جزئیات انتشار بازی Divinity Fallen Heroes

جزئیات انتشار بازی Divinity Fallen Heroes PS4 کمپانی های Logic Artists and Larian Studios

در سال ۱۹۹۶ شرکت نه چندان بزرگ بازی سازی Larian Studios در کشور بلژیک تاسیس شد. تاکنون بیش از ۱۳۰ محصول به دنیای بازی های ویدیویی عرضه داشته اند. از سال ۲۰۰۲ مهم ترین عناوین بازی های ویدیویی که این شرکت بازی سازی به بازار عرضه داشته است با پیش عنوان Divinity شروع می شود. سبک بازی های Divinity در شرکت Larian Studios تاکتیکی، استراتژیک و اول شخص بوده که خلاقیت و هوش لحظه ای بازیکن را به چالش می کشد.

در سال ۲۰۱۷ نسخه اصلی بازی Divinity: Original Sin 2 برای پلتفرم های رایانه های خانگی، کنسول پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شد. در سال ۲۰۱۸ نیز یک نسخه ویرایش شده از بازی در دسترس بازیکنان قرار گرفت. بازی Original Sin 2 هر دو سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ بعنوان یکی از محبوب ترین بازی های شناخته شد. شرکت Larian Studios برای ادامه دار بودن همین روند در حال ساخت و آماده سازی بازی Divinity: Fallen Heroes می باشد.

بازی Fallen Heroes نیز در گروه بازی های Divinity قرار دارد. سبک آن نیز مانند دیگر بازی های این گروه تاکتیکی و اول شخص بوده و سیر داستانی بازی Original Sin 2 را دنبال خواهد داد. بازیکن بعنوان فرمانده یک ناو نظامی هوایی به نام Lady Vengeance (انتقام ملکه) حضور دارید.

جزئیات انتشار بازی Divinity Fallen Heroes PS4 کمپانی های Logic Artists and Larian Studios
جزئیات انتشار بازی Divinity Fallen Heroes PS4 کمپانی های Logic Artists and Larian Studios

با مدیریت قهرمانان و سربازان، تسلط بر مهارت های افزوده شده و سلاح های گرم جدید که نسبت به بازی Original Sin 2 در بازی Fallen Heroes افزوده شده است می توانید با ساخت دسته نبرد خود سرزمین های مختلف ناشناخته از دنیای Rivellon (جهانی که بازی های Divinity در آن برگزار می شود) را با استفاده از سحر و جادو یا سلاح های گرم فتح کنید. طبق اطلاعات منتشر شده توسط شرکت بازی سازی Larian Studios در خصوص بازی Divinity: Fallen Heroes این بازی شامل ۶۰ ماموریت مختلف می باشد.

این ماموریت ها بازیکن را به سرزمین کوتوله ها و امپراطوری سوسمار ها خواهد رساند. طبق گفته ها تنها تعداد ۲۵ ماموریت آن به خط داستانی بازی مربوط بوده و مابقی ماموریت ها جنبه جمع آوری امتیازات، آشنایی بیشتر بازیکن با محیط بازی و قدرت قهرمان ها و در نهایت غرق شدن بازیکن در فضای بازی می باشد. علاوه بر ماموریت های اصلی ۳۰ ماموریت در قالب مبارزه های انتخابی نیز وجود دارد.

که بازیکنان علاوه بر افزایش مهارت های قهرمانان و سربازان می توانند از این بخش برای هیجان و لذت مضاعف استفاده کنند. تمام مراحل بازی Fallen Heroes مانند دیگر بازی های پلی استیشن ۴ سری Divinity علاوه بر حالت تک نفره بصورت دونفره نیز قابل انجام خواهد بود. شخصیت های مهم و تاثیرگذارMalady ،Fane ،Ifan ،Lohse ،Sebille ،Red Emperor و Beast از بازی Original Sin 2 در اختیار بازیکن قرار دارد.

جزئیات انتشار بازی Divinity Fallen Heroes PS4 کمپانی های Logic Artists and Larian Studios
جزئیات انتشار بازی Divinity Fallen Heroes PS4 کمپانی های Logic Artists and Larian Studios

Sulfurium قدرت تخریبی جدیدی است که شخصیت یا اشیا را از بین می برد یا آسیب می رساند با ایجاد تغییرات لازم در بخش موتور بازی نسبت به نسخه های گذشته به بازی اضافه شده است. شخصیت Healer با دارا بودن قدرت شفا دهندگی باعث افزایش میزان سلامتی سربازان می شود. استفاده از قدرت این شخصیت یک نکته مثبت برای بازیکن می باشد.

اما زمانی که دشمنان نیز به این شخصیت مجهز می شوند نابود کردن سربازان آن ها کار بسیار سختی خواهد بود.بازیکن در ناو جنگی انتقام ملکه علاوه بر ساخت دسته نبرد، میتواند از ناوجنگی به عنوان یک توپخانه بهره ببرد. همچنین با شخصیت های مختلف گفتگوهای را خواهد داشت. اثرات این گفتگوها در طول آینده بازی بر میزان دسترسی یا عدم دسترسی بازیکن به بعضی از مناطق دنیای Rivellon، افزایش میزان سختی جنگ ها، حضور و ملحق شدن بعضی شخصیت های موجود در بازی به سمت جبهه بازیکن و دستیابی به نیروهای خاص نظامی خود را نشان خواهد داد.

تمام این شرایط ها قدرت تصمیم گیری بازیکن در طول بازی را به چالش خواهد کشید. بازی Divinity: Fallen Heroes به دقت، تمرکز و قدرت تصمیم گیری بالایی نیاز دارد. بعد از انتشار نسخه آزمایشی بازی Fallen Heroes تنها ۱۰ درصد از بازیکنان توانستند تمامی مراحل را با موفقیت پشت سر بگذارند.

زمان انتشار بازی بطور دقیق مشخص نشده است و بخش مدیریتی شرکت Larian Studios زمان ارائه بازی را پس از به اتمام رسیدن تمامی مراحل ساخت و آزمون بازی عنوان کرده است. بدون شک این انتظار برای دوست داران سبک بازی های تاکتیکی و استراتژیک بزودی به سر خواهد رسید و بازیکنان بی شماری در سراسر جهان از آن استقبال خواهند کرد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 17 =