزیک شخصیت ها خوب است.جزئیات محیط زیاده بود ولی از طراحی خوبی بهره برده است.سایه زنی ها نیز به خوبی کار شده اند.همچنین طراحی نبردهای عظیم بازی به شکل داینامیک انجام شده است.

صداگذاری
صداگذاری بر روی شخصیت ها هیچ تناسبی با ان ها ندارد و همین موضوع عاملی است برای سخت برقرار کردن ارتباط با شخصیت های بازی خصوصا شخصیت های اصلی بازی و عدم ارتباط با شخصیت ها در عناوین نقش افرینی یک ضعف بزرگ برشمار می رود.همچنین تنوع زیادی در موسیقی بازی وجود ندارد و از کیفیت خوبی نیز برخوردار نمی باشند.

کلام اخر
دشمنان از تنوع خوبی برخوردار هستند اما در نبردهای عظیم تکراری بودن دشمنان خسته کننده خواهد بود. همچنین شمشیرها تبرها و سلاح ها از فیزیک خوبی بهره برده اند. در مقابل طراحی جلوه های بصری همانند اتش و اب زیاد چندان رضایت بخش نمی باشد. در کل این بازی ی ک عنوان ضعیف در بازی های راینه ای شمرده شده است.

مرکز خرید دات کام

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هفده =