جزئیات انتشار بازی Dead or Alive 6 XBox One کمپانی Team Ninja

جزئیات انتشار بازی Dead or Alive 6 XBox One کمپانی Team Ninja

جزئیات انتشار بازی Dead or Alive 6 XBox One کمپانی Team Ninja

جزئیات انتشار بازی Dead or Alive 6 XBox One کمپانی Team Ninja

Dead or Alive 6 عنوان یکی از بازی های مبارزه ای بوده که در سال ۲۰۱۹ برای کنسول x box one انتشار یافت. این بازی ساخته شده استودیو تیم نینجا بوده و دنباله بازی Dead or Alive 5 می باشد.

کیفیت بازی Dead or Alive 6 برای ایکس باکس وان
این بازی برای دارندگان کنسول ایکس باکس وان از رزولوشن و کیفیت بالایی برخوردار است.استریو سازنده این بازی کیفیت آن را با رزولوشن ۴k اعلام کرده است و در مقایسه با کنسول های رقیب ( Ps4 ) کیفیت اجرایی بازی بر روی دستگاه ایکس باکس وان بیشتر بوده است.پشتیبانی از فریم ۶۰ بر ثانیه ( ۴k ) برای کنسول ایکس باکس وان باعث می شود که حداکثر زیبایی گرافیکی این بازی را بتوان مشاهده کرد.
آنچه که باید مد نظر داشت این است که این نسخه بازی را می توان به صورت HDR برخوردار بود و این بازی ) Dead or Alive 6 ) در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم ایکس باکس وان منتشر شده است.هر چند که بازی با تأخیرات زیادی همراه بود و علت این تأخیرات برای بهبود نسخه آن بود، سرانجام در زمانی دیگر این بازی پخش و عرضه شد.

تهیه و خرید بازی زنده و مرده ۶، x box one
معمولا در بازی های مانند Dead or Alive 6 که در سبک مبارزه و نبرد خلاصه می شوند با داستان ویژه ای روبرو نخواهیم بود، هر چند که این بازی دارای یک داستان است که در هر نبردی کاراکترها گفتگو های گوناگونی را خواهند داشت.هم اکنون در این بازی با ۲۷ کاراکتر روبرو می شوید که همگی کاراکترها به جزء Nice و Dieg از بازی قبلی گرفته شده اند و در این بازی هم خواهند بود. انتظار می رود که برای بازی ها کاراکترهای جدیدی اضافه شود.

جزئیات انتشار بازی Dead or Alive 6 XBox One کمپانی Team Ninja
جزئیات انتشار بازی Dead or Alive 6 XBox One کمپانی Team Ninja

گیم پلی بازی Dead or Alive 6 ویژه کنسول ایکس باکس وان
بازی Dead or Alive 6دارای گیم پلی جدیدی است که در نبردهای بازی با آن روبرو می شوید.برای افرادی که به تازگی به این بازی مشغول شده اند باید از FATAL RUSH استفاده کنند تا کاراکترشان حرکت (Combo ) کند کافی است که این دکمه را چند بار فشار دهند.برای تمام نشدن نوار سلامتت تان می بایست با ضربات ویژه ( Fatal Reversal ) خود حریف را از پای درآورید. توجه داشته باشید که Reversal در هر کاراکتر مبارزه متفاوت است و در جهت ضربات گوناگون به حریف زده می شود.
مراحل بازی متفاوت بوده و در محدوده خاص در یک مرحله می توان ضربه بیشتر را به شما وارد کند که به آن محدوده Danger Zone می گویند. مثلا در صورت برخورد افراد محیط با شما دیگر نخواهید توانست که تعادل خود را حفظ کنید و روی آتش می افتید.

تغییرات نسخه Dead or Alive 6 نسبت به سری های گذشته
از جمله تغییرات اساسی این بازی نسبت به نسخه های گذشته تغییر در طراحی لباس و انتخاب کاراکتر برای هر ظاهری که می پسندید می باشد.کاراکترهای بازی XBox دارای لباس های گوناگونی هستند که از طریق خرید اینترنتی می توانند آن ها را در اختیار بگیرند و تن کاراکترشان کنند.
دیگر تغییرات در این نسخه می توان آسیب و صدمه های را نام برد که در نبرد کاراکترها پیش می آید نام برد که شامل خونریزی، پارگی و کبودی بدن کاراکترها می باشد که بیشتر ظاهری بوده و روی روند قدرت و دفاع کاراکتر تأثیری نخواهد داشت.این بازی دارای مدهای گوناگونی از جمله Quest، story و Fatal stunt می اشد که می توان این بازی را به صورت آنلاین و آفلاین یک نفره یا چند نفره انجام داد.

بخش داستانی بازی Dead or Alive 6 برای کنسول ایکس باکس
بخش داستانی بازی Dead or Alive 6 کوتاه است زیرا همان طور که می دانیم این بازی در سبک مبارزات می باد و در این سبک کمتر به بخش داستانی آن پرداخته می شود.داستان بازی Dead or Alive 6 جذاب و کوتاه است و بیشتر حالت یک بخش تفریحی راب رای بازیکن دارد.

جزئیات انتشار بازی Dead or Alive 6 XBox One کمپانی Team Ninja
جزئیات انتشار بازی Dead or Alive 6 XBox One کمپانی Team Ninja

آنچه که در بخش داستانی نظر شما را جلب می کند ماجراها و اتفاقاتی است که در قالب یک داستان با کاراکترهای گوناگون به هم متصل می شوند.در آخر در مورد بخش داستانی این بازی لازم است بدانید که اگر دنبال یک داستان قوی هستید نباید در بازی DOA 6 دنبال آن بگردید و فقط می توانید آن را به صورت یک بخش تفریحی در مبارزات مشاهده کنید.

گرافیک بازی DOA 6 در کنسول ایکس باکس وان
دارندگان کنسول ایکس باکس وان با تجربه این بازی برای پلتفرم گفته شده می دانند که طراحی جزئیات بازی ضعیف است اما گرافیک کلی بازی بالاتر از سایر پلتفرم ها و نسخه های گذشته می باشد.در این بازی شما به طور واضح کاراکترها و ظواهر آن ها را مشاهده می کنید و تجربه روانی را از بازی می بینید.

ویژگی های منحصربه فرد بازی DOA 6 برای کنسول ایکس باکس وان
این بازی ساخته شده سال ۲۰۱۹ برای پتفرم مورد نظر می باشد.این بازی در کنسول های x box one با رزولوشن ۴k پشتیبانی می شود.این بازی گیم پلی جذابی را دارد که بازیکن را به خوبی سرگرم می کند.این بازی از سوی شرکت koei Tecmo برای کنسول های گوناگون ساخته شده است.اگر از بازی های سبک نبرد و درگیری استقبال می کنید حتما بازی DOA 6 را برای کنسول X Box One خود تجربه کنید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =