جزئیات انتشار بازی Darksiders:Warmastered Edition PS4 کمپانی Vigil Games

جزئیات انتشار بازی Darksiders:Warmastered Edition PS4 کمپانی Vigil Games

جزئیات انتشار بازی Darksiders:Warmastered Edition PS4 کمپانی Vigil Games
جزئیات انتشار بازی Darksiders:Warmastered Edition PS4 کمپانی Vigil Games
عده ای از ما بازی های ویدئویی را خیلی ساده تصور می کنیم. خیال می کنیم این بازی ها رسالتی به جز سر گرم کردن مخاطب ندارند. در صورتی که پشت بسیاری از بازی های ویدئویی هزاران تفکر خوابیده است و ناخودآگاه اطلاعاتی را به مخاطب القا میکنند. برخی از این بازی ها پلی استیشن می توانند سیگنال های مثبت برای کاربر ارسال کنند و برخی دیگر می توانند انرژی های منفی را در وجودش طنین انداز نمایند.
Darksiders: Warmastered Edition از جمله بازی های ویدئویی است که گویا با هزاران تفکر به مرحله اجرا رسیده است. در ادامه با ما همراه باشید تا کمی بیشتر در مورد Darksiders: Warmastered Edition با شما صحبت کنیم.
در مورد بازی Darksiders: Warmastered Edition بیشتر بدانیم
نخستین بار در سال ۲۰۱۰ میلادی بود که نام بازی Darksiders از گوشه و کنار شنیده می شد. این بازی سبکی اکشن داشت و از تمامی کنسول های نسل هفتمی پشتیبانی می کرد. علاوه بر کنسول های بازی، دارندگان کامپیوترهای شخصی هم می توانستند Darksiders را تجربه کنند. این بازی پس از معرفی با استقبال بسیار خوبی از سوی کارشناسان و مخاطبان همراه شد و کمپانی سازنده آن خیلی زود به یک موفقیت نسبی دست پیدا کرد.
Darksiders توانست در میان نظرسنجی ها و رتبه دهی های سایت های معتبر به امتیاز ۸۳ از ۱۰۰ برسد که خب امتیاز قابل قبولی بود. استقبال خوب مخاطبان از این بازی موجب شد تا Darksiders به فروشی بیش از ۱ میلیون نسخه برسد. همه چیز خوب پیش می رفت تا در نهایت در سال ۲۰۱۳ میلادی ناشر بازی که THQ نام داشت ورشکست شد. گویا این اتفاق پایانی تلخ برای Darksiders بود.

جزئیات انتشار بازی Darksiders:Warmastered Edition PS4 کمپانی Vigil Games
جزئیات انتشار بازی Darksiders:Warmastered Edition PS4 کمپانی Vigil Games

اما پس از مدتی زمزمه هایی مبنی بر بازسازی بازی به گوش رسید. خبری که برای بسیاری از مخاطبان نوید دهنده اتفاقات خوب گذشته بود. بدین ترتیب پس از مدتی بازی Darksiders: Warmastered Edition به بازار عرضه شد. دارندگان کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس و رایانه های شخصی می توانستند این بازی جدید و البته پرطرفدار را تجربه کنند.
نقد و بررسی بازی Darksiders: Warmastered Edition
اگر تا به حال وارد دنیای شگفت انگیز بازی Darksiders: Warmastered Edition نشده اید، می توانید با خیال راحت ما را در ادامه این مقاله دنبال کنید. ما سعی می کنیم بدون برملا کردن بخش های مختلف بازی Playstation 4 ، با یک دید کلی به نقد و بررسی آن بپردازیم.
بگذارید از زمان های قبل شروع کنیم. درست از زمانی که کهکشان ها تازه تشکیل شده بودند و امپراطوری های بهشت و جهنم در نزاع و درگیری با هم قرار داشتند. از آنجایی که هیچ یک از این امپراطوری ها نمی توانست پیروز میدان شود و تصمیم بر آن شد تا از شورایی به عنوان شورای سوخته کمک گرفته شود. وظیفه اصلی این شورا برقراری نظم و ارتباطی صحیح مابین امپراطوری های در تلاطم بود.
برای محقق شدن اهداف این شورا نیاز بود تا از ۴ سوارکار آخرالزمانی کمک گرفته شود. این سوارکاران که مرگ، خشم، نزاع و جنگ نام داشتند، باید خودشان را در درگیری های دو امپراطوری وارد می کردند تا در نهایت حالت تعادل و معمول را برقرار سازند.
در حین همین اتفاقات زمزمه هایی مبنی بر وجود انسان ها شنیده شد. شورای سوخته معتقد بود که انسان ها می توانند نظم از بین رفته در دنیا را به آن برگردانند.
به همین دلیل انسان ها را به عنوان سومین امپراطوری معرفی کردند. در ادامه شاهد میانجیگری اعضای شورای سوخته هستیم که آتش بسی را مابین دو امپراطوری بهشت و جهنم به وجود می آورد. تمام اعضای شورا بر این باورند که با کمک امپراطوری سوم یعنی انسان ها می توان برای همیشه به این نزاع همیشگی پایان داد.
در ادامه بازی به چند هزار سال بعد می رویم. در جایی که انگار باید منتظر یک جنگ بزرگ و البته نهایی بود.

جزئیات انتشار بازی Darksiders:Warmastered Edition PS4 کمپانی Vigil Games
جزئیات انتشار بازی Darksiders:Warmastered Edition PS4 کمپانی Vigil Games

در وضعیتی که ارتش شیاطین و فرشتگان به سختی با هم درگیر شده اند و گویا انسان ها را نیز در خود گرفتار کرده اند.
از آنجایی که جنگ به عنوان شخصیت اصلی بازی در نظر گرفته شده است، بازی را در وادی تازه تری وارد می کند. وقتی خبر می رسد که به دلیل این اختلافات و اتفاقات آخرالزمان جلو افتاده است، جنگ به عنوان شخصیت اصلی بازی تصمیم می گیرد تا به صورت اصولی و ریشه ای به بررسی وضعیت موجود بپردازد.
همان طور که می بینید Darksiders: Warmastered Edition حرف های تازه ای برای گفتن دارد. هدف سازنده این بازی انتقال روایاتی است که از کتاب مکاشفه یوحنا نشات می گیرد و سعی دارد تا این روایات را با جذابیت های هالیوودی در آمیزد. اگر چه در دل بازی اتفاقات عجیب و ورای تصوری رخ نمی دهد، اما کماکان از جذابیت لازم برخوردار است و هیچ وقت شما را در حین بازی ناامید نمی کند. در کل شما در طول بازی شاهد صحنه ها و اتفاقات اکشنی خواهید بود که تجربه آن خالی از لطف نیست.
حرف آخر
باید اعتراف کرد که بازی Darksiders: Warmastered Edition مجموعه ای از ضعف ها و قدرت هاست که البته در نهایت نقاط مثبت آن بیشتر خواهد بود. این بازی توانست اتفاقات تازه تری را برای نسل هشتم رقم بزند. اتفاقی که در سال های اخیر خیلی کم به آن پرداخته شده است. به هر حال می توان گفت Darksiders: Warmastered Edition ارزش یک بار تجربه کردن را خواهد شد. این بازی می تواند شما را به دنیایی وارد کند که شاید پیش از این در هیچ یک از بازی های ویدئویی تجربه نکرده اید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 3 =