جزئیات انتشار بازی call of duty infinite warfare Xbox One

جزئیات انتشار بازی call of duty infinite warfare Xbox One کمپانی Infinity Ward

اگر به سبک مبارزه ای علاقمند باشید، حتما از طرفداران پر و پا قرص Call of Duty خواهید بود. بازی که طرفداران زیادی دارد و روی هم رفته در تمامی سری ها قدرتمند عمل کرده است. در این مقاله در مورد Call of Duty: Infinite Warfare صحبت خواهیم کرد. بازی که در میان کاربران به اسم جنگ های بی نهایت شناخته می شود. این بازی همانند سری های پیشین سبکی اول شخص دارد. در طول بازی شما مبارزات در کهکشان را تجربه خواهید کرد.

اما اگر تصور می کنید که دشمنانتان آدم فضایی ها هستند، باید بگوییم که سخت در اشتباهید. زیرا هدف بازی، بردن شما به دنیایی بسیار دور از دنیای امروزی است. به زمانی که آدم ها می توانند به راحتی در سیارات دیگر رفت و آمد داشته باشند و حتی بر سر تصاحب سیارات دیگر با یکدیگر به جنگ بپردازند.
صاحبان کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوتر های شخصی می توانند این بازی جذاب و متفاوت را تجربه کنند.

جزئیات انتشار بازی call of duty infinite warfare Xbox One کمپانی Infinity Ward
جزئیات انتشار بازی call of duty infinite warfare Xbox One کمپانی Infinity Ward

به نظر می رسد سازنده بازی بهترین انتخاب را برای مراحل آغازین بازی داشته است. زیرا شاید کره زمین بهترین جا برای گرم شدن و آشنایی با نحوه بازی و کلید های بازی باشد. پس از این که کمی با روند بازی آشنا شدید، مورد حمله قرار خواهید گرفت و در ادامه متوجه می شوید که چطور از اسلحه استفاده کنید و چگونه تیراندازی کنید.
پس از گذر از این مرحله با کمک یک هواپیمای جنگی اتفاقات تازه ای را لمس خواهید کرد. با کمک این هواپیما می توانید به فضا بروید و راند بعدی بازی را تجربه کنید! در Call of Duty: Infinite Warfare لحظاتی را مشاهده خواهید کرد که دنیا به چیزی که ما می شناسیم، چندان شباهتی ندارد. شما پس از سفر به فضا با گروهی مواجه خواهید بود که در مریخ سکونت دارند و در همان جا زاد و ولد داشته اند.

این دسته از آدم ها دیگر خودشان را متعلق به کره زمین نمی دانند و به دنبال تشکیل حکومتی مستقل هستند. ماجرای بازی از آنجایی جالب می شود که متوجه می شوید ساکنان کره مریخ علاقه ای به زمینی ها ندارند. در واقع آن ها به یک باور نژادپرستانه رسیده اند و تصور می کنند تمامی ساکنان کره زمین لایق نابودی هستند. آنها به دنبال راه اندازی مبارزاتی هستند تا بتوانند به خواسته خود برسند و دیکتاتوری کره مریخ را به راه بیاندازند.

به طور کلی شما در بیشتر بازی Xbox در سفینه فضایی خود هستید و باید برای مبارزاتی که از بیرون رخ می دهد، آماده شوید. برای این کار می توانید از میز کنترل جنگی که در دسترس دارید، استفاده کنید. این اتفاق در مراحل اولیه بازی بسیار جذاب و دلچسب است. اما امکان دارد با پیشروی در بازی کمی خسته شوید و از روند کلی این اتفاق زده شوید.

از همان ابتدای بازی شما می توانید از میان اسلحه های متناسب با مبارزه یکی را انتخاب کنید و اسلحه جدید را با اسلحه ای که قبلتر از آن استفاده می کردید، تعویض نمایید. شما می توانید از این اسلحه ها در سه بخش تعریف شده بازی استفاده کنید. این سه بخش از مبارزات نفر به نفر روی زمین، مبارزات نفر به نفر در فضا و مبارزات سفینه ای تشکیل شده اند.

جزئیات انتشار بازی call of duty infinite warfare Xbox One کمپانی Infinity Ward
جزئیات انتشار بازی call of duty infinite warfare Xbox One کمپانی Infinity Ward

به طور کلی Call of Duty: Infinite Warfare شما را به زمانی بسیار فراتر می برد. به زمانی که برای پیگیری مبارزات خود به سفینه ها نیاز دارید. اگر چه این اتفاق تنها در این سری از بازی اتفاق افتاده است، اما باید اعتراف کرد که سازنده کارش را به درستی انجام داده است. شاید در میانه بازی تصور کنید که یک بازی جنگ ستارگانی را دنبال می کنید. چون مجبور هستید برای پیروزی در فضای مبارزه سفینه های دشمن را دنبال کنید و آن ها را نشانه بگیرید.

ظواهر در Call of Duty: Infinite Warfare

در مورد گرافیک و انیمیشن بازی هم باید اعتراف کرد که همه چیز خوب است. شبیه سازی در Call of Duty: Infinite Warfare قدرت بالایی دارد و مخاطب را راضی خواهد کرد. کاملا مشخص است که سازنده برای رسیدگی به جزئیات نمایشی بازی وقت زیادی را صرف کرده است. زیبایی انیمیشن های موجود در سطح بازی به قدری است که می توان گفت به بهتر دیده شدن سیر داستانی آن کمک به سزایی کرده است.
اما در مورد شخصیت پردازی Call of Duty: Infinite Warfare نواقصی به چشم می خورد. مثلا در بخش داستانی بازی خبری از کاراکتر منفی بازی یعنی “سلن کوخ” نیست و ما او را فقط در بخش انیمیشنی می بینیم. در مورد کاراکتر های بازی هم باید بگوییم که اکثر آن ها دارای یک نمونه واقعی هستند و عموما از روی چهره های معروف شبیه سازی شده اند.

به نظر می رسد Call of Duty: Infinite Warfare به نوبه خود یک اتفاق جدید است که پیشتر شبیه آن در هیچ کدام از سری بازی های Call of Duty اتفاق نیفتاده است. اگر از اتفاقات تازه در بازی های ویدئویی استقبال می کنید، به احتمال زیاد از Call of Duty: Infinite Warfare هم خوشتان خواهد آمد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + نوزده =