جزئیات انتشار بازی Call of Duty Black ops 4 کمپانی Treyarch

جزئیات انتشار بازی Call of Duty Black ops 4 Xbox One کمپانی Treyarch

بازی Call of Duty: Black ops 4 از بازی های سبک شوتر است که در سال ۲۰۱۸ برای ایکس باکس وان منتشر شده است.
این بازی نسخه چهارم سری بازی های Call of Duty می باشد که به وسیله استریو تری آرک توسعه یافته است. همچنین شما می توانید این بازی را به صورت چند نفره انجام دهید. داستان بازی Black ops 4 ادامه نسخه های قبلی می باشد.

روند بازی Call of Duty : Black ops 4

کل روند بازی به سه صورت بلک اوت، زامبی و بازی گروهی می باشد که داستان و کاراکتر های بازی بسیار گوناگون است.
بلک اوت روند یک بخش جدید در بازی Call of Duty : Black ops است که گیمر به انتخاب شکل ظاهری کاراکترش می پردازد.
در مسابقات بازی نقشه های وجود دارد که با به کارگیری آن باید اسلحه و تسلیحات را جمع آوری کرده و قبل از پایان مرحله دشمن را نابود سازند. برخی زامبی ها در این مرحله وجود دارد که بازیکن باید مراقب خود باشد تا به او آسیبی نزنند و با استفاده از بخش چند نفره بتوانند از هر مرحله عبور کنند.

جزئیات انتشار بازی Call of Duty Black ops 4 Xbox One کمپانی Treyarch
جزئیات انتشار بازی Call of Duty Black ops 4 Xbox One کمپانی Treyarch

جدید ترین نسخه بازی Call of Duty Black Ops 4

این نسخه بازی برگرفته از سری های قبلی می باشد که تغییر و تحولات زیادی در آن دیده می شود و جزء آخرین نسخه بازی های Call of Duty است. در Black Ops 4 سعی شده که داستان بازی خاصی وجود نداشته باشد. بیشتر این بازی به صورت چند نفره معنا پیدا می کند و بخش های تک نفره آن تنها جهت آموزش کاراکترها می باشد.
در کل بازی دو هدف معرفی توانایی ها و داستان های ارائه شده از هر کاراکتر دارد. مورد اول بسیار کارآمد است و کمک می کند که بازیکن از هر توانایی کی و کجا و چگونه استفاده کند اما مورد دوم یعنی داستان شخصیت ها چندان اهمیتی برای بازیکن نخواهد داشت.

دانلود بازی Call of Duty : Black ops 4 برای ایکس باکس وان

از جدیدترین نسخه بازی های Call of Duty باید نسخه Black ops 4 را نام برد که ساخته بتل رویال است. این بازی در سال ۲۰۱۸ برای کنسول های ایکس باکس وان وارد بازار شد. این بازی بخش داستانی یک نفره ندارد و بیشتر مأموریت های آن در بخش چند نفره خلاصه شده است. مأموریت هایی که توسط شخصیت های مختلف و در بخش چند نفره انجام می شود.
شما می توانید با دانلود نسخه کامل و اصلی این بازی که در آن سه نقشه اصلی موجود است بازی Xboxرا تجربه کنید.در بازی Black ops 4 باید گیمر در هر مرحله برای زنده ماندن خود تلاش کند.

حجم بازی Call of Duty : Black ops 4 برای X Box one

این بازی فضای زیادی از هارد را نمی گیرد و این قضیه در بسیاری از اخبار مربوطه آمده است. بعد از اعلام شدن خبر نداشتن بخش داستان بازی Call of Duty : Black ops 4  حجم کم بازی باعث شد تا این قضیه چندان به چشم نیاید.
حجم بازی روی پلتفرم X box one، ۶۴/۴۲ گیگابایت است که جدید ترین نسخه آن می باشد.
آنچه که در بازی Call of Duty : Black ops 4 لیست شده است مقایسه آن با ایکس باکس وان ایکس می باشد که نتیجه آن مشخص شده که بازی روی کنسول ایکس باکس وان ایکس از حجم بالاتری برخوردار است.
علت کاهش حجم بازی برای کنسول ایکس باکس وان حذف شدن بخش داستانی بازی است که موجب شده حجم نهایی بسیار کمتر شود. این بازی به طور دقیق در ۱۲ اکتبر ۲۰۱۸ برای پلتفرم ایکس باکس وان، Ps 4 و Pc عرضه شده است.

جزئیات انتشار بازی Call of Duty Black ops 4 Xbox One کمپانی Treyarch
جزئیات انتشار بازی Call of Duty Black ops 4 Xbox One کمپانی Treyarch

معرفی اجمالی بازی Black ops 4 برای X box one

از بخش های مهم در بازی می توان به Blackout اشاره کرد که جنگ در نبرد ها با ۱۰۰ بازیکن پیروزی تنها نصیب یک نفر می شود. شما می توانید در قسمت شخصی سازی تسلیحات خود را تغییر و ارتقاء دهید. در قسمت بتل رویال از وسایل نقلیه استفاده کنید.
شما با کشتن زامبی ها می توانید سلاح های قوی چون Ray gun را به دست آورید. اگر می خواهید یک بازی با محتوا به صورت چند نفره را بازی کنید، بازی Call of Duty: Black Ops 4 یک بازی مناسب است که می توانید با انتخاب خود آن را داشته باشید.

طراحی کاراکترها در بازی Call of Duty : Black Ops 4

شخصیت های طراحی شده در این بازی به گونه ای می باشند که هر کدام حس خاصی را به بازیکن می دهد و باعث تکرار مراحل با شخصیت های مختلف را می دهد. با توجه به توانایی های مختلف شخصیت ها امکان مقایسه با یکدیگر را نخواهید داشت و هر بازیکن امتیازات مختص خود را دارد.

ویژگی های بازی ساخته شده Call of Duty : Black Ops 4

این بازی در سبک تیراندازی می باشد که توسط Activision به بازار عرضه شد. بازی Call of Duty : Black Ops 4 آخرین نسخه از بازی های Call of Duty است و فاقد بخش یک نفره و داستانی می باشد.

پلتفرم های بازی Call of Duty : Black Ops 4

  • ایکس باکس وان
  • پلی استیشن ۴
  • کامپیوتر شخصی
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =