جزئیات انتشار بازی Desert Child PS4 کمپانی Oscar Brittain

.

جزئیات انتشار بازی Desert Child PS4 کمپانی Oscar Brittain

مروری بر بازی Desert Child از شرکت اسکار بریتین
بازی Desert Child در تاریخ ۱۱ دسامبر ۲۰۱۸ منتشر شد

درباره بازی

شما ورشکست شده اید، گرسنه هستید و تنها چیزهایی که دارید یک موتور هوربایک و یک ظرف رشته فرنگی ریمن است. در بازی پلی استیشن Desert Child شما بک مسابقه دهنده ی جوان و با استعداد هوربایک (hoverbike) هستید، کسی که باید بداند چگونه از طریق مسابقات و شغل های عجیب پول در بیاورد و بلیطی برای رفتن به سیاره سرخ (کره مریخ) را خریداری کند، و در نهایت وارد بزرگترین مسابقه جهانی یعنی Grand Prix شود.
Desert Child عنوان جدید است که طبق برنامه ریزی انجام شده قرار است در تاریخ ۱۱ دسامبر ۲۰۱۸ (۲۰ آذر سال ۱۳۹۷) برای کنسول ها و کامپیوتر عرضه شود. برای کسانی که کنجکتوند باید بگوییم که بازیکن قرار است نقش مسابقه دهنده ی هوربایک را داشته باشد که قصد دارد پول کافی را جمع کرده و در مسابقه Grand Prix شرکت کند. برای این کار باید همه کار انجام دهید، از رساندن پیتزا تا شکار در محیط آینده که از Akira و Cowboy Bebop الهام گرفته است. به طور کلی، پول را می توانید صرف شخصی سازی دوچرخه کنید و یا مقدار زیادی غذا خریداری کنید، که هر دو این ها باعث می شود عملکرد بهتری ارائه داده و نتیجه بهتری بگیرید.

داستان بازی

جهانی که میشناسیم، به آرامی تبدیل به محلی برای سکونت می شود، و اکثر مردم رو زمین می خواهند برای کیفیت بهتر زندگی به کره مریخ سفر کنند، و این بواسطه دولت، تغییر مکان شهروندان با هزینه مقرون به صرفه ای امکان پذیر شده است. پس از چندین سال از اجرای این برنامه، دولت در دو هفته اعلام می کند، که بلیط های مریخ گران خواهند شد و سفر به کره مریخ برای شهروندان عادی امکان پذیر نخواهد بود.
در این بازی شما باید پیتزا تحویل دهید، قسمت های تفنگ را جمع کنید، شکار کنید، و در طی مسیر طرفدارانی را نیز پیدا کنید. در بین این مسابقات، شهرهای مختلف و رنگارنگی را کشف خواهید کرد که می توانید در آن ها موتور خود را تعمیر کرده و ارتقا دهید، غذاهای محلی بخورید و در مسیر باید با گنگسترها، شکارچی ها و همه نوع شخصیتی بجنگید، ئ فقط از این راه می توانید غذا نگه دارید و به راه خود ادامه دهید.

ویژگی های اصلی

  • شکار، تحویل پیتزا، مسابقه های مختلف هر کاری که باعث می شود پول بدست بیاورید را انجام دهید
  • منظومه شمسی را با الهام از Cowboy Bebop، Akira and Redline جستجو کنید
  • موتور مورد علاقه خود را با انوع سلاح ها، تقویت کننده ها و تبلیغات بی شرمانه شخصی سازی کنید
  • مقدار زیادی از غذاهای بین المللی و شیرینی ها را بخورید تا به شما در برنده شدن کمک کند
  • مبارزات دقیق انجام دهید و ماشین های مسابقه ای را امتحان کرده و سبک خود را تعیین کنید
  • مسابقه دهید، تیراندازی کنید و بهتر و بهتری شود!
  • موسیقی متن هیپ هاپ این بازی را گوشی دهید
  • دوستانتان را از طریق بازی های چند نفره محلی به چالش بکشید

در نهایت مشخص شده است که بازی Playstation Desert Child یک بازی جهان باز و کاملا وسیع خواهد بود. در هر سیاره شخصیت های مختلفی وجود دارند که می توانید با آن ها ارتباط برقرار کنید. باید برای محل زندگی خود اجاره بپردازید، پس حواستان باشد که برای این کار پول ذخیره کنید. بازی Desert Child در تاریخ ۱۱ دسامبر به طور رسمی برای نینتدو سوییچ، Playstation ۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه می شود.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + دو =