جزئیات انتشار بازی Dark Souls Trilogy PS4 کمپانی FromSoftware

.

جزئیات انتشار بازی Dark Souls Trilogy PS4 کمپانی FromSoftware

بازی Dark Souls Trilogy اواخر امسال برای پلتفرم های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه می شود
کمپانی باندای نامکو (Bandai Namco) بازی Dark Soul Trilogy را در بخشی از رویداد گیمزکام ۲۰۱۸ معرفی کرد، این بازی مجموعه ی کاملی از سه بازی چالش برانگیز است. بازی Dark Soul Trilogy در تاریخ ۱۹ اکتبر برای پلتفرم های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد، و قیمت این بازی ۸۰ دلار می باشد.
این مجموعه شامل بازی های Dark Soul: Remastered، Dark Soul II: Scholar of the First Sin، و Dark Soul III: The Fire Fades Edition می باشد.
پس هر سه این بازی های به همراه آخرین محتوای قابل دانلود منتشر شده در یک بسته قرار گرفته اند. این بازی ها به صورت جعبه ای فلزی عرضه خواهد شد. اولین بازی Souls یعنی بازی Playstation ۴ Demon’s Souls در این بسته قرار نخواهد گرفت. جن تسانگ مدیر اجرایی کمپانی باندای نامکو در بیانیه ای اعلام کرد: ” بازی Dark Souls Trilogy برای افرادی که مجموعه بازی های Dark Souls را انجام نداده اند، فرصتی است تا تاثیرگذارترین مجموعه بازی های ویدیویی دهه ی گذشته را تجربه کنند.” “جادوی بازی Dark Souls در توانایی به چالش کشیدن بازیکنان با گیم پلی بسیار جذابش است و حس بی نظیری از به دست آوردن پاداش و شکست رئیس های سرسخت را به بازیکنان القا می کند.”
طبق گقته های کمپانی باندای نامکو، بازی Dark Souls Trilogy به غیر از نسخه های محدود فیزیکی در کشور امریکا، به صورت دیجیتالی نیز عرضه خواهد شد. در حالی که بازی Dark Souls تا کنون معرفی نشده است، اما نسخه ی Dark Souls: Remastered قرار است در تاریخ ۱۹ اکتبر (یعنی دقیقا روزی که نسخه ی Trilogy بازی برای پلتفرم های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه می شود) برای پلتفرم نینتدو سوییچ عرضه شود. کمپانی باندای نامکو قصد دارد بازی Solaire of Astora Amiibo را نیز در همان روز عرضه کند.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 4 =