جزئیات انتشار بازی City Of Brass PS4 کمپانی Uppercut Games Pty Ltd

جزئیات انتشار بازی City Of Brass PS4 کمپانی Uppercut Games Pty Ltd

جزئیات انتشار بازی City Of Brass PS4 کمپانی Uppercut Games Pty Ltd

City Of Brass محصول استودیو Uppercut Games می باشد. استودیو سازنده این بازی تا به اکنون ۶ بازی ساخته و منتشر نموده که City Of Brass اولین تجربه این استودیو می باشد که از قضا بزرگترین محصولش هم به حساب می آید. جالب است بدانید که این بازی بسیاری از ایده هایش را از داستان های هزار و یک شب گرفته است .
و نحوه روند کلی آن به گونه ای است که در همان دقایق اولیه بازی مخاطب را درگیر داستانش کرده و مشخص می کند که به دنبال چه چیزی است و یا به اصطلاح مخاطب را خیلی سریع وارد جریان بازی می کند. حال ما قصد داریم که به بررسی این بازی بپردازیم. پس اگر مایلید تا در مورد این بازی پی اس ۴ بیشتر بدانید، در ادامه همراه ما باشید.

موضوع بازی City Of Brass
بازی City Of Brass دارای یک کاراکتر اصلی است که همه امور مربوط به داستان به او بر می گردد. این کاراکتر اصلی که در واقع شما کنترل آن را بدست دارید، یک دزد بوده که قصد تصاحب گنج های مخفی شده در یک شهر نفرین شده ای را داشته که عمر این شهر قدمت باستانی دارد.
کلیت داستان بازی را همین موضوع تشکیل می دهد و همان هم در واقع پیش زمینه ای برای این می باشد که شما را وارد جریان بازی کند. اینکه ساکنان گذشته این شهر به منظور حفاظت از گنج هایشان انواع تله ها را ایجاد کرده اند تا امثال شما را به واسطه آنها گرفتار سازند.

جزئیات انتشار بازی City Of Brass PS4 کمپانی Uppercut Games Pty Ltd
جزئیات انتشار بازی City Of Brass PS4 کمپانی Uppercut Games Pty Ltd

طراحی فضای بازی و حس و حال ناشی از آن
در این بازی شما شاهد مواردی خواهید بود که دیدن آنها برای شما تداعی کننده فضا و سبک فضاهای ایرانی و عربی می باشد. از جمله این موارد می توان به شکل و شمایل کاراکتر اصلی داستان، مجسمه هایی با طرح و نقش هخامنشی، فرش های قرمز و موسیقی اورینتال و مواردی دیگر اشاره نمود.علاوه بر اینها، ایده گرفتن از داستان های هزار و یک شب بر حس و حال ناشی از بازی افزوده و ممکن است که مخاطب را به یاد عنوان Prince of Persia بیندازد و او را به فضای آنجا ببرد.

امکاناتی که در اختیار قهرمان داستان قرار می گیرد
در طول این بازی سه آیتم در اختیار کاراکتر گذاشته می شود تا با استفاده از آنها بتواند چالش های گوناگون را با موفقیت پشت سر بگذارد. این سه آیتم عبارتند از: سه آرزو، یک شلاق و همچنین یک شمشیر نقش آرزوها در بازی از آنچه که فکرش را هم کنید پررنگ تر و با اهمیت تر است. بنابراین حواستان باشد که برای موارد بیهوده و پیش پا افتاده از آنها استفاده نکنید.
شما با استفاده از این آرزوها می توانید آیتم هایی که در بازی مهم تر و قوی تر هستند را باز کنید و در مواقع حساس و مهم از آنها استفاده نمایید. شلاق نیز در این بازی PS4 برای گیمر شئ خیلی کارآمدی محسوب می شود. شما با استفاده از شلاق می توانید دشمنانتان را به تسلیم شدن وادار کنید و یا در زمین انداختن و گیج کردن آنها از شلاق استفاده کنید.
همچنین با استفاده از شلاق می توانید چیزهایی که به سمت شما پرتاب می شوند را در جهت عکس برگردانید و یا اگر آیتمی در طول بازی توجه شما را به خود جلب کرد که بر روی زمین قرار داشت، با استفاده از شلاق آن را از روی زمین برداشته و از آن خود کنید. در این میان نقش شمشیر از همه کمتر بوده و بهتر است از آن فقط به هنگام زدن ضربه نهایی استفاده کنید. در غیر اینصورت کارایی دیگری که برای شما مفید واقع شود نخواهد داشت.

هدف بازی و میزان سختی آن
اگرچه هدف شما در همان ابتدای بازی مشخص می شود و همانطور که در ابتدای مقاله برایتان توضیح دادیم، ماموریت شما در بازی پیدا کردن گنج های پنهان شده است. اما این موضوع آنچنان هم که بنظر می رسد ساده نیست و شما در طول بازی با چالش های بسیاری مواجه خواهید شد. البته خوشبختانه شما می توانید میزان و درجه سختی بازی را به میل خودتان تنظیم نمایید.

جزئیات انتشار بازی City Of Brass PS4 کمپانی Uppercut Games Pty Ltd
جزئیات انتشار بازی City Of Brass PS4 کمپانی Uppercut Games Pty Ltd

یعنی اینکه نگاهی به تمایل و سلیقه خود بیاندازید و ببینید که تا چه میزانی دوست دارید به چالش کشیده شوید و چه آیتم هایی بر سر راه شما قرار گیرد. همچنین می توانید مواردی را که باعث به چالش کشاندن شما می شوند را نیز خودتان انتخاب نمایید. اینکه محدودیت زمانی داشته باشید یا نه و تا چه حد به وسیله تله ها و آیتم ها به چالش کشیده شوید.
همه به سلیقه خودتان بر میگردد. به عنوان مثال من اگر جای شما بودم، به شخصه تا میتوانستم میزان آیتم ها را افزایش می دادم. زیرا شکست دشمن به طور غیر مستقیم برای یک گیمر، عاقلانه تر و حرفه ای تر بنظر می رسد و همچنین امکان شکست نیز در آنصورت کاهش خواهد یافت.

انتشار این بازی بر روی انواع پلتفرم ها
اعلام شده که City Of Brass در سال جاری برای پلتفرم PC منتشر خواهد شد و در سال آینده نیز، شاهد انتشار این بازی سرگرم کننده برای پلتفرم های PS4 و همینطور Xbox One خواهیم بود.امیدواریم که توانسته باشیم اطلاعات سودمندی راجع به بازی City Of Brass در اختیارتان قرار داده باشیم.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − چهار =