جزئیات انتشار بازی destiny 2 PS4 کمپانی Vicarious Visions

جزئیات انتشار بازی destiny 2 PS4 کمپانی Vicarious Visions

جزئیات انتشار بازی destiny 2 PS4 کمپانی Vicarious Visions
جزئیات انتشار بازی destiny 2 PS4 کمپانی Vicarious Visions 


کلیات بازی destiny 2

این روزها دیگر بیشتر بازیها و تیم سازنده گیم ها بر سر کیفیت گرافیک و فیزیک بازی رقابت حیرت انگیزی دارند . اما بازی destiny 2 ساخته استودیو بانجی این بار با گونه ای متفاوت از یک کوالیتی بی نظیر بازی destiny 2 شما را قرار است متحیر کند . شهری که با هجوم ارتش سرخ تحت تصرف قرار گرفته و آخرین مقاومتها نیز یکی یکی در حال نابود شدن هستند و فاجعه ای که سایه نفرت را بر سر شهر انداخته است باز شما را با موجودات فضایی روبرو میکند . سلاح های بازی به سه دسته تقسیم شده اند و شما میتوانید همچنین از قابلیتهای انرژی و پاور سلاح ها به خوبی استفاده کنید .
کواپ در بازی destiny 2 بدون هیچ مشکلی اجرا میشود و این قابلیت خود به تنهایی بسیاری از کاربران را به سمت این بازی کشانده است . تنوع در حالت چند نفره بازی با تغییرات بالای بازیکن با بازیکن و بازیکن با محیط از ویژگی این بازی playstation است . در حال حاضر بازی ۸ نقشه آنلاین را به خود اختصاص داده است . همچنین از ۶ حالت pvp نیز برخوردار است .

جزئیات انتشار بازی destiny 2 PS4 کمپانی Vicarious Visions
جزئیات انتشار بازی destiny 2 PS4 کمپانی Vicarious Visions

بازی destiny 2 همچنین حالت سوپر شارژها را عنوان کرده که برخلاف سوپرشارژهای تکراری در هر سلاحی سوپر شارژ متفاوتی برای خود دارد . شوتر بیظنیر بازی و موسیقی کاملا متفاوت و ماجراجویانه و متنوع بودن صداگذاریها برای شخصیتهای مختلف از جمله بهترین عناوینی برای خاص کردن بازی destiny 2 میشود خواند تا شما را برای یک مبارزه واقعی آماده کند .
گرافیک بازی destiny 2
گرافیک بازی حیرت انگیز بازی destiny 2 این بار با قرار دادن انواع سلاحهای متنوع و آپشنهای بی نظیری که به شما میدهد شما را بیش از پیش جذب بازی های رایانه ای میکند . ویژگی های سفارشی سازی کردن کارکترها و سلاحها که با پیدا کردن آنها در بازی اعمال میشود نهایت لذت را به ارمغان آورده است . وقتی که در لول های مختلف خودتان را کامل متتفاوت از مراحل پایین میبینید ،تازه برایتان جذاب تر هم خواهد شد. گرافیک سلاح ها در بعضی از قسمت های بازی بسیار متفاوت جلوه میدهند .
مثلا کاربرد برخی سلاح ها زمان روبرو شدن با دشمنان جدید در بازی به صورت خودکار تغییر میکند . هجوم دشمنان با چهره های عجیب و غریب و از نژاد های مختلف از چپ و راست و از یک طرف تنوع در سلاح ها و جلوه های ویژه بازی برای شما بسیار تنوع بخش است . کیفیت عجیب در حالت pbp بازی و حالت ۴ به ۴ بازیکنان تا مدتها وقت دارد که ما را درگیر بازی کند . فیزیک بازی در حالت pvp گاهی آنچنان شما را درگیر میکند که به گرافیک بازی بیش از پیش علاقه مند میشوید .
در هنگام صداگذاری و گرافیک سوپر شارژها و ایجاد نور و زیبایی آنها شما را جذب بازی میکند . استفاده از وسایل نقلیه خاص و جنگیدن در حین راندن آنها صحنه های بازی پلی استیشن را جذابتر کرده است . تنوع در پس زمینه ها و صحنه های بازی آنقدر متنوع است که گاهی یک زمین تکراری در آن وجو ندارد . صحنه هایی که در آن موجودات فضایی یهویی جلو شما ظاهر میشوند و غافلگیری کاملی را برای شما دارد شاید کمی ترس به سراغ شما بیاید اما با کمی پیشروی میتوانید به بیشتر این صحنه های عادت کنید و بی صبرانه منتظر حمله دشمن باشید .

جزئیات انتشار بازی destiny 2 PS4 کمپانی Vicarious Visions
جزئیات انتشار بازی destiny 2 PS4 کمپانی Vicarious Visions

حتی در از بین بردن دشمنان نیز تنوع ایجاد شده است و تکراری مردن آنها نکته ایست که در بازی destiny 2 در نظر گرفته نشده است و هر کاراکتر به طور متفاوتی نابود میشود. از سفر به سیارات مختلف تا متروکه های بینظیر با صداگذاری عالی و موسیقی متنوع شما را قرار است در گرافیک این بازی غرق کند. با این که بازی بیشتر شما را با موجودات فضایی مواجه میکند اما آنقدر موسیقی های استادانه در بازی destiny 2 نواخته میشود که گویا آنها هم احساسی شبیه به احساس انسان دارد و حتی بین واقعیت و فضایی بودن بازی destiny 2 گاهی برای شما شک ایجاد میشود .
صداگذاری این بازی کاملا خاص میباشد چرا که در اوایل بازی شما را آنقدر نگران و ناراحت میکند که گویی اصلا با آخر دنیا مواجه شده اید . نت های نادری که در بازی نواخته میشود در هر گامی این بازی را معنادار و هیجان انگیزتر میکند .

نواقص بازی destiny 2
از نواقص بازی که نمیشود از آنها چشم پوشی کرد میتوان به برخی نکات مانند لودینگ های طولانی اشاره کرد . آن هم به این دلیل است که باید به اجبار در بازی آنلاین باشید . رد شدن از mpc ها هم در این بازی به خوبی رعایت نشده است که در برخی از لحظات بازی ما را کمی آزرده خاطر میکند . اما آنقدر صحنه های بازی پر زرق و برق است که هیچ کدام از این نواقص برای شما اهمیتی پیدا نخواهد کرد .

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 1 =