جزئیات انتشار بازی Code Vein PS4 کمپانی Bandai Namco Entertainment

.

جزئیات انتشار بازی Code Vein PS4 کمپانی Bandai Namco Entertainment

مروری بر بازی Code Vein

ویژگی های اصلی

  • تاریخ انتشار: ۲۰۱۸
  • شرکت توسعه دهنده: باندای نامکو
  • ژانر: اکشن نقش آفرینی

این بازی در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوتر منتشر شده است. بازی محبوب Dark Soul سیستم مبارزاتی جالبی را وارد صنعت بازی ها کرده است. این بازی در دنیای آخرالزمانی رخ داده است و شخصیت اصلی بازی تشنه ی خون است و قادر به انجام کارهای ویرانگری است. در دموی ۲۰ دقیقه ای این بازی تنها تعدادی از این توانایی ها نشان داده شد، اما توانایی های بالقوه ی دیگری نیز وجود دارد که با ترکیبات منحصر به فرد نشان داده می شوند.
ترکیبات خاص در موقعیت های مختلف مفید خواهند بود، به خصوص اگر دشمن نسبت به یک عنصر خاص آسیب پذیر باشد. بازی Code Vein با سبک وحشتناکی ساخته شده و تصمیم دارد با مدل های شخصیتی غول پیکر و برجسته به نمایش درآید. اگر بازی های Dark Soul یا Bloodborne را انجام داده باشید، اصول بازی Code Vein نیز مشابه است. حمله و مسدودسازی با دکمه های مشخص شده انجام می شود، باید حملات و فریب دادن دشمنان را زمان بندی کنید، و در این صورت میبینید که دشمن آسیب پذیر بوده و شما از خطر دور می شوید.
بازی Playstation ۴ Code Vein متعادل سازی این حرکات را به خوبی انجام داده است، با این حال برخی قسمت ها نیاز به بررسی مجدد داشتند که احتمالا تا زمان انتشار کامل، بهبود پیدا می کنند. یکی از تفاوت های اساسی در روش بازی Code Vein وجود همگرایی Al است. Mia -که لباس بسیار جالبی بر تن دارد و تفنگی در دست دارد- همیشه در اطراف است و پشتیبانی مبارزات را ارئه داده و در نقاط سخت شما را احیا می کند. در ابتدا، حضور او مرتعش و چرخشی است، و نظرات او درباره ی دشمنان و موارد دیگر، مزاحم تلقی می شود. اما کم کم پس از اینکه صدها بار خود را زخمی می کنیم و به کمک او نیاز پیدا می کنیم، احتمالا حضور او را ضروری تر حس می کنیم.
البته باید توجه کرد که Mia یکی از حواس پرتی ها  در مبارزات نیز است. در حالی که هیولاها بر تکه تکه کردن او متمرکز هستند می توانید به راحتی از جناح به آن ها حمله کرده و با به سرعت بهبود یابید. این پویایی در جنگ اصلی بسیار مفید است. متاسفانه، او می تواند گاهی بسیار ناخوشایند و غیرقابل پیشبینی باشد. Mia ممکن است بدون آگاهی ما به دشمن نزدیک شود و شاید نتواند همیشه به آرامی و مخفیانه حرکت کند. این موضوع کمی ناامیدکننده است، و مشخص نیست که آیا اقدامات همراه می تواند براساس نقشه های سبک بازی ما تغییر کنند یا خیر. به هر حال، این ویژگی کامل است، زیرا مقدار دقت قابل توجهی را به نقش آفرینی با پتانسیل مورد نظر ارائه می دهد.
اینکه آیا بازی Code Vein از ویژگی بازی های چندنفره بهره مند باشد یا خیر هنوز مشخص نیست. با این حال، احتمالا بازی همزمان دو متحد با هم لذت بخش تر خواهد بود. نگرانی اصلی ما برای این بازی این است که Code Vein چگونه قرار است خود را در قالب روح قرار دهند. وقایع در دنیای آخرالزمانی و با حضور شخصیت های کاملا واضحی اتفاق می افتد. به نظر می رسد بازی Code Vein یک بازی نقش آفرینی بسیار مناسب خواهد بود که متناسب با ساختاری که از آن الهام گرفته، ساخته شده است.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + چهار =