جزئیات انتشار بازی Dirt Rally 2.0 برای XBox One

جزئیات انتشار بازی Dirt Rally 2.0 برای XBox One

جزئیات انتشار بازی Dirt Rally 2.0 برای XBox One

جزئیات انتشار بازی Dirt Rally 2.0 برای XBox One

بازی Dirt Rally 2.0 برای XBox one اولین بار در سال ۲۰۱۹ عرضه شد. این بازی ساخته شده کمپانی کرمسترز می باشد که بار دیگر مسابقات رالی را به تصویر کشیده است.این نسخه بازی در بسیاری از کشورها پخش گردید و بر خلاف قسمت های قبل کارگردانی این بازی را شخص دیگری برعهده گرفته است.

معرفی بازی Dirt Rally 2.0
مجموعه بازی های Dirt از بازی های است که طراحی فضا و فیزیک بازی بسیار به واقعیت نزدیک می باشد و گیم پلی آن بسیار خشن است. ویژگی های که باعث شده نظر گیمران را جلب کند.نسخه ۲.۰ بازی Dirt Rally از بازی های شبیه سازی شده مسابقات رالی می باشد که بسیار هیجان انگیز و لذت بخش می باشد. از بـازی های بـرتـر سـبـک مـسابـقات و هـیجانی می توان به بـازی Dirt Rally 2.0 اشاره کرد. این بـازی به سادگی با روح و روان گیمر بازی می کند.

جزئیات انتشار بازی Dirt Rally 2.0 برای XBox One
جزئیات انتشار بازی Dirt Rally 2.0 برای XBox One

بخش های بازی Dirt Rally 2.0
بازی دارای دو بخش My Team و Free play می باشد که :

 • My Team
  در مورد بخش اول باید بدانید بیشتر بازیکنان با آن آشنا هستند زیرا شبیه Career Mode می باشد و شما با برد خود خودرویی جدیدی را خریداری می کنید و یا حتی می توانید همان خودرو ولی با مدل بالاتر را خریداری کنید.در این بخش می توانید با در اختیار گرفتن افراد بیشتر و آموزش های لازم مهارت خود را در مسابقات بالا ببرید تا خودرو را سالم تحویل دهید. با گردآوری یک تیم و تعمیرات به موقعه خودروتان در کمترین زمان مسابقات را ببرید.
 • بخش Free Play
  شما در این بخش می توانید به صورت مستقل به کامل کردن championship بپردازید یا Championship را آن طور که می خواهید تنظیم کنید. یک نکته مهم در مورد بخش اول این است که باید به شبکه اینترنتی متصل باشد والا نمی توانید از آن استفاده کنید. به هر حال هر کدام از بخش های گیم پلی برای گیمرهیجانی و جالب می باشد.

عرضه بازی Dirt Rally 2.0برای ایکس باکس وان
بازی Dirt Rally 2.0 اولین بار در سال ۲۰۱۹ برای کنسول ایکس باکس وان عرضه شد. عرضه این نسخه برای بسیاری از گیمران و منتقدین با استقبال مواجه شد. همان طور که گفتیم این بازی در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم ایکس باکس وان معرفی شد حال به جزئیات بیشتر این موضوع می پردازیم.این بازی روی کنسول ایکس باکس از بازی های است که بازیکن می تواند در مناطق مختلف با استفاده از خودروهای متنوع به بازی کردن بپردازد و با خرید و یا پیش خرید این بازی برای کنسول های بازی ایکس باکس وان می توانید به طور رسمی این بازی را به خوبی تجربه کنید.

جزئیات انتشار بازی Dirt Rally 2.0 برای XBox One
جزئیات انتشار بازی Dirt Rally 2.0 برای XBox One

مسابقات بازی Dirt Rally 2.0 برای XBox one
مسابقات بازی Drit Rally 2.0 در دو نوع کراس و TSD می باشد که به شرح جداگانه هر کدام پرداخته ایم.

 • کراس
  این مسابقات در پیست خودرو اتفاق می افتد که شما برای پیروزی خود بهتر است به شخصی که به عنوان هم تیمی در خودرویتان نشسته گوش کنید و هر چند را که می گوید انجام دهید.از قوانین مسابقات کراس برخورد نکردن با خودروهای حریف است که مجبور می شوید مدت طولانی بیرون از پیست مسابقات خودرویتان را برانید و در تمام مدت نگران چگونه برخورد نکردن تان با دیگر خودرها خواهید بود.
 • TDS یا زمان ، سرعت و مسافت
  این مسابقات داینامیک بوده و ممکن است هر اتفاقی برای شما و دیگر حریفان بیفتد. هدف این مسابقات رسیدن به نقطه مورد نظر می باشد.مسیر نامعلوم بوده و شما به کمک نقشه خوان می توانید به مقصد برسید. این مسابقات دشوار بوده و باید با حداکثر سرعت در کمترین زمان ممکن مسافت مشخص شده مسابقه را طی کنید.

گیم پلی بازی Dirt Rally 2.0
گیم پلی بازی بسیار واقعی می باشد و از اینکه با روح و روان بازیکن بازی کند هیچ ترسی ندارد. بازی بسیار بی رحم است و اینکه گیمر همواره باید خودش را کنترل کند کار سختی است که ممکن است به گیمر صدمه بزند.جزئیات گیم پلی بسـیار زیاد است و سرعت گرفتن، ایست کردن و این طرف و آن طرف رفتن همگی برای المان های بازی پیچیده و عمیق می باشد که با راهنمایی های کاملی همراه نیست.

موسیقی و صدای بازی Dirt Rally 2.0
موسیقی و صدای بازی تحسین آمیز است. زمانی که سرعت می گیرید، خودروهای حریف را جای می گذارید و دیـگر افکـت های صوتی بسیار عالی صداگذاری شده است به طوری که در بازی غرق می شوید.

گرافیک بازی Dirt Rally 2
بسیاری از منتقدان بر این عقیده هستند که بازی نسخه دوم Dirt Rally خوب عمل نکرده است هر چند که اجرای بازی روان است اما هیچ تفاوتی با نسخه های قبل خود ندارد.

ویژگی های بازی Dirt Rally 2 برای XBox one

 1. از بازی های ویدیویی شبیه سازی مسابقات ماشین سواری می باشد.
 2. این بازی در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم ایکس باکس وان انتشار یافت.
 3. بازی دارای دو بخش کلی به نام Free Play و My Team می باشد.
 4. با پیشرفت در بازی می توانید به تجهیزات گوناگون بازی دسترسی پیدا کنید.
 5. صداگذاری و موسیقی بازی خارق العاده است هر چند که گرافیک آن مناسب نیست.

در سال ۲۰۱۹ کمپانی کرمستر نسخه دوم بازی های Dirt Rally را برای کنسول ایکس باکس وان معرفی نمود.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − پانزده =