جزئیات انتشار بازی Dirt 4 PS4 کمپانی Codemasters قسمت دوم

جزئیات انتشار بازی Dirt 4 PS4 کمپانی Codemasters

جزئیات انتشار بازی Dirt 4 PS4 کمپانی Codemasters قسمت دوم

در این قسمت شما باید رکورد را از نظر زمانی ثبت کنید به طور مثال شما هرچقدر که مسیر مسابقه را در زمانی کمتر طی کنید مقام بهتری را بدست خواهید اورد. این قسمت بخش خوبی می باشد. اما اگر مانند نسخه های اول بازی بخشی نیز وجود داشت که شما می توانستید با رانندهای دیگر رقابت کنید تا مقام اول را بدست اورید بازی می توانست از جذابیت بیشتری برخوردار باشد.
قبل از اینکه مسابقه اغاز شود شما قادر خواهید بود که اتومبیل و تیوتینگ خود را شخصی سازی نمایید. سازنده بازی این قسمت را بسیار متنوع طراحی کرده است و شما از امکانات زیادی برای شخصی سازی ماشینتان برخوردار خواهید بود به عنوان مثال شما می توانید متناسب با سبک رانندگی خودتان به تنظیم کردن ماشینتان از تنظیم نمودن ارتفاع تا محدود کردن سرعت در هر دنده و غیره بپردازید.

جزئیات انتشار بازی Dirt 4 PS4 کمپانی Codemasters
جزئیات انتشار بازی Dirt 4 PS4 کمپانی Codemasters

شما حتی قادر خواهید بود راننده یا کسی که به شما کمک می کند را نیزعوض نمایید.سازنده بازی  پلی استیشن ۴ شخصی سازی را بسیار قدرتمند طراحی کرده است. به طوریکه شما هربار که قصد کنید به میدان مسابقه بروید میتوانید با دیدن نتیجه شخصی سازی که برای ماشین هایتان در نظر گرفته اید بازی را از روند تکراری بودن رهایی ببخشید.
شخصی سازی در قسمت تنظیمات نیز به خوبی ساخته شده است به عنوان مثال شما قادر به دیدن تنظیمات زیادی از جمله تعداد ریست ها و نحوه کنترل اتومبیل خواهید بود که با استفاده از انها شما می توانید درجه سختی که میخواهیدرا تعیین کنید و همچنین دارای امتیازهای بیشتری شوید. همچنین در بازی ماشین های متنوعی در نظر گرفته شده است که شما با جمع کردن پولی که از مسابقات بدست خواهید اورد قادر هستید ماشین های جدیدی را تهیه کنید .
همچنین بازی از پیست هایی با اب و هوای گوناگون تشکیل یافته است که هر یک از آن ها مختص به یکی از مسابقه ها می باشد. در این بخش از مسابقه نیز ما با بخش جدیدی روبرو خواهیم شد که شما را مجاز به تشکیل کردن تیم می کند. شما باید در این بخش تلاش کنید برای پیشرفت کردن بیشتر تیم خود افرادی چون مهندس ها و کارمندهای مختلف را جذب نمایید. این افراد در طی روند مسابقه شما را همراهی خواهند کرد و به شما یاری می رسانند.
شما باید این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که هرچقدر تیم شما قوی تر باشد شما قادر به اخذ قرار دادهای بهتری خواهید بود و همینطور پول بیشتری را بدست خواهید اورد. همچنین تغییرات مثبتی در مسابقات بازی به وجود امده است به طور مثال یک لیدربرد جامع به بازی اضافه شده است که با کنسول های دیگر مشترک می باشد و قادر است که تمامی رکوردهای شما را در تمامی قسمت ها ثبت نماید تا شما بتوانید خودتان را با دیگران بسنجید.
مسابقه ها شامل چهارجه گروه می باشند. رالی؛رالی کراس ؛لندراش و بخشی دیگر نیز از گروه کلاسیک تشکیل یافته است که در آن گروهی از ماشین های رالی ؛باگی و تراک ها را مشاهده خواهیم نمود. در بخش آنلاین نیز تمامی این قسمت ها وجود خواهند داشت. همچنین شما شبیه به نسخه های گذشته بازی یک کمک راننده همراه خود خواهید داشت که در درجه سختی بالا گوش فرا دادن به مسیریاب میتواندبه شما یاری برساند.

جزئیات انتشار بازی Dirt 4 PS4 کمپانی Codemasters
جزئیات انتشار بازی Dirt 4 PS4 کمپانی Codemasters

بخش آنلاین بازی نیز نیازمند اینترنتی با سرعت خوبی میباشد که سرورهای خوبی که در بازی وجود دارند موفق شده اند تا حدی به حل کردن مشکل تاخیر بازی Playstation 4 بپردازند. هندلینگ کردن ماشین ها نیز نتوانسته است به عملکرد مطلوبی دست یابد.تعدادی از ماشین ها دارای هندلینگ غیر طبیعی می باشند. همچنین سیستم ترمز و چرخش ماشین ها نیز باعث دور شدن مخاطب از بازی خواهد شد و هندلینگ دردرت سه بسیار بهتر از درت چهار کار شده بود.
همچنین ماشین های باگی و تراک ها نیز از طراحی مطلوبی برخوردار نمی باشند. یک قسمت رقابتی نیز برای بازی در نظر گرفته شده است که از چالش های هفتگی و روزانه تشکیل یافته است و شما باید با ماشین و جاده ای که به شما پیشنهاد شده است تلاش کنید در طی کمترین زمان ممکن رتبه خوبی را بدست اورید.در اینجا دیگر ریستارت وجود نخواهد داشت و اگر اشتباهی از شما سر بزند تا قبل از اینکه فصل پایان یابد قادر نخواهید بود که به مسابقه ای که میخواهید وارد شوید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 2 =