جزئیات و بررسی عرضه بازی Defiance 2050 PS4 کمپانی Trion Worlds

جزئیات و بررسی عرضه بازی Defiance 2050 PS4 کمپانی Trion Worlds

جزئیات و بررسی عرضه بازی Defiance 2050 PS4 کمپانی Trion Worlds

در این بازی شما به گروهی از مبارزان مسلح می پیوندید که Ake hunter نام دارند و در یک نبرد عظیم در تلاش هستند تا بعد از یک جنگ ویرانگر که دنیا را به ورطه ی نابودی کشانده حیات دوباره را به این جهان برگردانند. داستان این بازی در ادامه ی نسخه ی قبلی است و در سال های ۲۰۴۶ تا ۲۰۵۰ انجام می پذیرد ، ژانر آن اکشن بوده و تمام ویژگی های آن اصلاح و بهبود یافته. این بازی در حالت سوم شخص و آنلاین قابل اجراست و شما در نقش یک مبارز هستید و توسط شرکت سازنده به ماموریت های مختلفی اعم از مبارزاتی و داستانی فرستاده می شوید.
این بازی در ۱۰ جولای ۲۰۱۸ توسط استدیو Trion worlds مختص کنسول های پلی استیشن، ایکس باکس و کامپیوترمنتشر شد. در این بازی گروهی از بیگانگان و موجودات جهش یافته قصد دارند تا همه ی باقی ماندگان را از بین ببرند.شما بعد از شروع این بازی متوجه خواهید شد که این بازی پتانسیل های بیشتری برای پیشرفت دارد. شما در این بازی می توانید یک دنیای چالش برانگیز و مهیج را تجربه کنید.در این بازی کاربر فضای نسخه ی اول را با تغییرات صدا و گیم پلی را شاهد است و می تواند گرافیک هیجان انگیز و قدرتمند را تجربه کند.
طراحی این بازی به طور خلاقانه ای انجام شده و از ابتدا سنگ بنای این بازی به خوبی گذاشته شده و داستان و گیم پلی آن به خوبی با یکدیگر همخوانی دارند. با توجه به اینکه شما نقش یک تیرانداز را دارید زاویه ی دوربین باید به خوبی تنظیم می شده که طراحان این بازی به خوبی از پس این کار برآمده اند و حتی در مواقعی که شخصیت داستان در حال دویدن و یا پناه گرفتن است شما تسلط خوبی به صحنه دارید و می توانید همه جا را زیرنظر بگیرید. به گفته ی طراحان ، این بازی PS4 یک بازآفرینی بزرگ را تجربه کرده و این کار باعث شده تا قابلیت های فوق العاده ای به این بازی اضافه شوند.

جزئیات و بررسی عرضه بازی Defiance 2050 PS4 کمپانی Trion Worlds
جزئیات و بررسی عرضه بازی Defiance 2050 PS4 کمپانی Trion Worlds

با توجه به اظهارات آنها تولید این نسخه با در نظر گرفتن بازخورد ها و نظرات کاربران نسبت به نسخه ی قبلی صورت گرفته و تلاش شده تا تمام توقعات برآورده شوند. در این نسخه رزولوشن و بافت های گرافیکی این بازی به خوبی بهبود پیدا کرده اند و یک فضای جالب و هیجان انگیز ایجاد شده.در این بازی جذاب شما باید علاوه بر مبارزه علیه نیروهای بیگانه به حفظ جان دوستان خود نیز فکر کنید بناراین شما در این بازی به چالش های مختلفی دعوت خواهید شد که فقط شامل جنگیدن نیست بلکه در مواقعی باید فقط دفاع کنید.
در این بازی هرچه پیش می روید ویژگی های مختلفی برای کاربر باز می شود و او می تواند ویژگی های فردی شخصیت اصلی داستان را ارتقاء دهد. در این بازی کاربر قادر است تا تیم های چند نفره را تشکیل دهد و به جنگ موجودات فرازمینی پیشرفته برود. شما در این بازی آزادی عمل دارید تا از سلاح های خود در راه های مختلف استفاده کنید، تصمیم شما مهم است و امکان دارد روند بازی را تغییر دهد. در هر مرحله شما تکنولوژی ها و سلاح های جدیدی را کشف می کنید، فقط فراموش نکنید که می توانید از آنها در راستای هدف خود استفاده کنید.
بعضی از کاربران نسبت به ضعف هایی از جمله سختی در واکنش های سریع و گرافیک پایین در بعضی از مراحل ابراز نارضایتی کرده اند، اما شرکت تولیدکننده این بازی اعلام کرده که به زودی نسخه ی بروز شده ی این بازی ارائه خواهد شد که علاوه بر رفع ای ایرادها سلاح ها و ویژگی های فردی شخصیت ها نیز در آن اصلاح شده و بهبود یافته و با توجه به اینکه این بازی انلاین است کاربران به راحتی می توانند این نسخه به روز شده را دانلود کنند. این بازی با سابقه ی خوبی که در نسخه ی قبلی از خود نشان داده فروش خوبی را در این نسخه نیز تجربه کرده اما اگر اصلاحات بیشتر و مفیدتری در داستان صورت می گرفت هم بازی از یکنواختی درمی آمد و هم فروش بالایی را تجربه می کرد.

جزئیات و بررسی عرضه بازی Defiance 2050 PS4 کمپانی Trion Worlds
جزئیات و بررسی عرضه بازی Defiance 2050 PS4 کمپانی Trion Worlds

بنا به ادعای منتقدان خط داستان این بازی با دیگر بازی های این چنینی متفاوت است. در این بازی شما در یک دنیای نابود شده قرار دارید (در حقیقت تمام داستان در شهر نابود شده ی سانفرانسیسکو اتفاق می افتد) و دیگر خبری از قوانین و یا حتی چهارچوب های اجتماعی نسیت و کاربر فقط با دشمن روبرو می شود و تنها وظیفه ی او از بین بردن دشمن با هر روشی است. این بازی دارای محتوای خشن و ترسناک است از این رو انجام آن توسط کاربران کم سن وسال و زیر ۱۸ سال توصیه نمی شود. شما می توانید با تماشای تریلر این بازی از محتوا این بازی مطلع شوید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =