جزئیات انتشار بازی Call of Duty: Advanced Warfare PS4 کمپانی Sledgehammer Games

جزئیات انتشار بازی Call of Duty: Advanced Warfare PS4 کمپانی Sledgehammer Games

جزئیات انتشار بازی Call of Duty: Advanced Warfare PS4 کمپانی Sledgehammer Games

در این مقاله به بررسی بازی Call of Duty: Advanced Warfare می پردازیم. بازی که به اندازه کافی سریع و کوبنده است و می تواند توقعتان از یک شوتر مبارزه ای را تامین نماید. نخستین نکته جالبی که در این بازی به چشم می خورد، استفاده از بازیگر محبوبی است که چنین اتفاقی را پیش از این در بازی های ویدئویی کمتر دیده ایم.
حضور “کوین اسپیسی” در Call of Duty: Advanced Warfare رنگ و رخ جذاب تری به بازی بخشید و استفاده از آن در تریلر بازی موجب جذب مخاطبان زیادی شد. استقبال مخاطبان از تریلر بازی به حدی شگفت آور بود که Call of Duty: Advanced Warfare توانست در روز نخست، رکورد بیشترین بازدید را از آن خود کند. در ادامه مقاله بیشتر در مورد وضعیت کلی بازی و روند داستانی آن با شما صحبت خواهیم کرد.

کمی بیشتر در مورد بازی پلی استیشن ۴ Call of Duty: Advanced Warfare بدانیم
داستان بازی شروع خوبی دارد و حسابی شما را درگیر خودش خواهد کرد. در ابتدای بازی شما به عنوان “جک میچل” که یکی از تفنگداران نیروی دریایی آمریکا است در صحنه دیده خواهید شد. در این صحنه دو دوست دیگر جک به نام های “وین” و “سرهنگ کورمک” هم دیده می شوند. بازی از همان ابتدای کار در تلاطم است و شما مشغول مبارزه در دریا با نیروهای کره شمالی هستید.
اگر چه این بخش از بازی، از مراحل اولیه است، اما سخت شما را درگیر خودش می کند و اجازه لحظه ای استراحت و کسب آرامش به شما نمی دهد. در نهایت جک و دوستانش موفق می شوند، از این نبرد سهمگین موفق بیرون بیایند. اما در طی اتفاقاتی که پس از این رخ می دهد، همه چیز عوض می شود. وین بر حسب یک اتفاق کشته می شود و جک هم به خاطر اتفاق دستش را از دست می دهد. گویا ورق برگشته است و همه چیز عوض شده است.
در اینجای بازی متوجه می شوید که جنگ با هیج کس شوخی ندارد و می تواند به یکباره زندگی افراد را زیر و رو کند. پس از این اتفاق زندگی برای جک بسیار سخت می شود. از دست دادن وین، کسی که در لحظه های مبارزه با او بوده است کار آسانی نیست. از طرفی از بین رفتن دست برای یک مبارزه گر هم چیزی کم از یک مرگ تدریجی ندارد.
در ادامه بازی جک در مراسم سوگواری وین شرکت می کند و  با پدر وین مکالمه ای دارد. پدر وین که مالک کمپانی ATLAS است، به جک پیشنهادی تازه می دهد. بر طبق پیشنهاد پدر وین، جک به این کمپانی ملحق می شود و دستش را با کمک تکنولوژی های موجود در ATLAS پیوند می زند. ماجرای بازی از این جای کار جذاب تر می شود. در ادامه جک طی نظارت و آموزش کمپانی ATLAS دوره می بیند و بدین ترتیب اتفاقات تازه و جنگی بازی شکل می گیرد.
ماموریت جک این است که به جنگ یک گروه تروریستی به نام KVA برود. KVA مخالف تکنولوژی است و معتقد است که در گذشته هیچ انسانی، تکنولوژی نقشی نداشته، اما حالا همه آدم ها به نوعی بنده تکنولوژی شده اند. گروه KVA  با همین تفکرات دست به جنگ و خونریزی می زند و دولت های بسیاری را ضعیف می کند و تعداد زیادی بی گناه را از بین می برد. بدین ترتیب وقت آن رسیده است تا ATLAS به عنوان یکی از مدافعین قدر تکنولوژی وارد میدان شود و این گروه تروریستی را نابود کند.
در ادامه بازی، شما به عنوان یک گیمر در مراحل مختلفی حضور خواهید داشت که هر یک جذابیت های خاص خود را دارند. در بخشی از بازی در بغداد حضور دارید، در بخش های دیگر در بلغارستان، یونان، آمریکا و غیره. از لحاظ گرافیکی باید اعتراف کنیم که اتفاق خوبی برای call of duty advanced warfare ps4 افتاده است.
در این سری قدرت گرافیکی بازی بالاست و می تواند مخاطب را راضی کند. نورپردازی فضاها هم مورد تائید است. ضمن اینکه برای طراحی فضاهای بازی نیز به خوبی وقت گذاشته شده است. تمامی فضاها دارای جزئیات هستند و به خوبی شبیه سازی شده اند. سازنده  برای طراحی چهره ها هم به خوبی وقت صرف کرده است که این موضوع امتیاز طراحی و گرافیک بازی را به میزان قابل توجهی ارتقا می بخشد.  

سیر داستانی بازی و جذابیت آن
همان طور که پیشتر گفته شد، بازی پلی استیشن ۴ call of duty advanced warfare روند سریع و جذابی دارد. خوشبختانه سریع بودن بازی هیچ آسیبی به جذابیت آن وارد نکرده است. می توان گفت این بازی توجه چندانی به حواشی ندارد، به همین خاطر می تواند خیلی زود شما را به خط پایان برساند. اگر چه می توانید از میانه راه، انتهای بازی را حدس بزنید، اما این حدس زدن هیچ لطمه ای به جذابیت آن وارد نمی کند.
شما در دل اتفاقات بازی قرار گرفته اید و چنان در هیجان آن غرق هستید که فکر در مورد انتهای بازی اصلا دلسردتان نخواهد کرد. شاید زود به اتمام رسیدن بازی کمی ناراحتتان کند، اما مطمئنا از کیفیت بازی راضی خواهید بود. شخصیت پردازی در call of duty advanced warfare ps4 بسیار حرفه ای و موثر است. به طوری که شما در همین مدت کم بازی، ارتباط خوبی با تمامی شخصیت ها برقرار می کنید.

حرف آخر
در انتها باید بگوییم که روی هم رفته call of duty advanced warfare ps4 مجموعه ای از اتفاقات خوب است که می تواند شما را سرگرم و راضی کند. پس پیشنهاد می کنیم با تجربه این بازی، یک خاطره خوب به سایر خاطرات خوش بازی های ویدئوییتان اضافه کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + 8 =