جزئیات انتشار بازی dark souls 3 PS4 کمپانی From Software

جزئیات انتشار بازی dark souls 3 PS4 کمپانی From Software

جزئیات انتشار بازی dark souls 3 PS4 کمپانی From Software
جزئیات انتشار بازی dark souls 3 PS4 کمپانی From Software

سری بازی های Dark Souls برای بسیاری از گیمرها و علاقمندان به بازی های ویدئویی شناخته شده است. این سری بازی ها همواره روند خوبی را طی کرده اند. به طوری که مخاطب چیزی به جز کیفیت را از این بازی انتظار ندارد. ما تصمیم داریم در ادامه در مورد سری سوم از این بازی با شما صحبت کنیم. نسخه ای که به همه نشان داد می توان با ارائه نسخه های جدیدتر، قدرتمندتر و خارق العاده تر پا به میدان گذاشت.

بررسی بیشتر بازی Dark Souls III
“استودیوی فرام سافت ور” ثابت کرده است در کارش خبره است. ما در نسخه های پیشین شاهد کیفیت و مهارتی بودیم که شبیه به آن در بازی های ویدئویی زیادی دیده نشده است. حالا این استودیوی با عرضه Dark Souls III نشان داده است که در نسخه جدید بازی پلی استیشن هم همه چیز رو به راه است و می توان کماکان به نسخه های بعدی این سری از بازی امیدوار ماند. بدون مبالغه می توان Dark Souls III را یکی از بهترین و خارق العاده ترین اثرات این استودیو دانست.
بسیاری از گیمرها تصور می کردند با تجربه بازی Dark Souls III، به دنیایی شبیه به نسخه های پیشین خواهند رفت. گذر کردن از محیط های تکراری و مبارزه با دشمنان با سبک و سیاقی تعریف شده چیزی بود که ما در تمامی این سالها در مورد نسخه های جدید بازی های معروف دیده بودیم. اتفاقی که به وفور برای سری بازی های Assassin’s Creed و Call of Duty افتاده بود.

جزئیات انتشار بازی dark souls 3 PS4 کمپانی From Software
جزئیات انتشار بازی dark souls 3 PS4 کمپانی From Software

در واقع باید پذیرفت که عرضه سالانه این بازی های مشهور اتفاقی تلخ را برای بهترین سری بازی های ویدئویی دنیا رقم زد. مخاطبان پذیرفته بودند که بدون مواجهه شدن با اتفاقات تازه، در میان روال تکراری این سری بازی ها گرفتار شوند. اما حالا Dark Souls III نشان داده است که در هر برهه و هر زمانی می توان با ویژگی های منحصر به فرد، مخاطب را هیجان زده کرد.
Dark Souls III اصالت نسخه های پیشین خود را حفظ کرده است، اما در عین حال بسیار منحصر به فرد و خارق العاده است.
داستان بازی Dark Souls III مرموز و پیچیده است. اگر می خواهید با این دنیای سحرانگیز بیشتر آشنا شوید، باید زمان زیادی را صرف کنید. شاید بد نباشد که در بخش های مختلف بازی حضور داشته باشید تا به پاسخ بسیاری از سوالاتتان برسید. برخوردار بودن این سری از بازی از روایت داستانی غیر خطی را می توان به عنوان یکی از ویژگی های مثبت آن نام برد. قرار نیست که در طول بازی یک روند داستانی مشخص را دنبال کنید و همین مسئله به جذاب تر شدن بازی کمک به سزایی کرده است.
اگر تجربه بازی در نسخه های پیشین این سری از بازی Playstation 4 را داشته باشید، حتما می دانید که می توانید خودتان دست به کار شوید و به شخصیت پردازی بپردازید. این اتفاق در نسخه سوم بازی هم افتاده است. شما می توانید با در اختیار داشتن امکانات مختلف به ریزترین ویژگی های کاراکتر مورد نظرتان توجه کنید. در ادامه می توانید برای شخصیت تازه متولد شده کلاس تعریف کنید.
به این ترتیب شخصیت تازه می تواند یک ساحر، مزدور، شوالیه و… باشد. در این بخش با طیف وسیعی از گزینه ها مواجه خواهید بود که می توانید یکی را انتخاب کنید و برای حضور در بخش های بعدی بازی آماده شوید.
مراحل بازی و دشمنان در Dark Souls III به گونه ای طراحی شده اند که حسابی گیمر را به چالش بکشانند. البته چنین عملکردی از سوی سازنده اصلا دور از ذهن نیست.
زیرا در نسخه های گذشته این سری بازی هم شاهد چنین اتفاقی بوده ایم.
تصور نکنید که چالش ها تنها در بخش هایی از بازی دیده می شوند. در واقع هر مرحله از بازی یک چالش است که برای گذشتن از انها باید سیاست های درست داشته باشید. در Dark Souls III مناطق مختلفی وجود دارد. گاهی این مناطق به قدری گسترده و پیچیده هستند که برای یافتن راه درست، حسابی گیج می شوید. برخی از مسیرهای بازی چنان پیچیده هستند که روال داستان را کمی سخت می کنند.

جزئیات انتشار بازی dark souls 3 PS4 کمپانی From Software
جزئیات انتشار بازی dark souls 3 PS4 کمپانی From Software

اما اگر در این مسیرها به دنبال راه میانبر بگردید، می توانید مسیر بازی را راحت تر طی کنید. طراحی بازی آن را در میان با کیفیت ترین ها جای داده است. فضاهای مختلف به خوبی طراحی شده اند و حس و حالی که در بطن بازی در جریان است را به خوبی به بیننده القا می کند. شما در طول بازی با دشمنانی رو به رو هستید که هر کدام ویژگی های خاص خودشان را دارند. باید بپذیرید که هیچ کدام به هم شبیه نیستند و برای اینکه بتوانید از شرشان خلاص شوید، باید راه مخصوص به خودشان را پیدا کنید.
دشمنانتان ۵۰ نوع مختلف را شامل می شوند و هر کدام به نحوی در روال بازی غافلگیرتان خواهند کرد. یادتان باشد که دشمنانتان را جدی بگیرید. در صورتی که به آنها بی توجه باشید و یا برای نابودیشان استراتژی نچینید، خواهید دید که چطور در مبارزات شکست می خورید.

حرف آخر در مورد Dark Souls III
اگر نسخه های پیشین Dark Souls را تجربه کرده اید، بدون ترس به سراع نسخه سوم این بازی بروید. قرار نیست تا این نسخه تازه، تمام تصورات خوبی که از این سری بازی داشته اید را خراب کند. بلکه کمک می کند تا به یک باور تر و تازه تری در مورد این سری از بازی و سازنده آن یعنی استودیوی فرام سافت ور برسید.
عده ای از کارشناسان عقیده دارند که شاید بهتر باشد برای اینکه این سری از بازی همواره در اوج بماند، برای مدتی به دست فراموشی سپرده شود و نسخه تازه تری از آن روانه بازار نشود. اما در مقابل کارشناسانی هم معتقدند که استودیوی سافت ور کارش را بلد است و نیازی به وقفه های طولانی مدت نیست.
باید دید که در ادامه این استودیو چه تصمیمی می گیرد و آیا در صورت عرضه نسخه تازه، باز هم می توان به آینده این سری بازیها امیدوار بود یا نه؟

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + 20 =