جزئیات انتشار بازی Dirt 4 PS4 کمپانی Codemasters قسمت سوم

جزئیات انتشار بازی Dirt 4 PS4 کمپانی Codemasters

جزئیات انتشار بازی Dirt 4 PS4 کمپانی Codemasters قسمت سوم

بخش تک نفره نیز تعداد زیادی مسابقه برای شما در نظر گرفته است که از سه یا چهار تشکیل شده است و هر قسمت شامل اتومبیل هایی که از کلاس های گوناگون می باشد. همچنین شما اگر اتومبیل بخرید یک گاراژنیز به شما داده خواهد شد که با استفاده از ان شما قادر خواهید ماشینتان را شخصی سازی نمایید.
زمان اغاز مسابقه نیز دستخوش تغییراتی شده است. قبل از ورود به مسابقه شما باید درجه سختی را مشخص کنید. این درجه ها شامل آسان،متوسط و سخت می باشد که هرچقدر به چالش و سختی بیشتری نیاز داشته باشید باید درجه سختی بالاتری را انتخاب نمایید.
در زمانی که مسابقه اغاز میابد باید با فشار دادن ترمز و گاز منتظر بمانید تا اجازه حرکت کردن را دریافت کنید با این کار از حالت اتوماتیک خارج خواهد شد و اگر زودتر از زمانی که به شما دستور داده می شود .

جزئیات انتشار بازی Dirt 4 PS4 کمپانی Codemasters
جزئیات انتشار بازی Dirt 4 PS4 کمپانی Codemasters

شروع به حرکت کردن کنید ده ثانیه جریمه خواهید شد. در پایان راه نیز باید سرعتتان را کاهش دهید تا بتوانید در قسمت مورد نظر توقف نمایید. این بخش از قسمت های جدید بازی پلی استیشن ۴ می باشد که باتوجه به نقاط ضعف گیم پلی بازی باعث شده است که در نهایت گیم پلی بازی را در حد قابل قبولی قرار دهد.

گرافیک بازی
گرافیک بازی از کیفیت قابل قبولی برخوردار می باشد و کیفیت بافت ها و تکسچرها نیز در سطح خوبی قرار دارند. اب و هوا نیز به خوبی به تصویر کشیده شده است و شما گرد و خاک و برف را به خوبی لمس خواهید کرد. در فضای درون ماشین ها نیز جزئیات به خوبی به کار برده شده اند و شما از دیدن محیط داخل خودرو لذت خواهی برد خصوصا هنگامی که باران در حال باریدن می باشد و قطرهای آب در حال حرکت کردن برروی شیشه ماشین می باشند.
تماشاگرها و کسانی که در محل مسابقه حضور پیدا می کنند نیز از طراحی قابل قبولی برخوردار می باشند. همچنین سیستم تخریب پذیری نیز در سبک خود از بهترین ها می باشدو ماشین شما از قسمت های گوناگونی همچون شاسی ؛موتور و جعبه دنده ممکن است آسیب ببیند و یا حتی این امکان وجود دارد که لاستیک شما ناگهان بترکد.اما در بخش های از گرافیک بازی نیز با مشکلاتی مواجه خواهیم شد.
به طور مثال در بخش های بصری با ایراداتی مواجه خواهیم شد پایین بودن کیفیت تکسچرها خودش را نشان خواهد داد.بافت درخت ها کیفیت پایینی دارد و درمنطقه های جنگلی علت پوشش گیاهی خیلی بد نشان داده شده است. اما در بخش های دیگر گرافیک بازی بسیار خوبی طراحی یافته است.
منطقه های باران زده و مه آلود و شب فراتر از انتظار طراحی شده است.منطقه ها و پیست های مسابقه درکشورهای گوناگونی مانند آمریکا ،اسپانیا و غیره به تصویر خواهد کشید این پیست ها از صحرا ،دشت ،کوه ،جنگل و محیط های برفی تشکیل یافته است.

صداگذاری بازی
صداگذاری بازی Playstation 4 به بهترین روش ممکن انجام شده است. به طور مثال هنگامی که شما مشغول رانندگی کردن در جاده خاکی می باشید صدای سنگ ها به گوش شما خواهد رسید یا هنگامی که ترمز را فشار می دهید صدای خاک و رینگ ترمز به گوش شما خواهد خورد.
برعکس صداگذاری که از کیفیت بالایی برخوردار می باشد در زمینه موسیقی اصلا خوب پیش نرفته اند. در طی روند بازی هیچ موسیقی پخش نخواهد شد و تنهایی صدایی که به گوش شما خواهد رسید صدای محیط ؛ماشین و کمک راننده می باشد که از بلندگو در حال پخش است. اما با استفاده از منو بازی میتوانید از موسیقی های بهره بگیرید که حس خوبی را به شما منتقل خواهند کرد.

جزئیات انتشار بازی Dirt 4 PS4 کمپانی Codemasters
جزئیات انتشار بازی Dirt 4 PS4 کمپانی Codemasters

کلا آخر
درت چهار برخلاف نسخه های قبل خود از کیفیت معمولی برخوردار می باشد و باعث نا امید کردن و دور شدن بسیاری از هوادارن بازی شده است. این بازی اما برای کسانی که علاقمند به یک شبیه ساز رانندگی که چندان به واقعیت نزدیک نمی باشد هستند راضی کننده به نظر خواهد رسید.
اما اگر شما یک بازیکن هستید و علاقمند به تجربه کردن ریسینگ هستیداین بازی چندان برایتان خوشایند نخواهد بود اما نسخه دوم و سوم این بازی برای شما تبدیل به خاطره ای فراموش نشدنی خواهد شد. اما همچنان با تمام نقطعه ضعف هایی که از ان سخن گفتیم شما از تهیه این نسخه پشیمان نخواهید شد .

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =