جزئیات انتشار بازی Crash team racing Nitro PS4 کمپانی Beenox

جزئیات انتشار بازی Crash team racing Nitro PS4 کمپانی Beenox

.

جزئیات انتشار بازی Crash team racing Nitro PS4 کمپانی Beenox

مروری بر بازی Crash team racing Nitro

ویژگی های اصلی

  • شرکت توسعه دهنده: بیناکس
  • شرکت منتشر کننده: اکتیویژن
  • مجموعه: Crash Bandicoot
  • پلتفرم ها: نینتدو سوییچ، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان
  • تاریخ عرضه: ۲۱ ژوئن سال ۲۰۱۹
  • ژانر: مسابقه ای
  • حالت ها: تک نفره، چند نفره

بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled بازی مسابقه ای جدیدی است که توسط شرکت بیناکس (Beenox) تولید شده و توسط شرکت اکتیویزیشن (Activision) منتشر شده است. این بازی نسخه ریمستر بازی Crash Team Racing است، که توسط شرکت ناتی داگ (Naughty Dog) برای پلتفرم پلی استیشن عرضه شده بود. این بازی قرار است در تاریخ ۲۱ ژوئن سال ۲۰۱۹ (۳۰ خرداد سال ۹۸) برای پلتفرم های نینتدو سوییچ، PlayStation ۴ و ایکس باکس عرضه شود.

جزئیات انتشار بازی Crash team racing Nitro PS4 کمپانی Beenox

طبق گفته های شرکت سازنده، قیمت این بازی ۳۹٫۹۹ دلار خواهد بود. بازی از لحاظ ویژگی های بصری بهبود بسیاری پیدا کرده است. در این بازی محیط های جدید و متنوع با جزئیات بسیار را خواهیم دید. بعلاوه ، در این بازی شخصیت های کوکو (Coco)، یعنی خواهر کرش نیز حضور دارد و بازیکن می تواند آن ها را انتخاب و با آن ها مسابقه دهید . بازی Crash Team Racing Nitro Fueled دارای هر دو نسخه آنلاین و آفلاین خواهد بود و این ویژگی ای است که آرزوی اکثر طرفداران این مجموعه بوده است.

این بازی در جریان رویداد گیمز اوارد (Games Award) در تاریخ ۶ دسامبر سال ۲۰۱۸ معرفی شد.
این بازی نیز مانند بازی N. Sane Trilogy از امکانات جدید ساخته شده، و محتوای جدید از جمله آهنگ های جدید، بازی های آنلاین و سفارشی سازی کارت و همچنین شخصیت اصلی یعنی نیترو اکسید (Nitros Oxide) ، که شخصیت اصلی در بازی اصلی بوده در این بازی وجود دارند. جدا از بازسازی شخصیت ها، ماشین و اقلام موجود در بازی، نسخه جدید دارای ماشین ها و نقشه های بیشتری نسبت به نسخه اصلی خواهد بود. طبق آخرین جزئیات منتشر شده بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled احتمالا با تاخیر برای کنسول نینتدو سوییچ عرضه می شود.

جزئیات انتشار بازی Crash team racing Nitro PS4 کمپانی Beenox

در جریان رویداد گیمز اوارد قرار شد بازی Crash Team Racing به طور رسمی در تابستان سال بعد عرضه شود. اما این احتمال وجود دارد که این بازی به طور همزمان برای همه کنسول ها در دسترس قرار نگیرد. حتی با اینکه گفته شد زمان عرضه بازی برای همه سیستم ها در ماه ژوئن خواهد بود، اما ممکن است نسخه نینتدو سوییچ با کمی تاخیر عرضه شود. این خبر در توییتر کورتج “retrogames” اعلام شد، کسی که بیان کرد تاریخ عرضه بازی در سایت رسمی بازی، برای پلتفرم نینتدو سوییچ از ۲۱ ژوئن به “به زودی” تغییر پیدا کرده است. درباره این موضوع اطلاعاتی از شرکت اکتیویژن خواسته شده، اما پاسخی دریافت نشد.
با این حال، عجیب است که تاریخ عرضه برای کنسول نینتدو سوییچ “به زودی” نمایش داده می شود، در حالی که تاریخ عرضه بازی برای نسخه های ایکس باکس وان و بازی پلی استیشن ۴ همچنان ۲۱ ژوئن سال ۲۰۱۹ نمایش داده می شود. دلیل اینکه چرا عرضه بازی به تعویق خواهد افتاد کمی نامشخص است. بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy پس از عرضه برای کسنول پلی استیشن ۴، با یک سال تاخیر برای کنسول نینتدو سوییچ عرضه شد، اما این به علت پلتفرم اختصاصی سونی بود. البته، به طور کلی می دانیم که این بازی همچنان در سال آینده برای کنسول نینتدو سوییچ عرضه می شود. در هر حال این بازی در تاریخ ۲۱ ژوئن سال ۲۰۱۹ برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه می شود.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × چهار =