جزئیات انتشار بازی Dead Cells PS4 کمپانی Motion Twin

جزئیات انتشار بازی Dead Cells PS4 کمپانی Motion Twin

جزئیات انتشار بازی Dead Cells PS4 کمپانی Motion Twin

جزئیات انتشار بازی Dead Cells PS4 کمپانی Motion Twin

بازی Dead Cells پس از موفقیت در کنسول PC برای PS4 عرضه شد. در سایه گیم پلی عالی و بروزرسانی هایی که برای این بازی منتشر شد، جذابیت بازی افزایش یافت. باید اذعان کرد که این بازی نه تنها اعتیاد آور است بلکه استانداردهای جدیدی را در زمینه این ژانر معرفی می کند.بازی به شدت بر روی مبارزات تاکید دارد. پلتفرم بازی سبک است اما اکتشاف و جستجو در این جهان پر از تهدید و خطر جایی ندارد.
این حجم از تنوع است که همه چـیـز را تـازه نـگه مـی دارد. اکثـر حرکـات بـازی PlayStation4 در دو پـرش و یـک dash خـلاصـه می شود. شما از این حرکت ها برای حرکت در صفحه ی دوبعدی و نقل مکان به محلی دیگر استفاده می کنید، اما کار همیشه به این سادگی نیست. بر سر راه شما لشکری از دشمن قرار گرفته که هر یک اسلحه و الگوی حمله ی منحصر بفرد خود را دارا می باشد. در هر مرحله با دشمنانی جدید مواجه می شوید که یک خطر جدی محسوب می شوند، اما اگر دل به کار بدهید، هر اسلحه ای که به آن دست یافته اید به گزینه ای مطمئن در حین نبرد تبدیل می شود.

جزئیات انتشار بازی Dead Cells پلی استیشن 4 کمپانی Motion Twin
جزئیات انتشار بازی Dead Cells پلی استیشن ۴ کمپانی Motion Twin

از شمشیرها، کمان ها و تیرهای ساده تا شلاق برقی، خنجر دو قلو، نیزه و شمشیر آتیشن، همه و همه به کمک شما می آیند. میزان سفارشی بازی تسلیحات سرسام آور است. خنجر به شما کمک می کند تا به سرعت به دشمن خود حمله کنید و با یک power up ضربه ی اساسی را به او وارد نمایید. می توانید با قداره به زمین ضربه بزنید و تا یک محدوده ی وسیع به دشمنان اسیب وارد کنید. برخی کمان ها در صورت پرتاب بی وقفه تیر مانند مسلسل عمل می کنند.
بازی Dead Cells با وجود مسائل فوق به شدت جذاب می شود. از حرکت چست و چابک و قابلیت dash شخصیت اصلی تا خنجری که به سرعت از نیام بیرون کشیده می شود، همگی باعث می شوند که از بازی رضایت داشته باشید. کنترل شخصیت آنقدر خوب است که واقعا فکر می کنیم تا کنون چنین تجربه ای نداشته ایم.ساختار تعاملی بازی تغییر کرده و مسیرهای جدیدی به سمت خروجی درست می شود.
اما در حالت کلی، دشمنانی که در محیط ساکن هستند یکسان باقی می مانند. در سایه ی این مسئله، هر محل منحصربفرد می شود. اینطور به نظر می رسد که شما به سمت یک جهان واقعی می روید و صرفا با یک صحنه دو بار مواجه نمی شوید.در همین حال که خصوصیت permadeath باعث می شود که شما پس از هر بار مردن به اولی بازی منتقل شوید، سیستم ارتقای مداوم شخصیت باعث می شود که این مرگ بیهوده به نظر نرسد.

جزئیات انتشار بازی Dead Cells PS4 کمپانی Motion Twin
جزئیات انتشار بازی Dead Cells PS4 کمپانی Motion Twin

بهبود مداوم از طریق استفاده از بقایای اجساد دشمنان امکان پذیر است. از جمله ی این بهبودها می توان به معجون افزایش جان، حفظ طلا در هنگام مرگ و تسلیحات تصادفی در هنگام شروع بازی اشاره کرد. اکنون هر بار اجرای بازی برای معنا خواهد داشت به این معنا که با بازکردن آپگریدهای جدید می توانید سرنوشت خود در بازی را تغییر دهید. قطعا این تجربه یک تجربه ی دشوار است، اما وجود ارتقای مداوم در بازی باعث می شود که بازی عادلانه تر شود.
ترکیب ارتقای مداوم و جهش باعث شده است که این بازی عادلانه شود. برخی اوقات دشواری بازی کمی بی رحمی محسوب می شود، مخصوصا زمانی که با غول مرحله اخر مبارزه می کنید، اما هیچ وقت غیر منطقی نخواهد بود. همیشه و در هر مبارزه ای راه حلی وجود داشته و در دشمن شما یک نقطه ضعف وجود دارد، تنها باید آن را پیدا کنید. زمانی که حل این معماها را در کنار مبارزات بازی قرار می دهیم، ورود به چالش های بازی برای شما سرگرم کننده خواهد بود.
اگر خیلی از سرشاخ شدن با دشمنان احساس خوبی به شما دست نمی دهد، هنر و زیبایی به کار گرفته شده در بازی و محیط های بیرونی شما را ارضا می کنند. جزئیات طراحی شده در بازی شگفت انگیز است، از موانعی که در راهروها قرار گرفته تا دشمنانی که به شدت ترسناک هستند. انیمیشن بازی آنقدر خوب طراحی شده که در آن هر پیکس یک هدف را دنبال می کند، حتی پیکسل های پرت در بازی هم باعث ایجاد حص در فضا می شوند. بازی Dead cells ژانر rogue-lite را ارتقا داده است. ترکیب مبارزات عجیب و غریب، تنوع بالای تسلیحات و زیبایی محیط بازی باعث می شوند که چند بار به سراغ این بازی بیاییم.

مرکز خرید دات کام

کلیدواژه : کمپانی Motion Twin
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × سه =