جزئیات انتشار بازی Days Gone 2019 PS4 اس آی ای بند استادیو قسمت اول

.

جزئیات بازی پلی استیشن ۴ Days Gone ساخته شده توسط کمپانی SIE Bend Studio: تاریخ انتشار، پیش نمایش­ها، گیم پلی و جزئیات دیگر

بازی Days Gone آخرین بازی انحصاری مربوط به استودیوهای سونی است. این بازی، توسط شرکت سونی باند توسعه یافته است، این بازی، بازی­ای برای بقا در دنیای آخرالزمانی جهان‌باز است که در آن زامبی­ها، بزرگترین تهدید در زمین هستند. متاسفانه، مدت زیادی را در انتظار این بازی سپری کرده­ایم. بازی Days Gone در واقع یادآور خاطرات بازی­هایی مانند Naughty Dog، The Last of Us (و سری­های آینده ی بازی The Last of Us 2) می­باشد.  باید فکر کنیم که بازی Walking Dead، Sons of Anarchy را ملاقات کرده و در این صورت احتمالا نظراتی در این­باره خواهید داشت. و حالا، بالاخره تاریخ انتشار این بازی را بدست آورده­ایم. احتمالا تا کنون بازی Deacon St. John را انجام داده اید، این بازی درباره موتور سوار سرکشی است که در دنیای آخرالزمان زندگی می­کند. شرکت سونی باند اخیرا دو پیش­نمایش از این بازی را در نمایش E3 ارائه کرده است، و نشان داده که وقایع ممکن است بسته به عملکرد بازیکن، متفاوت باشند، که این موضوع باعث می­شود بازی جالب ­تر از قبل ­شود.

Days Gone چیست؟

Days Gone یک بازی به سبک اکشن و ماجراجویی و ترسناک است که توسط شرکت سونی باند این عنوان را دریافت کرده است. با الهام از بازی­های The Last of Us و Sons of Anarchy، شما به عنوان موتور سوار سرکشی بازی می­کنید که در تلاش برای پیدا کردن راهی به دنیای آخرالزمان است، دنیایی که اخیرا یک پاندمی جهانی را تحمل کرده است. این بازی بر Unreal Engine 4 اجرا خواهد شد و تولید آن در ژانویه سال ۲۰۱۵ کامل شده است، یعنی حداقل سه سال صرف عرضه­ی این بازی شده است.

تاریخ انتشار بازی Days Gone Playstation ۴ این بازی چه زمانی عرضه می­شود؟

از قبل می­دانستیم که احتمالا تاریخ انتشار این بازی سال ۲۰۱۹ می باشد، اما از آنجایی که این بازی توسط شرکت سونی ساخته شده، اکثر طرفداران درباره­ی تاخیر انتشار بازی متعجب شده­اند. شرکت سونی درباره­ی علل تاخیر در انتشار بازی، سکوت اختیار کرده است، و این سکوت باعث شده برخی افراد در فضای مجازی درباره این دلایل چیزهایی بگویند و یکی از این علل را نارضایتی ناشر از عنوان بازی بدانند.

Bošnjak در تویتر خود نوشته است: “تاخیر در انتشار بازی Days Gone صرفا تصمیمی تجاری است.” بیشتر خبرگذاری ها اعلام کرده بودند که این بازی بسیار برحسته در آغاز سال مالی ۲۰۱۹ سونی منتشر خواهد شد، اما خبرهای دقیق­تر حاکی از آنند که این بازی Days Gone در تاریخ ۲۲ فوریه سال ۲۰۱۹ به طور اختصاصی برای پلی استیشن ۴ راه اندازی خواهد شد.

مرکزخرید

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × دو =